Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
0.0 0 190 0
14.03.2018

Metin2 - prawdopodobnie najlepsze MMO ostatnich lat.

Metin2, gra MMO, która do Polski weszła w 2007, i z biegiem czasu zyskała dość dużą rzeszę fanów. Gra oferuje rozgrywkę na bardzo długi okres, kusząc wieloma ciekawymi rozwiązaniami takich jak m.i.n.kilka klas postaci, które można rozwinąć na wiele sposobów oraz różnego rodzaju ekwipunek do nich jak i mapy na których można spotkać wiele ciekawych stworów, bossów a także metinów. W dzisiejszej recenzji postaram się szerzej opisać wam na czym polega ta gra jej wady oraz zalety oraz moje ogólne odczucia dotyczące samej gry oraz zachęcić do spróbowania swoich sił w tej grze, w której ja osobiście spędziłem dużo czasu, i jest to gra, która chyba już na zawsze pozostanie grą do której będę mieć duży sentyment
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na pierwszy rzut oka gra może wydawać się skomplikowana, ale tak nie jest. Do wyboru mamy aż pięć postaci, które można rozwinąć w dwóch kierunkach,z wyjątkiem likana. Wojownika rozbudowywujemy jako tzw "bodego" oraz "mentala", surę na "BM'a" oraz "WP", szamana na "smoka" oraz "healera, ninję na "daggera" oraz "archera". Likan tak jak wyżej wspomniałem posiada tylko jeden zestaw umiejętności. Po wyborze kierunku rozwoju postaci mamy do dyspozycji kilka skili, do których przydzielane są punkty umiejętności wraz z wbiciem poziomu(jeden poziom=jeden punkt). Ja grałem jako body i nie żałuję tej decyzji. Punkty umiejętności rozdajemy do momentu gdy siądzie on nam na m1( między 17 a 20 punktów umiejętności). W tym momencie trzeba czytać odpowiednie księgi które dropimy głównie z metinów, ale można także kupić od graczy. Gdy skill osiągnie g1, przerzucamy się na kamyki duchowe, które dropią z bossów oraz metinów,oraz niektórych stworów i skrzyń. Jest to bardzo czasochłonne zajęcie, ale efekt końcowy jest naprawdę zadowalający. Naszej postaci przydzielane są także punkty statusu(3 punkty statusu na jeden poziom), i rozdajemy zgodnie z naszą klasą postaci. Postacie posiadają także różnego rodzaju ekwipunek na różne poziomy. Są to miecze, wachlarze, zbroje hełmy i wiele innych. Na każdej można wykonywać zadania które dostarczają nam doświadczenie, yangi a także różne przydatne przedmioty. Naszą postać możemy expić na różnego rodzaju mapach, oczywiście na każdej mapie expimy do danego poziomu. Na mapach możemy znaleźć potwory z różnymi poziomami, metiny a także rudy do wydobywania. Metin oferuję nam także system gildi, a także możliwość łowienia ryb, z których można zdobyć np.małże a z nich drogocenne perły. Możemy tu także pojedynkować się z innymi graczami, także nie ma tu czasu na nudę i czas tu spędzony miło mija.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując. Gra metin2 oferuję wiele kierunków rozwoju postaci. Gra jest tak rozbudowana, że zawsze jest tu coś do roboty. Jak nie misje, to skile, expienie itp. Mimo tego, że gra pochłania wiele czasu i potrafi wciągnąć na wiele godzin, to mimo tego fanów tej gry nie brakuje. Można tu naprawdę spędzić miło czas, oczywiście z umiarem, gdyż według mnie jest to dość duży pożeracz czasu. Przez tyle lat odkąd gra pojawiła się w Polsce jest ona dalej dość popularna. Myślę, że minie jeszcze wiele czasu zanim gra stanie się mało grywalna. Dużo graczy z globalnych serwerów przeniosło się na serwery prywatne,ale mimo tego i tak znajdą się gracze, którzy lubią i najprawdopodobniej będą do końca grać na serwerach globalnych, bo w sumie wszystko się od nich zaczęło.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Giguśś

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
4

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
5

Naruto Online Opis postaci w grze Naruto Online.

Poradnik MrOrochimaru
6

Roblox Podranik do Build a boat for a Treasure

Poradnik Dziadek_Wiesia
7

CSGO (B2P) Flipsid3 Tactics - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
8

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
9

World of Warships World of Warships - Po prostu statki

Recenzja Niegrzeczny
10

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
Discord