Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 549 0
14.03.2018

Metin2 - prawdopodobnie najlepsze MMO ostatnich lat.

Metin2, gra MMO, która do Polski weszła w 2007, i z biegiem czasu zyskała dość dużą rzeszę fanów. Gra oferuje rozgrywkę na bardzo długi okres, kusząc wieloma ciekawymi rozwiązaniami takich jak m.i.n.kilka klas postaci, które można rozwinąć na wiele sposobów oraz różnego rodzaju ekwipunek do nich jak i mapy na których można spotkać wiele ciekawych stworów, bossów a także metinów. W dzisiejszej recenzji postaram się szerzej opisać wam na czym polega ta gra jej wady oraz zalety oraz moje ogólne odczucia dotyczące samej gry oraz zachęcić do spróbowania swoich sił w tej grze, w której ja osobiście spędziłem dużo czasu, i jest to gra, która chyba już na zawsze pozostanie grą do której będę mieć duży sentyment
Grając w tę grę możesz zdobyć 200 Graj
Na pierwszy rzut oka gra może wydawać się skomplikowana, ale tak nie jest. Do wyboru mamy aż pięć postaci, które można rozwinąć w dwóch kierunkach,z wyjątkiem likana. Wojownika rozbudowywujemy jako tzw "bodego" oraz "mentala", surę na "BM'a" oraz "WP", szamana na "smoka" oraz "healera, ninję na "daggera" oraz "archera". Likan tak jak wyżej wspomniałem posiada tylko jeden zestaw umiejętności. Po wyborze kierunku rozwoju postaci mamy do dyspozycji kilka skili, do których przydzielane są punkty umiejętności wraz z wbiciem poziomu(jeden poziom=jeden punkt). Ja grałem jako body i nie żałuję tej decyzji. Punkty umiejętności rozdajemy do momentu gdy siądzie on nam na m1( między 17 a 20 punktów umiejętności). W tym momencie trzeba czytać odpowiednie księgi które dropimy głównie z metinów, ale można także kupić od graczy. Gdy skill osiągnie g1, przerzucamy się na kamyki duchowe, które dropią z bossów oraz metinów,oraz niektórych stworów i skrzyń. Jest to bardzo czasochłonne zajęcie, ale efekt końcowy jest naprawdę zadowalający. Naszej postaci przydzielane są także punkty statusu(3 punkty statusu na jeden poziom), i rozdajemy zgodnie z naszą klasą postaci. Postacie posiadają także różnego rodzaju ekwipunek na różne poziomy. Są to miecze, wachlarze, zbroje hełmy i wiele innych. Na każdej można wykonywać zadania które dostarczają nam doświadczenie, yangi a także różne przydatne przedmioty. Naszą postać możemy expić na różnego rodzaju mapach, oczywiście na każdej mapie expimy do danego poziomu. Na mapach możemy znaleźć potwory z różnymi poziomami, metiny a także rudy do wydobywania. Metin oferuję nam także system gildi, a także możliwość łowienia ryb, z których można zdobyć np.małże a z nich drogocenne perły. Możemy tu także pojedynkować się z innymi graczami, także nie ma tu czasu na nudę i czas tu spędzony miło mija.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 220 Graj
Podsumowując. Gra metin2 oferuję wiele kierunków rozwoju postaci. Gra jest tak rozbudowana, że zawsze jest tu coś do roboty. Jak nie misje, to skile, expienie itp. Mimo tego, że gra pochłania wiele czasu i potrafi wciągnąć na wiele godzin, to mimo tego fanów tej gry nie brakuje. Można tu naprawdę spędzić miło czas, oczywiście z umiarem, gdyż według mnie jest to dość duży pożeracz czasu. Przez tyle lat odkąd gra pojawiła się w Polsce jest ona dalej dość popularna. Myślę, że minie jeszcze wiele czasu zanim gra stanie się mało grywalna. Dużo graczy z globalnych serwerów przeniosło się na serwery prywatne,ale mimo tego i tak znajdą się gracze, którzy lubią i najprawdopodobniej będą do końca grać na serwerach globalnych, bo w sumie wszystko się od nich zaczęło.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Giguśś

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Star Stable JAK WYGRYWAĆ MISTRZOSTWA W STAR STABLE?

Poradnik Lesbiss
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
7

My Little Farmies Jak szybko nabić lv w My Little Farmies

Poradnik Bananek2012
8

Mount and Blade Warband 9 porad dla nowych graczy.

Poradnik Banankowiec2453
9

The Flame in The Flood

Recenzja TurboBagiety
10

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
Chat