Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
3.0 2 245 0
04.10.2019

9 żyć jak kot czyli kolejne odrodzenie Minecrafta

Popularność

Gra minecraft już dawno podbiła serca wielu. Nie ma osoby, która w roku 2011 nie słyszała o grze z motywem stawiania klocków czy biciem się z kanciastymi stworkami. Już w tedy cały serwis YouTube był zarzucany dziennie filmami z owej gry, ale jak jej sytuacja wygląda teraz?

Odpowiedź jest prosta! Minecraft powraca i mimo paru zahamowań w swojej historii dawał radę i z czasem wychodził na prostą.


Bogactwo

Pomimo swojej nieciekawej grafiki istnieje wiele możliwości jej poprawy. Duża ilość graczy korzysta z tak zwanych Shaderów czy Texturepacków. W grze występują rożne biomy czyli lokacje o zróżnicowanych warunkach pogodowych, ukrytych miejscach, innych drzewach i własnych wersjach wiosek. Mnóstwo rodzai budulców oraz dekoracji pomagają stworzyć wspaniałe dzieła. Przeróżni przeciwnicy i potężni bossowie to coś czego pragną miłośnicy zabijanek i dostaną to właśnie w Minecraftcie.

PS. Serduszko wykonane przeze mnie w owej grze ;)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przyjaciele

Swego czasu do gry został dodany tryb multiplayer dzięki czemu gracze mogli powiększyć swoją zabawę o kwadratowe przygody z przyjaciółmi a nawet ludźmi z innych zakątków świata. To właśnie dziś dzięki temu jesteśmy w stanie grać w mini gry na serwerach takich jak Vertez.pl czy hypixel.net a YouTuberzy mogą nagrywać surwiwal np. z Kwadratowej Maskary.Rozwój

Początki gry nie wyglądały za ciekawie, postać jedyne co mogła to chodzić, stawiać oraz niszczyć klocki a jednak coraz to nowsze aktualizacje dawały coraz to lepsze możliwości. Mimo tylu lat gra wciąż się rozwija i wydawane są nowe wersje, niedawny podwodny update jak i w niedalekiej przyszłości nowe wydanie Netheru na które wszyscy gracze czekają.Miejsca

Nawet żądne przygód łaziki znajdą coś dla siebie, zaczynając od tajemniczych oaz na pustyniach, poprzez wioski których wygląd zależy od biomu w jakim się znajdują, pustynne jak i dżunglowe świątynie ze skarbami, posiadłość pośrodku gęstego lasu a nawet podwodne świątynie aż po latający statek w endzie i płomienną fortece w Netherze i to nie wszystko! Praktycznie w każdym z tych miejsc możemy odnaleźć dziwne stworzenia jak i ciekawe skarby.Poniżej zdjęcie przykładowej twierdzy jaką znalazłam na swoim świecie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Mechanika

Kto by pomyślał. że gra gdzie stawia się sześcienne klocki i bije się z przeciwnikami o równie "prostej" grafice stanie się hitem? Sama gra polega na przetrwaniu, odnajdą się tam zarówno miłośnicy budowania jak i ci, co wolą zawalczyć. Ostatecznym celem jest zmierzenie się ze Smokiem Kresu, lecz nawet po zabiciu moba można kontynuować rozgrywkę. Jednym z większych bosów jest Wither (którego można stworzyć z surowców pozyskanych w Netherze) czy duży Strażnik w podwodnej świątyni, która jest broniona przez mniejszych strażników.
Gra możne być podsumowana jako świetny pożeracz czasu. Godziny grania dają wspaniała zabawę i potrafią poruszyć wyobraźnię. Mimo swoich wzlotów i upadków gra wciąż bije statystyki popularności. Widać, że twórcy w dalszym ciągu pracują nad rozwojem co jest wielkim plusem - teraz trzeba tylko wyczekiwać na nowości!

3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez playmagda12

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
3

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
4

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
5

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
6

MovieStarPlanet MSP Jak dobrze zarabiać na filmach? -sposoby tworzenia.

Poradnik cer
7

DOTA 2 Mamy kolejny międzynarodowy event e-sportowy w Polsce

Recenzja _Szusty_
8

Margonem Polska duma gatunku MMORPG

Recenzja STASZK
9

CSGO Prime (B2P) Jak nie dać się oszukać?

Poradnik BLAZEJ1
10

Hero Zero Jak zostać SUPERbohaterem?

Recenzja sliweczkaxdd
Chat