Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 721 0
04.02.2022

Jak w szybki sposób zdobyć fortunę?

Witam, w tym poradniku chciałbym pokazać jak szybko zdobyć fortunę w Minecraft. Przedstawię kilka prostych sposobów na szybki rozwój i wzbogacenie się.

Pierwszym sposób - Kiedy znajdziemy się na naszym nowo wygenerowanym świecie, musimy wpierw zdobyć podstawowe kamienne narzędzia (miecz, kilof, siekiera). Kiedy już dobędziemy tych narzędzi, należy się udać na poszukiwanie wioski. Wioska jest najlepszym miejscem na start, znajdziemy tam najpotrzebniejsze rzeczy takie jak: snopy siana )mogą posłużyć w handlu z osadnikami lub możemy zrobić z nich chlebki , 1 snop siana - 3 chlebki). Wioska jest również miejscem gdzie możemy znaleźć pierwsze żelazo ( z żelaznego golema ) oraz domek kowala gdzie można znaleźć całkiem ciekawy loot np. diamenty, obsydian lub więcej żelaza. Po przywłaszczeniu rzeczy z wioski możemy wyruszyć do opuszczonej kopalni (kopalnie bardzo często znajdują sie pod wioską). Opuszczone kopalnie są naprawdę ogromnymi strukturami, które przeplatają się z wieloma jaskiniami, które kryją w sobie wiele bogactw i surowców.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Kolejny sposób jest dla osób lubiących podróżowanie, mianowicie sposób polega na odkrywaniu różnych struktur poprzez ciągłą wędrówkę. Struktury w Minecrafcie kryją niezmierzone bogactwa i skarby. Jednak ten sposób jest bardziej czasochłonny niż przykład powyżej .Wszystkie biomy mają jakieś struktury czy to jest opuszczona kopalnia, czy wioska lub może leśna posiadłość. Ja osobiście uważam, że ten sposób jest naprawdę fajny jeśli chodzi o osoby które nie lubią ciemności i kopania. Struktury na, których możemy się najbardziej dorobić to: piramida, leśna posiadłość, forteca, bastion, miasto endu i wioska. Te struktury kryją w sobie naprawdę ciekawy loot , ale można w bardzo łatwy sposób stracić życie np. od nieuwagi w piramidzie, lub w mieście endu od pocisku shulkera. W tym sposobie ważne jest aby być cierpliwym i cały czas iść przed siebie w poszukiwaniu nowej, okazałej struktury, która może kryć w sobie niezłe rzeczy. Gorąco polecam ten sposób!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ostatnim - trzecim sposobem będzie sposób dla naprawdę wyskillowanych graczy. Sposób polega na szybkim przedostaniu się do Netheru a następnie endu gdzie czekają na nas rzeczy naprawdę godne uwagi. W normalnym świecie nie znajdziemy tak dobrych rzeczy jak np. w bastionie, fortecy czy też mieście endu. Struktury te są o tyle ciekawe, że możemy znaleźć w szybkim czasie takie rzeczy jak sztabki netherytu, diamentowe części zbroi i mnóstwo złota. Jednakże dobre struktury kryją w sobie wiele niebezpieczeństw. W bastionie grasują bardzo niebezpieczne odmiany piglinów tzw. brutale, które zadają gigantyczne obrażenia i mają duże ilości hp. W Netherowej fortecy napotkamy płomyki i witherowe szkielety które utrudniają nam lootowanie tej struktury. Dlatego lootowanie tych struktur jest dla wyskillowanych graczy, którzy nie boją się wejść do tak niebezpiecznych miejsc. Osobiście uważam, że ten sposób jest najszybszy i w krótkim czasie możemy szybko dorobić się fortuny.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KrzychuOtwocki

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
2

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Grand Theft Auto V (B2P) DLC - ,,Przemyt broni''

Recenzja tynk12345
4

War Thunder Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Recenzja jasnoton
5

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać pieniądze i fame na MSP?

Poradnik Vana7
6

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
7

Nagrody dla gier - Steam

Recenzja Boomboxpl
8

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
9

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
10

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
Chat