Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
0 0 2130 0
19.11.2017

Minecon Earth - zapowiedź Aquatic Update

Mam nadzieję, że jestem pierwszy :)

18.11.2017r. odbył się Minecon 2017 nazwany Minecon Earth ze względu na to, że był on transmisją na żywo nadawaną na cały świat. Oglądałem i udało mi się wyczytać na czacie, że razem ze mną Minecon oglądali również ludzie z Rosji, Brazylii, Tajwanu, Japonii, Włoch i wielu innych państw. Łącznie Minecon oglądało ponad 15 tys. osób.

W trakcie Minecon'u dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy na temat przyszłych aktualizacji (1.14 wzwyż) m.in.:
-> Zostaną dodane przyciski, płyty naciskowe oraz włazy z pozostałych pięciu rodzajów drewna. Jest to rzecz, na którą wszyscy czekali. Ciekawe czemu dodają ją dopiero teraz?
-> Na normalnym świecie będziemy mogli znaleźć bloki magmy. Będą one występować na dnach oceanów, a nad nimi będą tworzyć się kolumny bąbelków. Wszystko co znajdzie się w takiej kolumnie zostanie ściągnięte na dno.
-> Będziemy mogli znaleźć nową strukturę - zatopiony statek. Na razie prawie nic o nim nie wiemy, ale prawdopodobnie będzie mogli znaleźć w nim skrzynkę z jakimiś ciekawymi rzeczami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
-> W grze pojawią się rafy koralowe. Pomysł wymyślony bodajże w Becie. Wszyscy myśleli, że z niewiadomych powodów został porzucony. A jednak! Rafy koralowe pojawią się w Minecraft'cie.
-> Zostanie dodana roślinność morska - glony i wodorosty. Te pierwsze będą miały wymiary 1x1x1 i będą występować w dwóch wariantach kolorystycznych - zielonym i czerwonym. Te drugie będą pojawiać się jako wysokie kolumny 1x1. Nie znamy jak wysokie będą.
-> Moje ulubione - ryby staną się mobem. Będą pływać w wodzie jak dotychczas kałamarnice. Zmieni się również system łowienia ich. Ryby będziemy mogli załapać do wiadra i wypuścić je np.: w domowym akwarium. Mają również zostać dodane nowe rodzaje ryb.
-> Pojawi się nowy mob - delfin. Kiedy fani się dowiedzieli było słychać całą salę. Delfin mają pływać bardzo szybko oraz od czasu do czasu wyskakiwać na niewielką wysokość ponad wodę. Mają pomagać nam w znalezieniu drogi do skarbu - ciekawe co będzie tym skarbem.
-> Zostanie dodana animacja pływania. Wiele graczy narzekało, że pływanie... nie wygląda jak pływania. Ma się to zmienić w Aquatic Update. Pierwszą wersję animacji możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
-> Wprowadzona zostanie nowa fizyka wody. Nareszcie! Fizyka wody zostanie zmieniona. Ale co to oznacza? Będzie się on wlewać/przelewać przez niepełne bloki takie jak płotki, schodki, pół bloki, trawa. Nareszcie będzie można stworzyć ładną wannę. Zostanie również wprowadzona siła wyporu - przedmioty w wodzie będą się wynurzać.
-> Pojawi się nowy biom - zamarznięty ocean. Na jego powierzchni będzie kilka warstw lodu. Od czasu do czasu będą się na nim pojawiać góry lodowe zbudowane ze śniegu i zbitego lodu.
-> Dodana zostanie nowa broń - trójząb. Będzie mogli nim walczyć jak mieczem, ale także nim rzucać. Pojawią się dla niego specjalne zaklęcia np.: Loyalty - rzucony trójząb wróci do nas jak bumerang. Będzie on w kolorze bloku pryzmarynu.

W trakcie Minecon'u odbyło się również głosowanie na moba, który zostanie dodany do gry. Z czterech propozycji wygrał mob B - "Potwór nocnych przestworzy" lub "Nocna zmora" w zależności od tłumaczenia. Szkoda, bo sam głosowałem na moba C.

Pojawiły się również informacje o zapowiadanych wcześniej Minecraft Better Together oraz Super Duper Graphics, ale tego nie będę już opisywał.

Wszystkie rzeczy mają zostać dodane już w przyszłym roku. Nie mogę się doczekać, a wy?
Minecon Earth - zapowiedź Aquatic Update 0.0 0
0 0
Art napisany przez Gerluk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
4

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
5

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
6

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
7

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord