Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 2 111 0
17.05.2021

Minecraft Hardcore - co i jak?

Witam was serdecznie w poradniku do Minecraft Hardcore. Zacznijmy od tego czym tak naprawdę jest tryb gry Hardcore, jest to tryb w którym mamy tylko jedno życie, jak je stracimy to będzie to koniec naszej przygody! Dodatkowym utrudnieniem jest poziom trudności Hard, dzięki któremu głód schodzi nam bardzo szybko, pająki mogą pojawić się z efektami mikstur takimi jak niewidzialność czy siła, a zombie mogą niszczyć drzwi, na domiar tego głód może nas zabić! Teraz przejdźmy do poradnika ;D. Na początek powinniśmy zebrać troszkę drewna, gdy już je zbierzemy trzeba stworzyć kilof i pójść zebrać tyle kamienia aby wystarczyło na podstawowe narzędzia i piec, gdy już stworzymy kamienny kilof dobrze by było wykopać troszkę węgla. Po wyjściu z kopalni powinniśmy zabrać się za zdobycie jedzenia, najlepiej gdybyśmy zabijali świnie, krowy i owce by zdobyć mięso i wełnę na łóżko. Mięso przepalamy i z wełny i desek robimy łóżko. Tak oto minął nasz pierwszy dzień!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Dobrym pomysłem na dzień drugi byłoby wyjście do kopalni, weźcie swoje jedzenie, łóżko i narzędzia. Nie zapomnijcie o zapasie drewna, ponieważ bez niego nie stworzycie patyków potrzebnych do wycraftowania narzędzi! Znajdźcie kopalnie bądź skopcie się w dół robiąc schodki (NIGDY NIE KOPCIE POD SIEBIE). Wykopcie co najmniej 29 żelaza, aby było na pełną żelazną zbroję, żelazny miecz i kilof, możecie zebrać więcej, zależy to tylko od was. Przepalcie żelazo i stwórzcie najpotrzebniejsze rzeczy do kontynuowania dalszej eksploracji. Udajcie się na poziom y=11, ponieważ na tym poziomie lawa pojawia się na poziomie waszych nóg, dzięki czemu będziecie spokojnie mogli nad nią przejść. Gdy już zbierzecie wystarczającą ilość diamentów udajcie się na powierzchnie tak samo jak tu trafiliście. Stwórzcie diamentowy kilof i miecz, jeżeli macie więcej to stwórzcie sobie zbroję! Tak oto minęły kolejne dni na waszym świecie Hardcore! Idzie wam bardzo dobrze!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na ten moment dobrze by było zbudować jakąś bazę. Zbudujcie coś na co pozwoli wam wasza wyobraźnia, bądź po prostu wykorzystajcie jakiś poradnik z YouTube'a.

Gdy już wybudujecie swoje nowe "królestwo" spróbujcie znaleźć Pillager Outpost i zabijcie Kapitana (Tego z bannerem na głowie) aby otrzymać Bad Omen. Udajcie się z tym efektem do wioski i rozpocznijcie obrone wioski (Pamiętajcie! Nie będzie to proste także dobrze się przygotujcie). Jeżeli wszystko się powiedzie to otrzymacie kilka totemów nieśmiertelności! Wrzućcie go do drugiej ręki (Może to wam uratować życie oraz co najważniejsze wasz świat). Teraz powinniście skołować sobie 10 obsydianu, zrobić portal do netheru i poszukać fortecy. W fortecy znajdźcie spawner blaze'ów i nafarmcie około 10 pałek. Dodatkowo pozbierajcie trochę złota w netherze i powymieniajcie się z piglinami (potrzebujecie pereł). Gdy zdobędziecie ok. 16 pereł wróćcie do normalnego świata i przygotujcie się na smoka. Z pałek zróbcie proszek i połączcie go z perłami. Wykorzystajcie oczu kresu do znalezienia strongholda. W tym momencie was zostawie, Powodzenia w daleszej przygodzie!

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Yusouga

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) CS:GO Trening movementu, prefire'ów

Poradnik BIGWOJ
2

CSGO Prime (B2P) jak być bardziej skillowym?

Poradnik BLAZEJ1
3

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
4

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
5

League of Legends Poradnik Jak Grać Lucianem

Poradnik Rogaczovv
6

Roblox Jak szybko zarabiać w Restaurant Tycoon 2?

Tutorial MaxxY
7

Football Team Football Team, czyli najbardziej reklamowana gra na Youtube w 2019

Recenzja Janusz1234567890
8

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
9

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
10

CSGO Prime (B2P) CS:GO i status Prime

Recenzja MartinezGaming
Chat