Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 2 1553 0
15.12.2017

Minecraft Recenzja Numer 2

Ahhhhh ten przewspaniały minecraft. Wniósł tyle dobrych gier na rynek , że żal byłoby o nim nie wspomnieć to przecież w większości dzięki niemu powstały takie produkcje jak The Forest ,ale też takie słabe produkcje na telefony ,które są tylko po to by zarobić na mikropłatnościach. Mimo to uważam ,że minecraft był i jest naprawdę fajną grą. Jest to oczywiście gra (jak dla mnie)nie nudząca się szybko ,ponieważ pomimo swej prostoty ma ten taki czar ciekawości , zachęcający nas do gry. Przy okazji mamy w późniejszych wersjach gry możliwość dodania modów sprawiających ,że nasza rozgrywka staje się coraz bardziej ciekawa. Jak na tak słabo zaczynającą grę jest to naprawdę ciekawa produkcja. Jest mimo to wiele kłótni ,czy ta produkcja jest fajna ,bo jednak jest bardzo łatwo zrobiona. Wydaje mi się ,że dla większości jest jednak bardzo fajną produkcją.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dzięki jego prostemu zbudowaniu jest dostępny również na walone telefony! Wielu myślało , że będzie to po prostu na telefon słabe , ale jak tak pograłem jest naprawdę dobrą grą. Możecie w niej robić co tylko chcecie! Poza tym jest bardzo wciągająca i możecie spędzić na niej dużo czasu. A przy okazji , gdy już się wam normalna rozgrywka znudzi , możecie wgrać sobie te mody , lub użyć już gotowej paczki . Wersję i paczkę możecie oczywiście robić pod swoją osobę .
Minecraft jest tak dobry , że jest też dostępny multiplayer ! Da się tam zagrać z kolegami na survivalu , lub innych trybach jak bedwars , czy Skywarsy . Możecie również robić gildie na niektórych innych serwerach i walczyć o miejsce w rankingu.Możecie być w topce solo i całą gildią. Jest to naprawdę fajne ,bo trzeba zbierać na to specjalne przedmioty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jest to tak zarąbiste , że możecie grać multiplayera na modach co , według mnie jest super plusem dla tej gry (nie tylko z przyjaciółmi ,a i na serwerach społecznościowych , gdzie też możecie grać z nimi ale też większą ludnością :DD )
W tej grze jest naprawdę dużo do roboty , a przede wszystkim nigdy się w większości tą grą nie znudzicie ! :D Nie jest to jakiś wielki wydatek , a zyskujecie naprawdę wiele. Jest to naprawdę dużo godzin niezwykłej zabawy. Macie naprawdę dużą kontrolę nad tym co robicie , więc na co czekacie. Kupować i do roboty , jako drwal ,czy może rolnik. Tak przy okazji kupując pełny produkt , zyskujecie wszystkie wersje , więc możecie zobaczyć jak to wyglądało za starych czasów ,kiedy to wszystko nie było tak rozwinięte , a mimo to rozgrywka była naprawdę wciągająca. Ja się z wami żegnam . Hejka :D
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez StasiuxD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
2

Forge of Empires Stań się mistrzem Forge of Empires!

Poradnik Aseczka
3

Transformice Transformice - Myszki w 2D

Recenzja Questionmark.
4

CSGO Prime (B2P) Jak zdobywać pieniądze - ekonomia w CSGO

Poradnik JestemKacper
5

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
6

How to Survive - Gdzie Dead island spotyka Titan Quest

Recenzja Boomboxpl
7

Transformice Jak szybko wbić level na transformice.

Poradnik Mrs_Yamati
8

Estogan Estogan - Recenzja Gry

Recenzja Fragorski
9

Władca Smoków Recenzja gry Władca Smoków - Wady i zalety.

Recenzja Diamentowicz
10

CSGO Prime (B2P) Czy w dzisiejszych czasach warto grać w CSGO?

Recenzja koczanHDHQPL
Chat