Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 1716 0
03.07.2017

Niesamowita gra o klockach !

Recenzja!
Chciałbym dziś napisać trochę o grze Minecraft.
To jest chyba najlepsza gra na świecie(wiem że są też takie gry jak gta 5 czy far cry itd. lecz mój laptop nie uciągnie tych gier) z otwartym światem! Nic nie ogranicza można niszczyć, budować, jeść, pić, robić, konstruować.Gra jest extra , nie mam minecraft premium ponieważ zbieram ale myśle że uda mi sie uzbiera na niego na tej stronie.
Gra na mineraft non-premium też jest całkiem przyjemna :)
Dam to zdjęcię i zobaczcie jak to wygląda w ciemności ! jak widzicie jest bardzo ciemno ale można ustawi w opcjach dynamic lights i pochodnia może się świecić !
Zdjęcie powstało z świata mojej siostry która też gra w minecraft.Naprawde nie wiem o powiedzieć o tej grze no jest poprostu niesamowita(Sorka że się rozpisuję ale tak jakoś wyszło) Warto też uważać na moby takie jak creeper , zombie , enderman, ale także i słodkie świnia, owca,krowa
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeszcze lepsze wrażenie spełniają resource packi i shadery do shaderów poleca sie mod Optifine dzięki niemu gra na shaderach nie laguje aż tak bardzo.Resource paki jak widzi się na zdjęciu u góry te chmury to np.resource pack czy jak kto woli texture packi.
shaderów nie używam ponieważ strasznie by mi lagowało.Kolejną rzeczą jest multiplayer czy realms. Realms jest płatne kosztuje 30 zł natomiast zakładka multiplayer to servery które są podzielone na servery non - premium i premium . co znaczy że aby grać na serverach premium potrzeba minecraft premium który jest dosyć drogi jak na taką starą grę. Zapomniałem też o zakładce options w niej poprostu ustawia się ustawienia jak na przykład aby mieć więcej fps (optifine), czy pełny ekran albo po prostu ustawić muzykę czy grę czy ma być głośna czy nie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tak mówiłem o tym premium i non premium to powiem co to jest i czym się różnią.
non-premium to normalny minecraft. Można pobrać launcher. Nie można niestety zmieniać skina i jest postać Steve oraz Alex.Nie można grać na popularnych serverach premium jak na przykład Hypixel. Natomiast na premium możliwości jest wiele ostatnio mojang stworzył specjalny launcher do premium ale do rzeczy . Można stworzyć i zmienić swojego skina ,grać na popularnych serverach. Minusem jednak jest to że kosztuje 100 zł i nie można zmieniać swojego nicku. Minecrafta można kupić na oficjalnej stronie minecraft.net
Naprawde uważam że ta gra jest piękna istnieje od 2009 roku a i tak każdy w nią nadal gra jest bardzo popularny i nie może się znudzić jak gra się na multiplayer :).
gra na multiplayer naprawdę wciągnie każdego! mini gry takie jak skywarsy ,skywallsy, skyblocki,bedwarsy,eggwarsy, to tylko jedne z popularnyh minigier w minecraft
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez adrianek20806

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

strona scrap.tf

Recenzja TheMaślak
2

Transformice Jak szybciej wbić level w Transformice?

Poradnik yeonrie
3

TikTok - Android TiKToK - o co z tym chodzi?

Poradnik p0c0c1
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet, czyli gra dzieciństwa.

Recenzja kaylaa
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
6

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
7

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
8

Gry z serii "STAR WARS"

Recenzja marcin072
9

CSGO Prime (B2P) Ninjas in Pyjamas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Chat