Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 1567 0
03.01.2018

Od początku do końca - Minecraft

Zaczynajmy! Witam Cię (Cię, dlatego że pewnie czytasz to sam) w kolejnym artykule, tym razem na ekran bierzemy gre Minecraft. jest to gra survivalowa w której kwadratowy bohater musi sam zdobyć, pożywienie, oporządzenie, schronienie czy nawet swój własny pancerz ze skóry bądź najlepszy z możliwych - z diamentów. Dodatkowo musimy bronić się prze agresywnymi "mobami" typu, chodzący samobójcy zwani Creeperami, "niezbytinteligentami" czyli zombie, i zezowatymi snajperami - szkielety z łukami. Zaczynając swoją przygodę na ogromnym świecie znajdujemy się w kompletnie losowym świecie, generującym się na naszych oczach, co zarazem jest fascynujące bo nigdy nie wiemy co nas spotka na drodze naszej przygody. Mogą być to drobne jaskinie, olbrzymie oceany czy ogromne systemy opuszczonych kopalni. Tyle słowem wstępu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przed pierwszą nocą która jest jedną z najtrudniejszych, musimy zdobyć jakieś prymitywne narzędzia i schronienie prawda? A jak noc to pewnie i też światło, to zaczynamy. Na samym początku, musimy zdobyć drewno za pomocą naszej kwadratowej rączki. Więc podchodzimy do pierwszego lepszego drzewa, ścinamy je, i najlepiej kilka innych w pobliżu. Wchodzimy w nasz ekwipunek, przeciągamy nasze drzewo do "stolika roboczego" i otrzymujemy Crafting Table, gdzie możemy robić bardziej zaawansowane technologie. Po czym wykonujemy drewnianą siekierkę i kilof, siekierka po to by przyśpieszyć proces zdobywania drzewa a kilof by zdobyć troche Coblestone by ulepszyć nasze narzędzia. No drobne oporządzenie już mamy, to przyda się schronienie i jedzenie. Jedzenie można dobyć na kilka sposobów - szukanie jabłek, uprawa na roli(zboże, marchewki, czy ziemniaki) czy ciut krwawy pomysł - mordowanie zwierząt.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mając już wszytko, przechodzimy do schronienia, można w tym celu wykorzystać wszystko co mamy pod ręką, ziemie, piach, deski, czy kamień by zbudować prostą niewielkich rozmiarów ziemiankę. Teraz mając już wszystko i jest jeszcze w miarę jasno, szukamy węgla by nie siedzieć bezczynnie w nocy. Mając już go robimy pochodnie i w nocy będziemy mogli zejść pod ziemie. (Zapada noc), zamykamy się w swoim domku, żłobimy małą dziurę i szukamy bardziej cennych surowców, które posłużą nam do ulepszania narzędzi, zrobienia lepszej zbroi czy też zabawy "prądem" czyli redstonem. Jak będziemy mieli sporo szczęścia, i uda nam się trafić na opuszczoną kopalnie, warto ją obadać, ponieważ znajdują się tam skrzynie, a w nich przeróżne rzeczy od nasion, po chleb czy i też broń bądź surowce. Po czasie spędzonym w kopalni nawet się nie zorientujemy kiedy nadejdzie dzień. Czyli pierwsza noc za nami ;)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BabciaGD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Howrse Jak zarobić equus i kupony

Poradnik Dressykamila1
2

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins?

Poradnik cocoa123853
3

Historia gier - League of Legends

Recenzja LiquidSnake
4

Transformice Transformice - Myszki w 2D

Recenzja Questionmark.
5

Rail Nation Rail Nation - Gry za bananki #4

Recenzja toya_xd
6

League of Legends League of Legends - jak zacząć?

Tutorial evengace
7

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
8

Margonem Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Recenzja Navadel
9

CSGO Prime (B2P) Konto PRIME - Jak i czy warto aktywować?

Poradnik DR25
10

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
Chat