Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
0 0 43 0
03.01.2018

Od początku do końca - Minecraft

Zaczynajmy! Witam Cię (Cię, dlatego że pewnie czytasz to sam) w kolejnym artykule, tym razem na ekran bierzemy gre Minecraft. jest to gra survivalowa w której kwadratowy bohater musi sam zdobyć, pożywienie, oporządzenie, schronienie czy nawet swój własny pancerz ze skóry bądź najlepszy z możliwych - z diamentów. Dodatkowo musimy bronić się prze agresywnymi "mobami" typu, chodzący samobójcy zwani Creeperami, "niezbytinteligentami" czyli zombie, i zezowatymi snajperami - szkielety z łukami. Zaczynając swoją przygodę na ogromnym świecie znajdujemy się w kompletnie losowym świecie, generującym się na naszych oczach, co zarazem jest fascynujące bo nigdy nie wiemy co nas spotka na drodze naszej przygody. Mogą być to drobne jaskinie, olbrzymie oceany czy ogromne systemy opuszczonych kopalni. Tyle słowem wstępu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Przed pierwszą nocą która jest jedną z najtrudniejszych, musimy zdobyć jakieś prymitywne narzędzia i schronienie prawda? A jak noc to pewnie i też światło, to zaczynamy. Na samym początku, musimy zdobyć drewno za pomocą naszej kwadratowej rączki. Więc podchodzimy do pierwszego lepszego drzewa, ścinamy je, i najlepiej kilka innych w pobliżu. Wchodzimy w nasz ekwipunek, przeciągamy nasze drzewo do "stolika roboczego" i otrzymujemy Crafting Table, gdzie możemy robić bardziej zaawansowane technologie. Po czym wykonujemy drewnianą siekierkę i kilof, siekierka po to by przyśpieszyć proces zdobywania drzewa a kilof by zdobyć troche Coblestone by ulepszyć nasze narzędzia. No drobne oporządzenie już mamy, to przyda się schronienie i jedzenie. Jedzenie można dobyć na kilka sposobów - szukanie jabłek, uprawa na roli(zboże, marchewki, czy ziemniaki) czy ciut krwawy pomysł - mordowanie zwierząt.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Mając już wszytko, przechodzimy do schronienia, można w tym celu wykorzystać wszystko co mamy pod ręką, ziemie, piach, deski, czy kamień by zbudować prostą niewielkich rozmiarów ziemiankę. Teraz mając już wszystko i jest jeszcze w miarę jasno, szukamy węgla by nie siedzieć bezczynnie w nocy. Mając już go robimy pochodnie i w nocy będziemy mogli zejść pod ziemie. (Zapada noc), zamykamy się w swoim domku, żłobimy małą dziurę i szukamy bardziej cennych surowców, które posłużą nam do ulepszania narzędzi, zrobienia lepszej zbroi czy też zabawy "prądem" czyli redstonem. Jak będziemy mieli sporo szczęścia, i uda nam się trafić na opuszczoną kopalnie, warto ją obadać, ponieważ znajdują się tam skrzynie, a w nich przeróżne rzeczy od nasion, po chleb czy i też broń bądź surowce. Po czasie spędzonym w kopalni nawet się nie zorientujemy kiedy nadejdzie dzień. Czyli pierwsza noc za nami ;)
Od początku do końca - Minecraft 0.0 0
0 0
Art napisany przez BabciaGD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Roblox Czym jest ROBLOX?????

Tutorial Domi5212
5

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
6

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
7

Co i jak? Doki Doki Literature Club!

Recenzja iRossie
8

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper