Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 1949 0
11.07.2017

Polecam. Grę też mogą wypróbować dzieci...

Gra jest świetna na rozwinięcie swojej wyobraźni i nie tylko! Można budować lecz można też starać się przetrwać w ukryciu przed potworami. Można zagrać z kolegami na swoim serwerze albo dołączyć do serwera publicznego i grać na przykład w mini gry lub więcej opcji. Gorąco polecam! Kiedy grasz z kolegami jest więcej frajdy niż samemu. Kiedy zaś grasz na serwerze publicznym jest dużo zabawy gdyż możesz poznać kolegów do gry. Tam nigdy gra się nie znudzi. Z kolegą jest więcej do roboty np: konkurs na lepsze budowanie lub na przejście parkour'u lub swojej mapy. Nigdy nie zabraknie ci pomysłów. Kiedy wychodzi nowy update jest zarazem więcej frajdy i więcej możliwości. Pomysłów można mieć tyle że na jednej mapie się tyle nie pomieści więc można stworzyć nową...Można też pograć z kolegami na survivalu przez internet i spróbować tam przetrwać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra posiada też wielką tablicę z achivmentami... Aby je zdobyć należy dany blok wykopać lub przepalić w piecu, aby zdobyć achivment np z narzędziami trzeba je zrobić z danych bloków... Ze skórą np zabić zwierzę i zdobyć jego skórę. P.S skóra nie wypada ze wszystkich zwierząt. Achivmentów jest coraz więcej co oznacza coraz więcej zadań do wykonania... Niedawno dodano 2 rękę której można używać, można do niej dać np pochodnie które się przydadzą do oświetlenia miejsca pobytu..Achivmentów długo się nie zdobywa lecz trzeba robić rzeczy zgodnie z instrukcją. Jest dużo narzędzi do zrobienia. Potrzeba zrobić kilof, łopatę, miecz, motykę. Aby zdobyć achivment łza ghastha, trzeba zabić ghastha w neterze. Aby zdobyć 1 achivment wystarczy zajrzeć do ekwipunku, a aby zdobyć 2 achivment wystarczy zebrać drewno.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Do budowy jest bardzo dużo bloków... jest drewno, wełna, cegły, tory, oraz rzeczy związane z mechanizmami itp. Bardzo dużo rzeczy można zbudować w tej grze... Jeśli chcesz aby twój domek był bezpieczny można wykorzystać rzeczy i zbudować mechanizm o którym wiesz tylko ty... Można zbudować piramidę albo ogromny ogromny dom albo miasto malutkie albo duże miasto lub ogromne miasto! Można zbudować mapy dla youtuberów np minigry albo mapki escape lub wiele wiele więcej... Mapki mogą być różne np sen itd można zrobić mody dla tej gry np w zamianie tekstóry i nazwy... Domek może być otoczony lawą a kiedy naciśnie się pewny przycisk na jakiś krótszyczas pojawia się most przez który można przejść... Może on być mały i duży to już zależy od gracza. mamy prawo znaleźć wioskę i wybudować się tam... W nocy pojawiają się potwory więc radzę być w nocy w ukryciu...
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Michal441pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Czym jest nadzór i jak uzyskać do niego dostęp?

Poradnik JestemKacper
2

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
3

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
4

Transformice Jak szybko wbić kolejny level?

Poradnik werkunia
5

Project Zomboid - podstawy w grze

Poradnik Emanuel0
6

Genshin Impact - Raiden Shogun

Recenzja kririii
7

Star Stable Co to jest Star Stable Online i jak zacząć grać?

Tutorial Banankowy grac
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja Moviestarplanet

Recenzja Lolastylish1
9

Jak zdobyć darmowe doładowania?

Poradnik Kubsoon243
10

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
Chat