Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
4.2 11 2051 0
30.06.2018

Jak szybko wbić level na msp?

Hejka! Jeżeli już tutaj jesteś to na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób szybko wbić level na MovieStarPlanet, tak więc przygotowałam dla Ciebie kilka sposobów dzięki, którym dowiesz się więcej na temat MovieStarPlanet. Być może zaglądasz tu, ponieważ grasz już w tą różową grę zwaną MovieStarPlanet od dłuższego czasu (tak samo jak ja) ale jednak w dalszym ciągu zastanawiasz się jak szybko wbic wyższy level albo, po prostu jesteś ciekawy jak szybko zdobyć bananki przez tą ciekawą grę? W każdym bądź razie gorąco zapraszam Cię do przeczytania mojego najnowszego artykułu o temacie gry MovieStarPlanet. Mam nadzieję, że artykuł i zawarte w nim informacje Ci się spodobają i polecisz go znajomym:)) P.S Zostań do końca artykułu! Ostatnia część zawiera bardzo ważne informacje!!!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Tworzenie filmów.

Można je tworzyć w zakładce ,,Miasto Filmów’’. Najlepiej tworzyć tak zwane ,,seki’’,ponieważ trwają one masymalnie 10 sek. Przez co szybko się je tworzy i łatwiej przyciągają co siebie innych graczy.

2. Oglądanie filmów.

Ten punkt nawiązuje do poprzedniego, ponieważ w tej zakładce co tworzyliśmy film mamy kilka ,,seków’’,które mają najwięcej odtworzeń oglądamy i je oceniamy oglądniecie i ocenienie 1 sekóndówki zajmie Ci ok.30 sekund.

3. Wykonywanie początkowych zadań.

Można wbić przez to max.5 lvl ale to też jest jakiś sposób. A przy okazji można wprowadzić się do świata tej różowej gry jaką jest MovieStarPlanet.

4. Kupno vipa

To jest już punkt ostateczny. Vipa kupuje się za realne pieniądze lub za psc (paysafecard). Warto go kupić, ale tylko jeżeli planujemy zostać na dłużej w grze.

5. Zdobywanie fame przez innych graczy
Można namówić innych graczy,aby dawali nam autografy,oglądali filmy itp. ale to już jest o wiele trudniejsze...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zżera mnie ogromna ciekawość czy mój poradnik Ci się spodobał.Gromadziłam dużo informacji i patentów z których ja sama korzystam. Dzięki tym sposobom dobrnęłam już do 20 levelu najwyższy level to 101 więc myślę, że to całkiem spoko. No ale oczywiście nie zrobiłam tego w 5 minut ;) więc dokonałam tego w rok no i wydałam 115,05 zł. Trochę poświęciłam ale chyba się opłacało :)) Więc piszę ten poradnik z bardzo dużym doświadczeniem.Jeżeli nigdy nie grałeś w tą grę to polecam Ci się w niej założyć konto i pograć.To jest świetna gra!Można mnie wyszukać jako HELL&HEAVEN&LOVE. Niestety nie wyszukasz niej jako MovieStarPlanet tylko wpisz msp pl. Polecam gierkę i to by chyba by było na tyle... Mam ogromną nadzieję, że docenicie moją pracę włożoną pracę w ten artykuł. Możecie polecić ten artykuł znajomym. Pozdrawiam -Aseczka :))
4.2 (głosów: 11)
Art napisany przez Aseczka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja gry Five Nights at Freddy's

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

World of Warships Ciekawe bitwy morskie

Recenzja Janux
3

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
4

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
5

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
6

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
7

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
9

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
10

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
Chat