Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 4083 0
13.11.2021

Jak szybko zarobić starcoins i fame na MSP.

Hej!
Wymieniłam tu wszystkie sposoby, które znam, by zdobyć starcoinsy i fame na MSP.

Najpierw napisze o starcoinsach. Zacznę od tych najszybszych i najbardziej opłacalnych.

1. Głaskanie zwierzaków.
Jest to najszybszy i najbardziej efektywny sposób. Za jednego dostajemy od 1 do 5 starcoinsy to zależy od tylko od jego levelu.

2. Oglądanie filmów.
Za oglądanie różnych filmików i sęki dostajemy 15 starcoinsów i 50 fame, a osoba której obejrzeliśmy dostaje 25 star coins i trochę fame. Możemy też z multikont oglądać swoje produkcje, by na głównym koncie zdobyć daną walutę i też na multiku.

3. Kręcenie kołem fortuny.
Tu nie ma co się rozpisywać. Po prostu codziennie wchodzimy i dostajemy od 20 do 120 (nie VIP) lub 25 do 200 (VIP). Jeśli jest się Vipem można zakręcić parę razy.

4. Granie w mini gierki.
Wszystkie gry polegają na wygraniu jej, by móc zakręcić kołem fortuny. Vipy oczywiście mogą zakręcić kilka razy. Są różne gry takie jak Ubierz się, Zwariowane Karty, Casting, Quiz, wybieg i gry z przyjaciółmi Tylko gra stwórz i oceń się różni od innych, bo tam musimy wybrać jeden ładniejszy z dwóch looków lub projektów, a gdy się pomylimy dostajemy o połowę mniej star coins, niż mieliśmy mieć.

5. Kupno Vipa.
Dzięki vipowi możemy od razu zdobyć starcoinsy I diamenty, zwierzaka oraz dostać ekskluzywne ubrania, ale musimy wydać na to swoje pieniądze. Dlatego też, gdy ich nie mamy dobrze jest założyć konto na stronie typu gamehag i zarobić kamienie duszy, które możemy łatwo zamienić na pieniądze.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

6. Rozbijanie świnki skarbonki.
Gdy to zrobimy dostajemy star coins, fame i diamenty. Możemy mieć w śwince maksymalnie 2500 star coins, a świnki rozbić, gdy jesteśmy członkami VIP.

7. Dzienne zadania.
I na koniec najmniej opłacalny sposób, czyli zadanka. Na początku dostajemy się za nie po 100 star coins i 50 fame, ale po czasie ta liczba bardzo się zmienia I możemy zarobić po 10 starcoins I 5 fame.


Teraz napisze jak zdobyć fame.

1. Przesyłanie ubrań, rzeczy, animacji.
Gdy przesyłamy prezent możemy zarobić sporo fame. Najbardziej opłaca się przesyłać dripy, inki, pixele i unikaty z Vipa. Choć też możemy przesyłać zwykłe ubrania, tylko że za nie dostaniemy mniej. Nie wiem za bardzo jak to wytłumaczyć, więc podam przykłady:

5000 ść = 500 fame.

165 ść = 1 fame.

Jak widać dostajemy tyle fame, ile star coins tylko usuwamy ostatnią liczbę. Prezenty możemy wysyłać od 6 levelu, (dripem lub unikatem możemy to łatwo wbić) A maksymalna ilość dziennie to 25.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

2. Oglądanie filmów.
Jak już wcześniej, gdy pisałam o star coins, gdy oglądamy filmy dostajemy 50 star coins i 15 fame, a gdy ktoś ogląda nasz to my dostajemy 25 star coins oraz trochę fame.

3. Głaskanie zwierzaków.
Podobnie jak że starcoinsami, tylko że tu jest trochę inaczej, bo my musimy mieć te zwierzaki, a ktoś nam je głaszcze. Za to dostajemy tyle, tyle fame co level pogłaskanego zwierzaka. Możemy w pokoju mieć maksymalnie 10 zwierzaków.

4. Polubienie artbooków, zdjęć, projektów itp.
Gdy ktoś nam polubi jakąś z tych rzeczy dostajemy fame. Tu ilość fame jest zależna od polubionej rzeczy, ilości polubień i czasem od poziomu danej osoby.

5. Dostawanie autografów
Za autograf możemy zdobyć nawet 300 fame! Autograf możemy wysłać raz na godzinę, oczywiście vipy mogą więcej. Możemy z multików je sobie wysłać lub wymienić się nimi z innym użytkownikiem.


Dziękuje za uwagę. Mam nadzieje że się przyda.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bananoowiec

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Armored Warfare Armored Warfare - brat, czy konkurencja dla World of Tanks?

Recenzja Tryumfator
2

World of Tanks Linia do czołgu E100 w WOT

Poradnik nałogowygracz
3

TikTok - Android Tik tok sztuka i życie

Recenzja emi0998766554435
4

League of Legends Jak gankować linie - Czym grać

Poradnik Davi69
5

Przedśmiertna drgawka. Recenzja Medal of Honor (2010)

Recenzja Tybero
6

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
7

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
8

World of Tanks World of Tanks Blitz-Recenzja

Recenzja Dercik90
9

MovieStarPlanet MSP Jak się nie dać oszukać na MovieStarPlanet !

Poradnik DomiDomi123
10

Margonem Szybki zarobek na niskim lvl!

Poradnik Nogo-V-sky
Chat