Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 754 0
14.10.2022

Jak zacząć w msp? Poradnik dla początkujących

Moviestarplanet to gra do pobrania na wszystkie urządzenia. Gdy zaczynamy z grą klikamy zajerejstruj się, za to gdy mamy konto, klikamy zaloguj. Na samym starcie radzę, aby w kreatorze wziąć jak najwięcej ubrań (np. sukienke,spodnie,buty itd.), ponieważ możemy ich potem potrzebować. Także najlepiej wybrać ładną nazwe, nie jedną z losowych. Gdy mamy już konto, logujemy się, przyjmujemy do znajomych nove i otwieramy prezenty. Dostajemy na start 1000sc. StarCoins możemy także zarabiać w zakładce aktywność > zadania. Łatwo zdobyć 2000sc. Więc gdy jesteśmy już dość bogaci, idziemy do sklepu i kupujemy najpotrzebniejsze rzeczy do looków z najczęściej używanymi kolorami. Najczęściej używanymi rzeczami z dodatków są plastry na nogi, piegi, rzęsy, rajstopy, skarpety. Z tych przedmiotów zachęcam do kupienia rzęs i piegów (załatwi to urok naszej moviestar) a reszte looku możecie kupić sami lub użyć czegoś, co już macie w szafie. Załatwiliśmy już wygląd naszej moviestar, więc co dalej?

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Drugą z najważniejszych rzeczy w społeczności MovieStarPlanet jest level. Jak go zdobyć w krótkim czasie nie wydając dużo, lub nie wydając wcale pieniędzy? Mimo wszystko, to nie jest tak trudne jak się wydaje! Wystarczy dołączyć do grupy MovieStarPlanet MSP na facebooku i zrobić posta o pomocy w levelu, lub coś samemu kupić. Grafy na grupach są bardzo tanie (500grafów - 1zł). Jeśli nie macie facebooka lub nie chcecie wydawać pieniędzy, to są 4 kolejne sposoby. Oglądanie lub tworzenie filmów, wykonywanie zadań w awardsach, stworzenie multikonta (2 konta na MovieStarPlanet) i wysyłanie grafów, lub poproszenie przyjaciółki i głaskanie zwierzaków. Jest to jednak bardziej pracochłonne niż 1 sposób, ale zawsze warto dorobić się o parę tysięcy fame. Mamy już dość dużo StarCoins, ładnie wyglądający look oraz trochę fame. Czym możemy zająć się dalej? O co tak właściwie chodzi w tej grze? Jak znajdywać znajomych lub kogoś więcej? czy warto grać?

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gdy zrobiliście to wszystko, teraz wystarczy napisać status. Jeśli chcecie się dobrze zaprezentować nie używajcie wulgarnych słów (mimo, że jest to zakratkowane) i używajcie emotek. znajdziecie je po prawej stronie statusu. Moimi ulubionymi są (d) i (a) , gdy wpiszecie to w status także pojawią się dwie emotki. Macie już w pełni przygotowane konto, więc możecie iść na chatroomy. Znajduje się tam wiele innych ludzi. Nie bądź nachalny, jeśli nikt Ci nie odpisze to idź na inny chat. Możesz także zmienić pokój w danym chacie klikając na jego nazwę. Najlepszymi chatami do rozmów są ; centrum handlowe i kawiarnia. Na centrum handlowym jest sporo ogarniętych ludzi, lecz często można zauważyć, że są AFK (z dala od urządzenia). Na kawiarnii za to jest sporo nowych osób, które często wykonują swoje zadania lub szukają kogoś do pogadania. Ignoruj ,,internetowych trolli'', ponieważ szukają tylko zaczepki. Gdy znajdziesz kogoś fajnego, dodaj go do znajomych.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez AnitovaBanankova

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

TOP 3 - Darmowe Clickery na telefon/komputer

Recenzja KIAM
2

Poczuj się jak w filmie akcji,Recenzujemy Red Dead Redemption 2

Recenzja adrianos253
3

ARK: Survival Evolved (B2P) Moja Szczera opinia o Ark Survival Evolved

Recenzja ZbieramBananki9
4

ARK: Survival Evolved (B2P) Moja recenzja o ARK: Survival Evolved

Recenzja Dinusek
5

World of Tanks Light Mk. VIC - Brytyjski dziwoląg

Recenzja HansOmen
6

Jewel quest

Poradnik Duman1222
7

Minecraft Poradnik do gry Minecraft

Poradnik forza harizon4
8

MovieStarPlanet MSP Wymiany - jak nie dać się oszukać i co zrobić gdy to się stanie?

Poradnik Shise
9

Zielone imperium kalendarz adwentowy.

Recenzja Duman1222
10

Wolni farmerzy Jak zarobić dużo pieniędzy na Wolni Farmerzy?

Poradnik SPEEDDs
Chat