Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 3036 0
27.01.2022

JAK ZDOBYĆ UNIKATY NA MSP?!

Unikaty na MovieStarPlanet, można kupić razem z VIP'em. Niestety ceny VIP'a wachają się od kilku złoty do ponad 200 zł. Ceny unikatów sprawiają, że są one unikalne i ciężko je zdobyć. Ale czy to zawsze musi być prawda? Nie do końca, albowiem unikaty można zdobyć poprzez konkursy czy losowania, ale przede wszystkim jako prezent od przyjaciela. Zdobyte unikaty można wymieniać na cenniejsze, jeśli oczywiście znajdzie się osoba, która nie bardzo się zna na ich wartości. Zazwyczaj jednak wymienia się unikatami o zbliżonej wartości. Ale chwila, zacznijmy od początku - jak zdobyć prawie za free unikaty? To pytanie nasuwa się wielu graczom, że względu na to, że nie chcieliby wydawać pieniędzy. Pochopne opinie twierdzą, iż za unikaty trzeba ZAWSZE płacić. To prawdą nie jest i udowodnię to. W tym artykule, chciałabym przedstawić wam źródła, w których na pewno będą jakieś darmowe unikaty lub kolekcje. Pierwszym źródłem będzie YouTube.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na live'ach czy na odcinkach z MovieStarPlanet odbywają się losowania na kolekcję czy też na unikaty. Wystarczy być na live i spełniać określone wymogi. Ja osobiście polecam kanały takie jak : CorTni, Clarie, niezapominaja maja, KaZinka. Nie tylko dlatego, że można wygrać unikaty, ale także dlatego, że te osoby są bardzo miłe i atmosfera na live'ach jest przyjemna.


MovieStarPlanet


Na samym MovieStarPlanet roi się od oszustów, ale niektóre osoby są uczciwe i po zakończeniu konkursów rozdają nagrody. Youtuberzy nie mogą oszukać widzów, bo mieliby zniszczoną reputację. Jak więc odróżnić prawdziwy konkurs od fake'owego? Najpierw popatrz na poziom użytkownika i czy wcześniej już robił konkursy. Jeśli poziom jest wyższy niż 20, to spokojnie może być uczciwy. Ale chwila, chwila, poziom nie ma wpływu na wszystko. Wpisz jego/jej nazwę w wyszukaj przyjaciół czy coś w tym stylu. Jeśli są multikonta z jego / jej nazwą wraz z dopiskiem "oszust", to radziła bym uważać. Jeśli wszystkie wymogi spełnione (tzn. level 20+, brak multików i kilka konkursów na koncie), to trzeba zobaczyć księgę gości. Zazwyczaj są tylko wpisy na korzyść użytkownika, ale ostrożności nigdy nie za wiele. Okej, to była teoria, teraz czas na praktykę. W artbookach na MovieStarPlanet znajdują się Artbooki z konkursami. Można wejść w zakładkę top lub new a tam na pewno będą konkursy. I jeśli jakiś konkurs nam się spodoba, to sprawdzamy uczciwość użytkownika.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

DiscordNa różnych serwerach na discordzie o tematyce MSP są giveaway'e na unikaty czy kolekcję. Niestety teraz nie mogę zamieścić linków do serwerów, ale podam ich nazwy. A więc serwery na których częstą są giveaway'e i konkursy: Pandy Cikaka i Biedronki Bedzi. ( Są to youtuberzy ich nazwy kanałów to Cikaka i Bedzia)


To raczej już wszystkie sposoby na zdobycie darmowych unikatów. Jeśli przyjdą mi jakieś pomysły, na pewno utworzę nowy artykuł z świeżymi pomysłami. Proszę nie zwracać uwagi na interpunkcję i ortografię, bo zdaję sobie sprawę, że jest nie najlepsza. Mam nadzieję, że na prawdę komuś pomogłam <3

Życzę miłego wieczoru / dnia 🎐

Bonus

Unikaty można zdobyć w najróżniejsze sposoby, ale jest jeden jedyny niezawodny, który będzie zawsze działać, bez względu na to, czy jakaś funkcja zostanie usunięta czy nie. Jak na początku wspomniałam, unikaty się najczęściej zdobywa jako prezent od przyjaciela, dlatego warto mieć przyjaciół, obdarowywać ich prezentami i być miłym, a nie tylko się dostanie się unikaty, ale przede wszystkim PRZYJAŹŃ.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez arbuzarares

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
2

Don't Starve - postacie

Poradnik rzulty
3

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
4

The Outpost Nine: Episode 1 Recenzja Outpost Nine: Część pierwsza

Recenzja makan2k17
5

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
6

World of Tanks SU-100 - Wstęp do potęgi

Recenzja HansOmen
7

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
8

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
9

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
10

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
Chat