Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 773 0
02.03.2022

Oszuści na MovieStarPlanet

O oszustwie na Moviestarplanet jest głośno już od dawna. Co prawda gra stworzona była po to aby umilić nam czas jednak wiele osób w nią grających nie wiedzą co znaczy "dobra zabawa". Zacznijmy od tego że na msp nie od zawsze byli oszuści, mianowicie kiedyś było to nie do pomyślenie oszukać kogoś np w rozdawaniu prezentów. Ale w tym artykule przedstawie wam jak nie zostać oszukanym (chodzi mi tutaj bardziej o wymiany np unikatami).


Pierwszym i najbardziej wiarygodnym źródłem (jeśli chcemy się z kimś wymienić) jest księga gości. Jeżeli osoba już kiedyś wymieniała się i ma wpisy o swojej uczciwości raczej powinna taka być. Często również zdarza się że osoba ma 'zaspamioną' księgę gości wpisami o tym że oszukuje, wtedy bardzo prawdopodobne jest że tak własnie postępuje. Trzeba również uważać i zwrócić uwagę na to aby wpisy o uczciwości były od osób z większymi poziomami (w innym wypadku mogły by być to konta tej samej osoby). Zazwyczaj jeżeli ktoś ma pozytywne wpisy w księdze gości, można spokojnie się z nim wymienić.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Kolejnym sposobem przez który możemy sprawdzić uczciwość są multiki. Nazywamy tak konta które w swojej nazwie mają nick osoby oraz jakiś dopisek o niej. Np "(Nick) jest oszustką". Jeżeli po wpisaniu nazwy osoby z którą chcemy się wymienić do wyszukiwarki pojawią nam się właśnie konta tego typu, bardzo możliwe że nie jest ona uczciwa. Nie możemy jednak temu do końca ufać, ponieważ dużo razy zdarzały się sytuacje w których ktoś komuś zrobił multiki, mimo że ta osoba go nie oszukała.


Trzecim sposobem jest pytanie o social media. Jeżeli chcecie wymienić się z kimś prezentami lub ta osoba ma dodawać po wymianie warto jest spytać ją o sociale.

Jeśli poda np instagrama dobrze jest pisać z nią w czasie wymiany. Zazwyczaj gdy ktoś jest nie uczciwy nie będzie chciał podać mediów lub po prostu napisze że ich nie posiada. Nie jest to w 100% dobry sposób, jednak gdy osoba ta oszukała by was, posiadacie jej media i możecie to wykorzystać. Niestety zawsze jednak ktoś naprawdę może nie mieć mediów społecznościowych, wtedy zostają sposoby które opisałam powyżej.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Czwartym już sposobem będzie zapytanie osób które wcześniej miały okazję wymienić się, o uczciwość tej osoby. Jeżeli o to chodzi również nie mamy dokładnej pewności że np osoba ta mówi prawdę. Mianowicie wystarczy wejść w księgę gości danej osoby, oraz napisać do osób które tam się wpisały. Osobiście też używam tego sposobu i myślę że jest on nie najgorszy.

Ostatnia część tego artykułu będzie poświęcona sytuacji w której ktoś chce was oszukać, chcąc dać wam klon/ program danego unikatu. Więc krótki poradnik jak nie nabrać się na to, oraz rozróżnić programy/klony od legitnych unikatów. Po pierwsze ważne jest aby sprawdzić szafę osoby z którą chcemy się wymienić. Jeżeli przypuśćmy chcecie się z kimś wymienić za wróżki (nie wasze tylko tej osoby) warto sprawdzić jak są one ułożone w szafie. Wróżki na przykład nie powinny być przed jakimś nowszym unikatem, lub na pierwszej stronie (jeżeli nie jest to konto do uni).

Czasami jednak nie da się tego stwierdzić, lub niektóre programy są dobrze ułożone w szafie. Wtedy najlepiej posłużyć się stroną o nazwie "desou". O tym jak sprawdzać unikaty na desou można dowiedzieć się z wielu filmów na yt (teraz tłumaczenie tego byłoby zbyt skomplikowane)5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Candy1979

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Poradnik do: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Poradnik Karolekuś
2

League of Legends Poradnik Jak Grać Malphite

Poradnik Rogaczovv
3

League of Legends League of Legends - Evelynn Jungla Poradnik

Poradnik Koko_5
4

Minecraft TWORZENIE SERWERA EASYHC #1

Poradnik Harrty
5

League of Legends Yorick - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

Grand Theft Auto V (B2P) Od Gangstera do Milionera

Poradnik piotrusinio
7

"Detroit: Become Human"

Recenzja bananek_strażak
8

CSGO Prime (B2P) Jak wymieniać się z botami, aby zarobić?

Poradnik JestemKacper
9

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
10

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
Chat