Jak to działa
Przejdź do gry My Little Farmies
My Little Farmies
0 0 60 0
13.12.2017

Moim zdaniem najlepsza gra

Witam wszystkich użytkowników dzisiaj chciał bym zrecenzować grę o nazwie "My Little Farmies". A więc zacznijmy od tego że z samego początku trzeba być cierpliwym. Potem gra staje się bardzo przyjemna nawet nie trzeba długo czekać ponieważ cały czas jest coś do zrobienia. Sam na początku nie byłem do niej przekonany ale teraz wiem że to jest moim zdaniem najlepsza gra. Nie trzeba cały czas siedzieć i grać w nią wystarczy że wejdziemy raz lub dwa razy na dzień i to wystarczy. od pewnego lvla w grze można mieć nawet pracowników którzy będą podlewać rośliny, karmić zwierzęta i wiele, wiele innych, a przez to nawet kiedy nie będzie nas w grze będziemy dostawali punkty doświadczenia. Grafika gry ja na grę tego typu jest wręcz genialna, płynność także, nic się nie zacina.gra pochodzi od niemieckiej firmy, a można było w nią grać od 2013 roku.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Grafika gry ja na grę tego typu jest wręcz genialna, płynność także nic się nie zacina. Oczywiście rozgrywka odbywa się na twojej farmie którą sam tworzysz od samego początku. Gra jest w wielu wersjach językowych także w polskiej. Jak widać na pierwszym zdjęciu pokazane jest jak wygląda produkowanie różnych rzeczy w młynie. Oprócz młyna mamy także inne budynki w których możemy produkować na przykład: soki, piec chleb, gotować zupy, robić naleśniki i wiele innych różnych ciekawych rzeczy. Wszystkie te rzeczy oczywiście produkujemy w budynkach które widać na drugim zdjęciu w prawym dolnym rogu. W tej grze także możemy spełniać życzenia klientów po przez sprzedawanie ich za większą cenę niż zwykle w podobny sposób działa stragan na którym także możemy sprzedawać różne rzeczy za wyższą cenę lecz możemy sobie wybrać jakie to mają być przedmioty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Wracając jeszcze do klientów im więcej mamy dekoracji na naszej farmie tym więcej klientów mamy. Kiedy zalogujemy się do gry raz dziennie czeka nas miła niespodzianka czyli tak zwany booster możemy dostać ozdoby, zagrody, rośliny, pieniądze oraz puzzle, a kiedy uzbieramy wystarczająco dużo puzzli to możemy złożyć dany przedmiot i go otrzymać. Gdy kupimy zwierzęta musimy poczekać aby one urosły żeby je sprzedać lub aby np kury dawały jaja, można je także rozmnażać. Możemy zapraszać znajomych którzy mogą odwiedzać twoją farmę tak jak ty możesz oceniać ich farmę. W grze wykonuje się bardzo proste czynności które tak bardzo cieszą i zachęcają do dalszej rozgrywki. No to podsumowując to moim zdaniem gra jest po prostu cudna bez dwóch zdań, zakochałem się w niej od pierwszego zalogowania się do gry bardzo polecam tą grę, pozdrawiam, polecam i powodzenia w rozgrywce.
Moim zdaniem najlepsza gra 0.0 0
0 0
Art napisany przez grzywek74

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
4

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
5

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper