Jak to działa
Przejdź do gry My Little Farmies
My Little Farmies
5.0 1 1547 0
13.12.2017

Moim zdaniem najlepsza gra

Witam wszystkich użytkowników dzisiaj chciał bym zrecenzować grę o nazwie "My Little Farmies". A więc zacznijmy od tego że z samego początku trzeba być cierpliwym. Potem gra staje się bardzo przyjemna nawet nie trzeba długo czekać ponieważ cały czas jest coś do zrobienia. Sam na początku nie byłem do niej przekonany ale teraz wiem że to jest moim zdaniem najlepsza gra. Nie trzeba cały czas siedzieć i grać w nią wystarczy że wejdziemy raz lub dwa razy na dzień i to wystarczy. od pewnego lvla w grze można mieć nawet pracowników którzy będą podlewać rośliny, karmić zwierzęta i wiele, wiele innych, a przez to nawet kiedy nie będzie nas w grze będziemy dostawali punkty doświadczenia. Grafika gry ja na grę tego typu jest wręcz genialna, płynność także, nic się nie zacina.gra pochodzi od niemieckiej firmy, a można było w nią grać od 2013 roku.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Grafika gry ja na grę tego typu jest wręcz genialna, płynność także nic się nie zacina. Oczywiście rozgrywka odbywa się na twojej farmie którą sam tworzysz od samego początku. Gra jest w wielu wersjach językowych także w polskiej. Jak widać na pierwszym zdjęciu pokazane jest jak wygląda produkowanie różnych rzeczy w młynie. Oprócz młyna mamy także inne budynki w których możemy produkować na przykład: soki, piec chleb, gotować zupy, robić naleśniki i wiele innych różnych ciekawych rzeczy. Wszystkie te rzeczy oczywiście produkujemy w budynkach które widać na drugim zdjęciu w prawym dolnym rogu. W tej grze także możemy spełniać życzenia klientów po przez sprzedawanie ich za większą cenę niż zwykle w podobny sposób działa stragan na którym także możemy sprzedawać różne rzeczy za wyższą cenę lecz możemy sobie wybrać jakie to mają być przedmioty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wracając jeszcze do klientów im więcej mamy dekoracji na naszej farmie tym więcej klientów mamy. Kiedy zalogujemy się do gry raz dziennie czeka nas miła niespodzianka czyli tak zwany booster możemy dostać ozdoby, zagrody, rośliny, pieniądze oraz puzzle, a kiedy uzbieramy wystarczająco dużo puzzli to możemy złożyć dany przedmiot i go otrzymać. Gdy kupimy zwierzęta musimy poczekać aby one urosły żeby je sprzedać lub aby np kury dawały jaja, można je także rozmnażać. Możemy zapraszać znajomych którzy mogą odwiedzać twoją farmę tak jak ty możesz oceniać ich farmę. W grze wykonuje się bardzo proste czynności które tak bardzo cieszą i zachęcają do dalszej rozgrywki. No to podsumowując to moim zdaniem gra jest po prostu cudna bez dwóch zdań, zakochałem się w niej od pierwszego zalogowania się do gry bardzo polecam tą grę, pozdrawiam, polecam i powodzenia w rozgrywce.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez grzywek74

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Ezreal poradnik postaci

Poradnik Kub77a
2

Fortnite Jak wyjść z najlepszej miejscówki?

Tutorial DOOMKA
3

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
4

Brawl Stars Gra zwana Brawl Stars

Tutorial Baldi191
5

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
6

World of Tanks Vickers Medium Mk. 1 - czyli "fenomenalny" 1 tier

Poradnik Dziobaty
7

League of Legends Patch 7.16 - Ryze Mid

Poradnik TurboBagiety
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
10

POU Recenzja gry Pou, czyli gry o opiekowaniu się swoim pupilem.

Recenzja Alice Liddell
Chat