Jak to działa

My Little Farmies

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis My Little Farmies

Jeśli pragniesz przenieść się w świat bajecznych farm osadzonych w średniowiecznych klimatach, to nie zwlekaj ani minuty dłużej i pobierz ten nietypowy i pełen kolorów symulator zarządzania farmy. Podziwiaj obracające się na wietrze wiatraki i obserwuj jak Twoi pracownicy doglądają Twoich plonów, aby później przerobić je na różne produkty, którymi będziesz handlować z pozostałymi graczami. Rzuć się w wir pracy w tej darmowej grze farmerskiej!

To właśnie w tej przeglądarkowej produkcji zbudujesz swoją własną osadę. Na początku nie będzie przypominała niczym rozwiniętej farmy, ale wraz z postępami na roli, postawisz nowe budynki gospodarcze, a kolejne zdobyte tereny obsiejesz zbożami, obsadzisz owocami, warzywami, a także posadzisz na nich drzewa.

Rośliny to jednak nie wszystko, bo w grając w wirtualną farmę dostaniesz do dyspozycji mnóstwo zwierząt hodowlanych, takich jak świnie, owce, gęsi, króliki i kury. To od Ciebie zależy, czy sprzedasz je na targu, czy też będziesz kolekcjonował wesołą gromadę w celu pozyskiwania kolejnych surowców. Tutaj wszystko jest pod Twoje dyktando, włącznie z kierunkiem, w którym będzie rozwijać się Twoja farma.

Istnieje duża szansa, że ta gra farmerska okaże się jedyną, z którą zostaniesz na dłużej, głównie ze względu na bardzo szeroki wachlarz możliwości i funkcji. Na swojej farmie umieścisz pracowite dziewoje i parobków, którzy przejmą Twoje obowiązki i pozwolą Ci się oddać mniej przyziemnym czynnościom, takim jak ozdabianie Twojego gospodarstwa, czy zarabianie talarów na handlu.

Połącz przyjemne z pożytecznym i rozwijaj swoją wirtualną farmę, czerpiąc przy tym mnóstwo zabawy z kolejnych odkrywanych ulepszeń!

pełny opis gry
Screeny
My Little Farmies screenshot1 My Little Farmies screenshot2 My Little Farmies screenshot3 My Little Farmies screenshot4 My Little Farmies screenshot5 My Little Farmies screenshot6 My Little Farmies screenshot7 My Little Farmies screenshot8 My Little Farmies screenshot9 My Little Farmies screenshot10
Video

My Little Farmies wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat