Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
5.0 1 1623 0
03.11.2017

Co sądzę o grze Naruto Online

Witam w tym artykule opowiem wam trochę o grze która nosi nazwę "Naruto Online". Jak się domyślacie gra bazowana jest na anime którego jednym z głównych bohaterów jest Naruto, chłopiec z wieloma zdolnościami, które doskonali przez cały czas żeby stać się silniejszym. W tym anime wydano wiele sezonów, podzielonych dodatkowo na serie, a każda z nich przybierała trochę inną lecz bardzo podobną nazwę. Przykładowo całą przygodę zaczynamy w serii najzwyczajniej w świecie nazwanej "Naruto", zaraz po nim wstąpił "Naruto Shippuuden", a obecnie po skończeniu wątku Naruto transmitowany jest "Boruto" o perypetiach jego syna. Anime to jest już bardzo wiekowe ale jeśli ktoś go nie oglądał to zachęcam bardzo serdecznie do nadrobienia tej straty, gwarantuje brak nudy i rozczarowania gdyż zostało wypuszczone tysiące odcinków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po krótkim wstępie, jak to zawsze u mnie przejdę może już do samej gry. Gra powstała we współpracy firm More Fun oraz CyberConnect 2. Żeby zagłębić się w naszą produkcję nie musicie pobierać żadnych plików gdyż jest to gra przeglądarkowa jak sama nazwa gry zresztą mówi "Naruto Online". Więc odrazu na samym początku znaleźliśmy już pierwszy, miejmy nadzieję że nie ostatni, plus tej produkcji. Gra oferuje nam do wyboru na samym początku jedną z kilku profesji (tak zwanych sztuk walki). Fabuła "Naruto Online" jest bardzo mocno związana z samym anime. Oprócz Naruto występują tutaj postacie typu Sasuke, Sakura, Kakashi. Zapomniałem dodać że w grze nie wcielamy się w Naruto ani nic takiego tylko tworzymy nowego odrębnego bohatera. Oczywiście gra jak każdemu wiadomo opiera się na wykonywaniu misji dzięki czemu pchniemy fabułę do przodu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oprócz tych wymienionych plusów jest też parę minusów, do których ujawnienia właśnie się zabieram. Może zacznę od powielania. Chodzi mi o to że w internecie jest już wiele podobnych gier opierających się na tym samym silniku tych samych zasadach oraz mechanikach, a każda z nich różni się delikatnie "fabułą" tu ona została akurat zaczerpnięta z anime "Naruto" inna bardzo podobna gra została stworzona na podstawie anime "Sword Art Online" i tak dalej i tak dalej. Cały czas mamy do wyboru ten sam odgrzewany kotlet tylko za każdym razem w innym sosie. Drugą sprawą jest bardzo ściśle określony tok gry, mamy kilka wyborów które mogą zmienić nasze losy ale to tylko w niewielkim stopniu. Jest jeszcze kilka negatywów z mojej strony ale nie będę się już w to bardziej zagłębiał. Co do samej gry jeśli ktoś jest fanem anime to polecam bardzo serdecznie spróbować swoich sił właśnie w tej grze. Ewentualnie jeśli mamy trochę wolnego czasu do zabicia to również gra może sprawdzić się perfekcyjnie. Ale jeśli, żaden z tych warunków nie zostanie spełniony to wydaje mi się że gra nie będzie nam towarzyszyła na dłuższą metę. Powiedzcie co wy sądzicie o tej produkcji. To by było na tyle, więc widzimy się w następnym artykule.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
2

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
3

Co można robić w grze momio+ moja historia z momio

Recenzja zuziakiki 123
4

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
5

Minigry - w jakie warto zagrać?

Recenzja Cesere
6

Team Fortress 2 Inżynier wyposażenie

Poradnik King_Tomson_IV
7

Minecraft Czym jest gra Minecraft?

Tutorial Małpka jumbo
8

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
9

Big Farm Kilka słów ode mnie... ;3 [Big Farm]

Recenzja NibyFajna
10

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
Chat