Jak to działa
5.0 1 1594 0
27.06.2017

New York Mysteries High Voltage świetna gra z zagadkami!

New York Mysteries High Voltage to gra wydana przez FiveBN Games dnia 11 stycznia 2016 roku. Gra zalicza się do gatunku HOPA czyli Hidden Object Puzzle Adventure. Gra New York Mysteries High Voltage jest drugą częścią świetnego tytułu New York Mysteries. W grze wcielamy się w tego samego prywatnego detektywa co w pierwszej części gry czyli Laurę James. W tej grze Laura James musi zwierzyć się z człowiekiem piorunem. Zaczynamy śledztwo od momentu, w którym po raz ostatni widziano człowieka pioruna. Mało znajdujemy tam przydatnych informacji więc idziemy dalej. Podobnie jak w pierwszej części czyli New York Mysteries the Secrets of Mafia także spotykamy Bishopa (w pierwszej recenzji pomyłka), profesora z pierwszej części. W tej grze także są cztery różne pociągi na torach podobnie jak w pierwszej części.
Pierwszy tor zaprowadzi nas do więzienia, w którym człowiek piorun przebywał. W tym więzieniu mogliśmy dowiedzieć się bardzo dużo informacji o sprawcy czyli człowieku piorunie. Ten człowiek piorun, zanim był człowiekiem piorunem był normalnym człowiekiem. Gdy usadzono go na krześle elektrycznym i podkręcono prąd do maksymalnej stawki prąd nagle wpłynął na niego tak, że stał się człowiekiem piorunem, poszukującego zemsty. Po małym zwiedzaniu więzienia człowieka pioruna idziemy na dach budynku. Po otwarciu małego pomieszczenia i wejściu do niego możemy przeżyć mały zawał. Możemy przestraszyć się postaci, lecz nie do końca jest to postać żywa. Możemy wrócić do miejsca z czterema torami i pociągami i pojechać gdzieś indziej. W którymś z torów odwiedzimy Dom człowieka pioruna, w którym zaatakuje on nas i będzie żądał wkopanie Bishopa w pułapkę, inaczej stanie się coś złego.
Człowiek piorun da nam specjalny przycisk, gdy będziemy obok profesora Bishopa musimy kliknąć w specjalny przycisk co przywoła człowieka pioruna, który sprzątnie Bishopa z powierzchni ziemi. Jednakże nie możemy zrobić tego naszemu przyjacielowi. Na końcu gry skonstruujemy maszynę, która zapobiegnie człowiekowi piorunowi. Gdy jesteśmy gotowi na spisek przeciwko człowiekowi piorunowi klikamy przycisk człowieka pioruna i pokonujemy go. Gra kończy się szczęśliwie. Ogólnie grę możemy kupić na platformie gier Steam aktualnie na -50% przecenie i możemy kupić ją za 3.49 euro. Gra zawiera także edycję kolekcjonerską, w której znajdziemy między innymi dodatkowy rozdział, tapety, muzykę itp. Grę wam polecam, bo jest jedną z moich ulubionych gier co przypadła mi do gustu. Grę oceniam na ocenę 10/10. Pozdrawiam Szymon.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
2

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [2#]

Poradnik JestemKacper
3

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

CSGO Prime (B2P) SK Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Super Mario World jest super!

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
7

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
8

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
9

Star Stable Recenzja Star Stable Online

Recenzja Iza1133
10

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
Chat