Jak to działa
0.0 0 256 0
25.06.2017

Nightmares from the Deep 2 : The Siren's Call dobra gra?

Nightmares from the Deep 2 : The Siren's Call to już druga część serii Nightmares from the Deep. Gra została wyprodukowana 24 lipca 2014 roku. Typ tej gry to HOPA - Hidden Object Puzzle Adventure. W Polskim tłumaczeniu gra brzmi Koszmary z Głębin 2 : Pieśń Syreny. W grze wcielamy się w tą samą kustoszkę muzeum Sarę Black, co w pierwszej części gry. Cała akcja zaczyna się, gdy do naszego biura przychodzi tajemniczy gość z wielkim pudełkiem. Otwieramy mu drzwi. Prosi o pomoc z otwarciem paczki. Okazuje się, że przedmiot z wystawy idealnie pasuje do skrzynki. W tej skrzynce była jakaś dziwna złota figurka ośmiornicy. Nagle nasze muzeum atakują dziwne kreatury z twarzy przypominający rekiny. Atakują nas szablami jednak tajemniczy gość także ma szablę i nas obrania. Nagle któryś z twarzą rekina rzuca gaz łzawiący. Zabierają figurkę.
Budzimy się na łodzi wraz z tajemniczym gościem co przyszedł nam do muzeum. Po krótkiej rozmowie z nim dopływamy na wyspę. Pod domem, który się zatrzymujemy jest duża publiczność z pochodniami. Gdy chcemy wbiec na górę schodami ktoś przez okno rzuca latarnia w ogniem odpalonym co powoduje pożar w domu. Po szybkim zgaszeniu pożaru wbiegamy w końcu na górę. Okazuje się, że w tym domu jest prawdziwa syrena. Opowiada nam o rybko monetach i nawet jedną z nich nam wręcza. Nagle pod tłum przed domem przyszedł Burmistrz miasta Murray, który dostaje od swojego podwładnego złotą ośmiornicę, co ukradli nam w muzeum. Za pomocą tej figurki wzywa spod wody wielką ośmiornicę porywająca syrenę w mgnieniu oka raniąc przy tym naszego kolegę w żółtym płaszczu. Aby wyjść na zewnątrz zabarykadowanego domu musimy przywiązać drzwi do karety burmistrza właśnie odjeżdżającego spod domu.
Po wyjściu na zewnątrz możemy porozmawiać z mieszkańcem miasteczka Kingsmouth. Pyta się czy nie damy mu butelki rumu to opowie nam coś o Kingsmouth. Po dłuższym graniu możemy dojść do Przejścia zabarykadowanego przez rafę koralową. Aby przejść dalej musimy naprawić Łódź, która jest nieopodal zabarykadowanego przejścia. Musimy także uruchomić mechanizm, który by podniósł łódź. Nie było to trudne. Po zrobieniu wszystkiego co było trzeba czas na uruchomienie mechanizmu. Mechanizm podniósł łódź i z łatwością naprawił nam dalsze przejście. Wtedy pojawi nam się koniec wersji demo (Jeżeli ktoś miał wersję demo). Gra jest świetna i polecam wam ją kupić gdy aktualnie jest na przecenie na Steam. Gra zawiera także edycję kolekcjonerską. Możemy w niej znaleźć dodatkowy rozdział, tapety, muzykę itd. Grę oceniam na 9/10. Pozdrawiam Szymon.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
3

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
4

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
5

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
6

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
7

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
8

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
9

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
10

Fifa 17 - Najlepsze składy do 20 tysięcy dla początkujących graczy w FUT

Poradnik Quba
Discord