Jak to działa
3.0 2 517 0
11.02.2018

Overwatch - Recenzja i opis gry

Na wstępie muszę napisać że Overwatch jest grą pełną dynamiki i wielu taktyk. Overwatch to tytuł obok którego nie można przejść obojętnie, gra ma już ponad rok więc pisze artykuł o niej trochę późno. W grze znajdziemy wiele trybów gry, i należy pamiętać że nowe tryby są stale dodawane i rozwijane. Gra nie znudzi się szybko ponieważ Blizzard stale dodaje nowe skórki, mapy, przedmioty i postacie. W grze co jakiś czas możemy zobaczyć czasowy event z danej okazji, np. teraz trwa "Rok psa", zostały wprowadzone nowe skórki i nowy tryb rywalizacji, jakim jest przejmowanie flagi. Czasami w grach czekamy na znalezienie graczy kilka minut, i jest to oczywiście zbyt długo, w overwatch to kwestia kilku sekund, graczy jest bardzo dużo i stale pojawiają się nowi. A więc aby gra się nam znudziła trzeba naprawdę długo w nią grać ;)
W Overwatch nie ma trybu fabularnego, a gra skupia się na multiplayer ponieważ jest to shooter z naprawdę wieloma postaciami. W grze nie możemy kupować broni, każda postać ma swoją własną broń i umiejętności, każda zupełnię się od siebie różni, a podczas meczu tylko jedna osoba może grać jedną postacią, jest tryb w którym cała sześcioosobowa drużyna może grać tą samą postacią ale ten tryb pojawia się co jakiś czas i nie jest stałym trybem w grze. Postacie w Overwatch: Sombra, Smuga, Doomfist, Fara, Genji, McCree, Żołnierz76, Bastion Hanzo, Mei, Torbjorn, wdowa, złomiarz, Dva, Winston, Zaria, Reinhard, Wieprzu, Orisa, Łaska, Ana, Moira, Symetra, Lucio i Zenyatta. Jak sami widzicie jest ich całkiem sporo, więc grając możemy liczyć na różnorodność. W grze możemy też zdobywać poziomy, każde 100 poziomów to jedna gwiazdka, a potem kolor ramki.
Podsumowując gra Overwatch została wydana przez studio Blizzard. W grze możemy wcielić się w wiele postaci, zdobywać poziomy i rangi.
W grze istnieje tryb gry o nazwie "Rywalizacja", który dostępny jest od 25poziomu. W trybie tym możemy zyskać lub stracić rangę.
Dostępne rangi: Brąz, srebro, złoto, platyna, diament, mistrz i arcymistrz. Aktualnie trwa 8 sezon rywalizacji, sezony zmieniają się i co jakiś czas dostaniemy punkty rywalizacji za które możemy kupić złotą broń oraz nagrody za dany sezon, a są to: grafiti, portret i punkty rywalizacji.
W overwatch mamy tez bardzo dużo map które zmieniaja zasady gry, na jednej nie powinniśmy grać np. Farą bo nie jest to mapa do niej przystosowana, oczywiście możemy nią zagrać na tej mapie lecz zaszkodziło by to wynikowi końcowemu meczu.
Polecam Overwatch każdemu bo jest to naprawdę świetna gra!
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Trykpiarz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
5

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
6

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
7

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
8

Howrse POCZUJ SIĘ JAK WŁAŚNICIEL STADNINY

Recenzja Ravvis123
9

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
10

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
Chat