Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
2.7 7 1506 0
11.12.2017

Dodatkowe nowości w OB 64

Nowa aktualizacja, która pojawi się na serwerach gry 13 grudnia zawiera m. in. nowy kontrowersyjny system kart. W skrócie polega on na tym, że teraz każda karta ma lvl od 1 do 10 (miało być 5 level'i, ale niedawno to zmienili), aby zdobyć kolejne levele trzeba ''wydropić'' potrzebną do danego lvl'a liczbę kart z Radiant Chest'a (pl-Promieniującej Skrzynki). Dotyczy się to również kart legendarnych. Każdy gracz na start dostanie wszystkie karty na poziomie 1, a gdy już zdobyłeś jakieś karty w poprzednich aktualizacjach będzie je miał teraz na lvl 4 (takowy lvl będą miały także karty podstawowe, czyli te których wcześniej nie trzeba było kupować). Inaczej jednak bedą wyglądać mecze rankingowe, gdzie od teraz każdy będzie miał dokładnie tą sama talię na danej postaci z tym samym lvl kart (4). Dzięki temu ''rankedy'' mogą stać się bardziej wyrównane, bo nikt nie będzie miał lepszych kart. Wiąże się z tym też usunięcie z gry znienawidzonej przez graczy esencji, której równowartość zostanie dodana do ilości naszego złota. Jest to duża zmiana, przez co datę wydania patcha przenoszono już kilka razy. Z tego powodu twórcy postanowili dodać wraz z nową aktualizacji więcej rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jedną z tych rzeczy jest 5 nowych fanowski spray'i świątecznych na których znajdują się takie postacie jak Ruckus, Seris, Evie, Cassie i Barik (który lepi bałwanka :)). Drugą są 2 skiny, które przedstawione zostały na artach, które wam pokazuję. Pierwszym z nich to kolejny już skin będący nawiązaniem do Star Wars'ów, czyli Ebon Star dla Zhin'a. Innymi skinami z tej kolekcji są Dune Crawler dla Cassie i Dark Lord dla Torvald'a, które zostały dodane w poprzednim patchu. Drugim skin'em jest Brimstone dla Grohk'a, który jest w podobnych klimatach co skin Infernal Seris.
Obydwa nowe skiny są rzadkości epickiej (ang-epic). Skórkę dla Zhin'a można znaleźć w skrzynce Galaxy Battle Chest, a dla Grohk'a w Diamond Chest'cie.
Będąc jeszcze w temacie skin'ów... napiszcie w komentarzu dla jakiej postaci chcielibyście nowego skina i jak mógłby on wyglądać. :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Najważniejszą, jak i najciekawszą rzeczą jest nowy typ quest'ów za które dostaniemy LORE do danego bohatera, czyli długo wyczekiwaną fabułę! Na każdą postać przypada inna historia, dzięki której będziemy mogli się o niej więcej dowiedzieć. Napiszcie dla jakiej postaci historia ciekawi was najbardziej. Według mnie interesująca może być fabuła dla Maeve i Grover'a. :)
Na trailer'ze tego mini-patcha można było też ujrzeć, że w końcu dodane zostało coś w sekcji Special Quests. Oprócz LORE można dostać w zamieszczonych tam zadaniach różne spray'e lub części skin'ów.
Niestety te informacje mało graczy interesują, bo filmik na którym je zaprezentowano spotkał się z masą hejtu skierowanym w nowy system kart i w tej chwili posiada on ponad dwa razy więcej dislike'ów niż polubień. :/
Dziękuję za przeczytanie moich króciutkich wypocin i zapraszam do komentowania na temat tego co sądzicie o OB 64. :)
2.7 (głosów: 7)
Art napisany przez przemdyl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Rib w Metin2

Poradnik bartey
5

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
6

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
7

World of Tanks Pershing, zapomniany przez wszystkich czołg

Recenzja ChUcKxPoMpA
8

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
9

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
10

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
Chat