Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
0 0 132 0
05.10.2017

Paladins- Omówienie gry

Paladins to gra dostępna na platformie Steam, jest z kategorii Free To Play, czyli można w nią zagrać za darmo. Warto dodać, że jest to dopiero wersja beta, a już jest bardzo rozwinięta i dopracowana. Jest to pierwszoosobowa strzelanka w trybie wieloosobowym. Rozgrywa się w świecie fantasy, w którym istnieje magia, jak też bardzo zaawansowana technologia. Po przejściu samouczka i zapoznaniu się ze sterowaniem można zaczynać grę on-line z innymi graczami. Po wyszukaniu meczu każdy wybiera jednego z wielu bohaterów (nie podam dokładnej liczby, ponieważ do gry wciąż dodawane są nowe postacie. Obecnie mniej-więcej 30-40) . W trybie nierankingowym jedynym ograniczeniem jest to, że nie dwóch członków tej samej drużyny nie może wybrać tego samego bohatera, natomiast w trybie rankingowym w obu drużynach nie mogą się powtarzać postacie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Po załadowaniu mapy gracze pojawiają się w swoich bazach. Kilkanaście sekund na przygotowanie i gra się rozpoczyna! W zależności od tego, jaką postać wybraliśmy wybieramy strategie na mecz. Występują cztery główne typy postaci: Front line- napastnik, Damage- obrażenia, Support- medyk, tak zwany Healer i Flank- skrzydłowy. Celem gry jest zdobycie czterech punktów. Jak zdobywać punkty? W pierwszej części meczu jest walka o przejęcie celu, znajdującego się na środku mapy. Stojąc na nim, gdy nie ma w pobliżu przeciwników- przejmuje się go. Im więcej osób z jednej drużyny stoi przy celu tym szybciej zdobywa się procenty potrzebne do przejęcia. Gdy któraś z drużyn przejmie cel automatycznie ta drużyna zdobywa jeden punkt. Wtedy w miejsce celu pojawia się ładunek- kolejna szansa na zdobycie punktu. Drużyna, która przejęła cel musi dopchać ładunek do bazy przeciwników, drużyna, która straciła cel, musi obronić swoją bazę. Za dopchanie/obronienie dostaje się kolejny punkt. Gra się tak dopóki któraś drużyna nie zdobędzie czterech punktów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Paladins- Champions of the realm (bo tak brzmi pełna nazwa tej gry) jest często określana jako "podróbka" Overwatch'a- bardzo podobnej gry. Twórcy Paladins nie zgadzają się z tymi zarzutami. Podsumowując- według mnie warto spróbować swoich sił w tej grze, zwłaszcza, że jest darmowa.
Nie jest bardzo trudna do opanowania- sterowanie opiera się tylko na chodzeniu przyciskami W A S D- tak jak w większości grach, skakaniu na SPACE oraz pięć przycisków umiejętności (oczywiście sterowanie można zmienić w ustawieniach).Dla graczy lubiących ułatwić sobie rozgrywkę są opcje dodawania diamentów za które możemy kupić bohaterów oraz skórki do postaci. Gra nie wymaga też dobrego sprzętu- w Paladins możemy grać mając Windows XP i 2GB pamięci RAM. Gra jest dostępna także na inne platformy- Playstation 4 oraz Xbox One.
Paladins- Omówienie gry 0.0 0
0 0
Art napisany przez mateusz3007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Roblox Czym jest ROBLOX?????

Tutorial Domi5212
5

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
6

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
7

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
8

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
9

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper