Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
0.0 0 500 0
05.10.2017

Paladins- Omówienie gry

Paladins to gra dostępna na platformie Steam, jest z kategorii Free To Play, czyli można w nią zagrać za darmo. Warto dodać, że jest to dopiero wersja beta, a już jest bardzo rozwinięta i dopracowana. Jest to pierwszoosobowa strzelanka w trybie wieloosobowym. Rozgrywa się w świecie fantasy, w którym istnieje magia, jak też bardzo zaawansowana technologia. Po przejściu samouczka i zapoznaniu się ze sterowaniem można zaczynać grę on-line z innymi graczami. Po wyszukaniu meczu każdy wybiera jednego z wielu bohaterów (nie podam dokładnej liczby, ponieważ do gry wciąż dodawane są nowe postacie. Obecnie mniej-więcej 30-40) . W trybie nierankingowym jedynym ograniczeniem jest to, że nie dwóch członków tej samej drużyny nie może wybrać tego samego bohatera, natomiast w trybie rankingowym w obu drużynach nie mogą się powtarzać postacie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po załadowaniu mapy gracze pojawiają się w swoich bazach. Kilkanaście sekund na przygotowanie i gra się rozpoczyna! W zależności od tego, jaką postać wybraliśmy wybieramy strategie na mecz. Występują cztery główne typy postaci: Front line- napastnik, Damage- obrażenia, Support- medyk, tak zwany Healer i Flank- skrzydłowy. Celem gry jest zdobycie czterech punktów. Jak zdobywać punkty? W pierwszej części meczu jest walka o przejęcie celu, znajdującego się na środku mapy. Stojąc na nim, gdy nie ma w pobliżu przeciwników- przejmuje się go. Im więcej osób z jednej drużyny stoi przy celu tym szybciej zdobywa się procenty potrzebne do przejęcia. Gdy któraś z drużyn przejmie cel automatycznie ta drużyna zdobywa jeden punkt. Wtedy w miejsce celu pojawia się ładunek- kolejna szansa na zdobycie punktu. Drużyna, która przejęła cel musi dopchać ładunek do bazy przeciwników, drużyna, która straciła cel, musi obronić swoją bazę. Za dopchanie/obronienie dostaje się kolejny punkt. Gra się tak dopóki któraś drużyna nie zdobędzie czterech punktów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Paladins- Champions of the realm (bo tak brzmi pełna nazwa tej gry) jest często określana jako "podróbka" Overwatch'a- bardzo podobnej gry. Twórcy Paladins nie zgadzają się z tymi zarzutami. Podsumowując- według mnie warto spróbować swoich sił w tej grze, zwłaszcza, że jest darmowa.
Nie jest bardzo trudna do opanowania- sterowanie opiera się tylko na chodzeniu przyciskami W A S D- tak jak w większości grach, skakaniu na SPACE oraz pięć przycisków umiejętności (oczywiście sterowanie można zmienić w ustawieniach).Dla graczy lubiących ułatwić sobie rozgrywkę są opcje dodawania diamentów za które możemy kupić bohaterów oraz skórki do postaci. Gra nie wymaga też dobrego sprzętu- w Paladins możemy grać mając Windows XP i 2GB pamięci RAM. Gra jest dostępna także na inne platformy- Playstation 4 oraz Xbox One.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez mateusz3007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
4

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
5

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
6

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
7

CSGO Prime (B2P) Moje zdanie na temat gry.

Recenzja Oskarowski
8

Karty w Clash Royale - Minion Horde

Poradnik TheMaślak
9

Drakensang Online Drakensang Online, gra w którą nigdy wcześniej nie grałem

Recenzja Osa1020
10

League of Angels 2 Leauge of Angels 2, kontynuator porażek, czy lekarstwo na część pierwszą ?

Recenzja Osa1020
Discord