Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 3409 0
11.12.2017

Paladins - poradnik do trofeów na PS4

Paladins to darmowa strzelanka z gatunku MOBA FPS, o której wiele już (także na banakach) pisano. Jeśli już mieliście przyjemność zagrać i przy okazji chcielibyście zdobyć wszystkie trofea na PS4, to ten poradnik jest właśnie dla Was. Podzielić je można na trzy kategorie: łatwe, wykonalne i do zdobycia jedynie na "ustawce" ;) Zacznijmy od najłatwiejszych:

1. Well Trained - pierwsze trofeum, jakie zdobędziecie, wystarczy ukończyć samouczek, zapoznający graczy ze sterowaniem i podstawowym trybem gry, jakim jest Oblężenie.

2. Untouched - aby zdobyć to trofeum, należy wygrać w trybie oblężenia nie dając przeciwnikowi zdobyć punktu za przejęcie/obronę wózka - wpadnie na pewno prędzej, czy później :)

3. Boom Headshot - 5 strzałów w głowę przeciwnika z rzędu, do tego trofeum polecam Ruckusa, który wystrzeliwuje dużo pocisków na minutę, wystarczy tylko dobrze celować :)

4. Double Kill - osiągnij 10 podwójnych zabójstw; jeden double kill gra zalicza nam w momencie, gdy w niewielkim odstępie czasu dobijemy dwóch przeciwników, nieistotne czy "zbijemy" mu cały pasek zdrowia. Nie powinno sprawić trudności, wystarczy kilka porządnych partii.

5. Send Off - należy wystrzelić przeciwnika poza strefę gry, dobrą do tego mapą jest Frog Isle (Wyspa Żab), a postacią - Torvald, który swoim ostatecznym atakiem może w łatwy sposób wyrzucić wroga z planszy.

6. Gone Spelunking - sytuacja podobna do powyższej, z tym, że to my musimy zginąć w podobny sposób; można dowolną postacią rzucić się do morza :D

7. Master Collector - należy zebrać 100 różnych kart do talii postaci, nie stanowi to wyzwania w obliczu coraz większej ilości bohaterów i skrzynek zdobywanych co poziom konta i postaci.

8. Teamed Up - wystarczy jedna gra w drużynie ze znajomym z PSN, nawet gdy nie mamy nikogo takiego, łatwo poszukać np. wśród osób na grupie facebookowej.

9. Champion of the Realm - aby odblokować to trofeum, wystarczy posiadać 4 czempionów na poziomie 5 lub wyższym, nic trudnego, wystarczy grać :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najłatwiejsze wyzwania za nami, pora przejść do nieco trudniejszych. ale wciąż wykonalnych dla zwykłego śmiertelnika:

10. Survivor - aby zdobyć to osiągnięcie, należy przetrwać 50 bitew (pojedynczych wymian ognia) z 10% paskiem zdrowia lub mniejszym, a następnie wycofać się z walki. Wymaga to umiejętności odwrotu w odpowiednim momencie, jednak jest jak najbardziej do zrobienia.

11. Counter-Air Defense - należy wyeliminować przeciwnika znajdującego się 100 lub więcej jednostek nad ziemią, najpewniej będzie to Drogoz ;) Wystarczy celować w latającego przeciwnika, aż trofeum nie wpadnie.

12. Not Like This - podobne do Survivor, tym razem jednak należy wykończyć oponenta z małym paskiem zdrowia, a konkretnie z 50 lub mniej punktami zdrowia. Wyrównanych walk z pewnością nie zabraknie, więc trofeum prędzej, czy później wskoczy samo :)

13. Give 110 Percent - po skończonej rundzie mamy jeszcze kilka sekund, w których możemy oddawać strzały, w tym czasie musimy dokonać eliminacji rywala, wtedy zdobywamy trofeum.

14. From the Grave - należy wyeliminować gracza, który w tym samym momencie zabije nas ;) Łatwo można je zdobyć próbując wykonać Not Like This lub na odwrót, a jako bohatera do tego zadania szczególnie polecam Sha Lina lub Cassie.

15. I Like Big Numbers - należy zadać ponad 100.000 obrażeń podczas jednego meczu, nie jest to szczególnie trudne podczas długich potyczek, zwłaszcza rankingowych, gdy gramy postacią zadającą obrażenia, wymaga jednak nieco wprawy.

16. Hard Carry - podobne jak w poprzednim, tutaj również potrzeba długiego meczu (lub słabego teamu przeciwnika), aby wyeliminować 20 wrogów - znów istotne, że mamy ich dobić, aby otrzymać zabójstwo zamiast jedynie asysty.

17. Questions Later - aby zdobyć to trofeum, trzeba zadać jakiekolwiek obrażenia wszystkim 5 przeciwnikom podczas trybu oblężenia, zanim otrzymamy je sami. Dobrze do tego zadania nadaje się Strix - snajper, który może stać się niewidzialny.

18. Sniper - eliminacja przeciwnika z 300 lub więcej jednostek. Trudno określić jaki jest to dystans, w zależności od mapy, jednakże należy wziąć snajpera i zaczaić się możliwie jak najbliżej miejsca startowego z jak najlepszym widokiem na pozostałą część mapy i po prostu strzelać :) Innym rozwiązaniem jest umiejętność ostateczna Torvalda i wypchnięcie gracza daleko poza planszę (można dodatkowo zdobyć przy tym Send Off).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nadszedł czas na najtrudniejsze z wyzwań, w tym jedno możliwe obecnie do zdobycia jedynie przy pomocy innych graczy na tzw. ustawce:

19. Bounty Hunter - aby zdobyć to trofeum, należy zgładzić przeciwnika, który ma serię 15 lub więcej zabójstw (nie tylko asyst), co jest o tyle trudne, że nie ma graficznego powiadomienia o tym, który przeciwnik ile ma zabójstw - jedynie zbiorcza statystyka asyst i eliminacji, a kierować się trzeba spikerem, mówiącym podczas rozgrywki "an enemy is annihilating" - wtedy któryś z przeciwników ma serię 15+. Opcje, aby zdobyć to trofeum są dwa:
a) mieć dużo szczęścia, aż samo wpadnie, b) złozyć zespół z 5 graczy, wybrać tryb Ładunek i podczas naszej kolejki pchania wózka zwyczajnie dać się zabijać, aż do momentu, w którym usłyszymy wyczekiwany przez nas odgłos, a rywale będą mieć serię eliminacji i asyst około 50 - wtedy możemy takich delikwentów "kasować" i czekać, aż wpadnie trofeum. Trudne, ale wykonalne.

20. Last One Standing - należy być jedynym żyjącym graczem w danym momencie, w chwili obecnej trofeum praktycznie nie do zdobycia podczas normalnej rozgrywki z uwagi na zbyt krótki czas wskrzeszania się bohaterów i brak trybu Przetrwania, w którym można to było zrobić kilka miesięcy temu, mnie na szczęście wtedy się udało. Wymaga min. 10 osób, mnóstwa cierpliwości i kombinacji z przestawianiem serwerów, licząc na to, że akurat sparują się ze sobą nasze 2 teamy. Czy nie łatwiej by było, gdyby tryb przetrwania wrócił? Halo, Hi-Rez? :)

21. Champion of Champions - trofeum platynowe, za zdobycie wszystkich pozostałych osiagnięć, mam to szczęście, że jestem jednym z jego posiadaczy.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, porad do innych wersji (na Steam trzeba grać duuuużo dłużej, aby zdobyć wszystkie osiągnięcia) - piszcie, postaram się pomóc.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez hejfalubaz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Rheinmetall Panzerwagen - najgorszy light X tieru?

Recenzja ChUcKxPoMpA
2

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
3

ARK: Survival Evolved (B2P) Pierwsze zwierzę Ark + porady

Poradnik Pythonek
4

Stardew valey. Zwykły symulator farmy?

Recenzja Macnut
5

Minecraft Top 5 zwierząt w minecraft

Recenzja Gergul
6

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
7

FIFA 18- Jak zarabiać przed premierą gry?

Poradnik MichK
8

Słów kilka o ... Shaiya

Recenzja Klavres
9

World of Tanks 121 - Wszystko o tym czołgu!

Poradnik JestemKacper
10

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
Chat