Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
0.0 0 158 0
18.06.2018

Paladins - świetny zamiennik Overwatch?

Wydawcą i producentem Paladins jest Hi-Rez Studios. Jest ona free to play, czyli darmowa. Działa on na silniku Unreal Engine 3. Jego pełna wersja została wydana 8 maja 2018 roku, a wersja wczesny dostęp 16 września 2016. Gra jest w wielu językach m.in. angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, polski, portugalski (brazylijska odmiana), rosyjski, turecki i działa na wielu platformach takich jak Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, macOS. W Paladins możemy grać z pierwszej osoby jak i z trzeciej. Sama gra jest nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, lecz można też grać samemu. Obecnie w grze (16.06.2018) jest 37 postaci. Za każdą postać na której zdobędziemy 30 poziom dostajemy tytuł. W zależności jaka to jest postać taki jest tytuł. Każda z nich ma inne umiejętności, arcyzdolność, wygląd i rzeczy do wybrania w talii kart.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W taliach karty możemy wybierać sobie wzmacniacze do naszej postaci. Każdy daje co innego, możemy wybrać ich 5 i każdy możemy ustawić na inny poziom (maksymalny to piąty) tak, aby ich suma wynosiła 15. Możemy grać mecze zwykłe oblężenia, deathmatch'u, rankingowe, treningowe i czasami eventowe. W jednej drużynie jest 5 osób i są dwie drużyny. W zależności od rodzaju meczu ich cel jest różny np. W meczu oblężenia musimy przejąć punkt na środku mapy, a kiedy to zrobimy pojawi się wózek, który musimy "pchać" do punktu niedaleko spawn'u wroga, a w deathmatchu musimy zabić odpowiednią ilość graczy. W każdej drużynie powinien być jest jeden tank, jeden support, jeden skrzydłowy (flank), jeden napastnik (damage) i ostatni gracz może wybrać postać jaką chce.W grze codziennie możemy odebrać nagrodę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W zależności ile razy się zalogowaliśmy podczas określonego czasu. Nagrody to złoto lub diamenty. Za złoto możemy kupić postacie, a za diamenty skiny do nich. Skinów jest bardzo dużo (ponad 300). Wiele osób porównuje Paladins z Oerwatchem, ponieważ są to gry do siebie podobne, lecz według mnie lepszy jest Paladins od Overwatch. Jest on darmowy, dobrze zoptymalizowany i są bardzo dobrze zrobione postacie. Jeśli ma się z kim grać można na tą grę poświecić bardzo dużo czasu. Nawet samemu można poświęcić wiele czasu, lecz rozgrywka jest nudniejsza i wolniej zdobywa się złoto i poziom, ponieważ grając z przyjaciółmi mamy +10% do punktów doświadczenia i złota. Daje to naprawdę dużo, jeśli zagramy te np. 200, bo za zdobyty poziom dostajemy złoto, czyli możemy zdobyć go naprawę dużo.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Portal. Świetny początek świetnej serii.

Recenzja Banankowiec2453
8

Minecraft Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#1] (1.10.2)

Poradnik Gerluk
9

Estogan Estogan - Recenzja Gry

Recenzja Fragorski
10

Sweet Amoris - Słodki Flirt Recenzja gry ,,Słodki Flirt''

Recenzja LoveBanankiPL
Discord