Jak to działa
Przejdź do gry Pirate Storm
Pirate Storm
0 0 129 0
14.06.2017

Pirate Storm - Gra Marzeń

Kto z nas jako małe dziecko nie chciał zostać Piratem? Według mnie każdy. Gra ta pozwala nam wcielić się w Pirata który może atakować inne statki lub np. Potwory Morskie. Poprzez plądrowanie i zabijanie potworków otrzymujemy złoto lub inne surowce oraz Dublony. Dublony to waluta obowiązująca w grze. Rozpisałem się o grze a nie o jej plusach i minusach.

Plusy:
-Gra Przeglądarkowa
-Ładnie wygląda
-Pozwala wcielić się w Pirata
-Łatwa do zrozumienia
-Mamy dużo poziomów.

Minusy:
-Mikropłatności

Uważam, że gra jest idealna. Prosta i łatwa. Nie którym osobom, może się ten tytuł nie podobać. Na pewno bardziej przypadnie do gustu młodszym osobom niż starszym. Oczywiście dopuszczając dziecko do tego tytułu warto zadbać aby nie używało żadnych mikropłatności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Gra wygląda w ten sposób.
Czerwony: Broń i Amunicja oraz Sloty
Czarny: Chat
Żółty: Radar
Zielony: Inwentarz, dom aukcyjny itp.
Fioletowy: Ustawienia, Wylogowywanie się itp.
Na obrazku możemy zobaczyć cały interfejs. Wszystko jest przejrzyste i łatwe do opanowania jak jazda rowerem. Prosty Interfejs sprawia, że jeszcze przyjemniej gra się w te grę. Dzięki ładnemu i skromnemu interfejsowi, możemy bawić się w tej grze bardzo długo. Niestety na obrazku zapomniałem dodać. W lewym górnym rogu widzimy nasz Poziom oraz Walutę gry. Tak trochę skończyła mi się inwencja do pisania dalej a podsumowanie zostawiam pod ostatnim obrazkiem. Wszystko w grze wygląda dość ładnie. Bardzo miły widok. Spokojnie mogę odróżnić zwykłą grę przeglądarkową od tego tytułu. Tytuł ten jest bardzo rozbudowany i śmiało mogę go polecić na długie godziny grania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Podsumowując:
-Gra jest ciekawa.
-Pozwala wcielić się w Pirata
-Nie trzeba nic pobierać
-Wygląda ładnie.
Polecam tę grę dla ludzi którzy pragną wyzwań w grach. Gra ta jest przepiękna. Serdecznie polecam zagrać i zdobyć troszkę bananków za przyjemność. Gra jest naprawdę przyjemna dla oka i łatwa w opanowaniu. Myślę, że nawet młodsi użytkownicy poradzą sobie z tym tytułem. Przy okazji ujmując gra jest na przeglądarkę
i wygląda lepiej niż nie jedne tytuły które trzeba pobierać, instalować. Młodszym użytkownikom na pewno przypadnie ten tytuł do gustu. Gra wciąga na długie godziny dzięki swojemu nie pozornie wyglądającemu interfejsowi który zaraz po rozpoczęciu swej kariery pirata daje nam możliwości rozpoczęcia misji. Poprzez cały mój czas grania nie nudziłem się dopóki nie dostałem 2 takich samych misji. Przez to gra zaczęła mnie nudzić ale po zrobieniu owych misji. Otrzymałem nową która była już inna. I znowu gra mnie wciągnęła. Podsumowując:
Polecam tę produkcję. Jak na grę przeglądarkową otrzymujemy fajny tytuł przy którym naprawdę spędzimy dużo godzin. Z mojej strony tyle.
Pirate Storm - Gra Marzeń 0.0 0
0 0
Art napisany przez Kutasik

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Roblox Czym jest ROBLOX?????

Tutorial Domi5212
5

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
6

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
7

Co i jak? Doki Doki Literature Club!

Recenzja iRossie
8

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper