Jak to działa

Pirate Storm

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Pirate Storm

Pirate Storm to przeglądarkowa gra zręcznościowa z elementami MMORPG, osadzona w klimacie morskich bitew i świecie chciwych piratów. Dołącz do floty zdobywców i niech wrogowie drżą na sam dźwięk Twoich armat!

Marzy Ci się przeżyć przygodę godną Piratów z Karaibów? W Pirate Storm dostaniesz odpowiedź na swoje potrzeby. W tej przeglądarkowej zręcznościówce znajdziesz się na rozległym morzu wypełnionym mnóstwem wysepek. W trakcie swoich przygód spotkasz na swojej drodze bezwzględnych piratów, morskie potwory, a Tobie – jako kapitanowi okrętu – przypadnie w udziale poskromienie wszystkich napotkanych przeciwności.

Pirate Storm to przede wszystkim morskie bitwy, które rozgrywają się na dwóch płaszczyznach. W systemie PvE zmierzysz się z jednostkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, natomiast potyczki z innymi graczami (PvP) to już zupełnie inna para kaloszy. Tam będziesz musiał przechytrzyć prawdziwą osobę, udowodnić jej, kto rządzi na morzu i wyrobić sobie opinię niepokonanego dowódcy w świecie przeglądarkowych MMO.

Poza łupieniem przeciwników, odnajdziesz rozmaite skarby. Niektóre z nich są ukryte głęboko pod wodą, więc nie zdziw się, jeśli ich odkrycie będzie od Ciebie wymagać głębokiego nurkowania. Jeśli Twój okręt oberwie zbyt mocno podczas którejś z bitew, naprawisz go w pobliskim porcie. Tam kupisz także niezbędny do prowadzenia morskich podbojów ekwipunek, a także zawitasz do domu aukcyjnego, w którym weźmiesz udział w handlu przedmiotami z pozostałymi graczami.

W miarę osiągania kolejnych sukcesów, zdobędziesz dodatkowe punkty doświadczenia, a te z kolei doprowadzą Cię na wyższe poziomy. Oprócz rozwoju własnej postaci, równie istotne jest usprawnianie statku. Tutaj również masz szerokie pole do popisu, bo statek możesz wyposażyć w dodatkowe maszty i działa albo dokupić więcej kul armatnich do swojej ładowni.

Ahoj kapitanie! Pirate Storm czeka, aż wypłyniesz na szerokie wody.

pełny opis gry
Screeny
Pirate Storm screenshot1 Pirate Storm screenshot2 Pirate Storm screenshot3 Pirate Storm screenshot4 Pirate Storm screenshot5 Pirate Storm screenshot6 Pirate Storm screenshot7 Pirate Storm screenshot8 Pirate Storm screenshot9 Pirate Storm screenshot10
Video

Pirate Storm wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat