Jak to działa
5.0 3 5530 0
03.07.2017

Poradnik jak być lepszym w CS:GO

1. WŁASNE ZROBIENIE CELOWNIKA
Aby to wykonać potrzebna nam jest mapa Crosshair Generator, dostępna tutaj:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=308490450
Na mapie będziecie mogli m.i.n wybrać celownik Pro Player'ów między innymi takich znanych drużyn jak Virtus.pro, Fnatic, SK Gaming, Ninjas in Pyjamas, Astralis, Faze, G2, NaVi, Godsent oraz Mousesports i wiele wiele więcej!
Gdy wybierzemy już celownik, możemy go trochę "stuningować" i zmienić mu kolor, czy ma się ruszać podczas chodzenia/strzelania czy też nie.

2. WIĘCEJ FPS (KLATEK NA SEKUNDĘ)
Moim zdaniem fps są bardzo ale to bardzo ważną rzeczą w grach FPS. Powiedzmy, gdy wbiegamy na bombsite z kolegami z drużyny, mamy rzucone granaty dymne i teraz zaczyna się "najlepsze", spadają nam fpsy gdy zbliżamy się do granatów dymnych, a co najgorsze jak Antyterorryści rzucą nam granat odłamkowy pod nogi/koło nas to wtedy spada mi np. do 10-15 przez co nie da się nic zrobić i niestety ja tak mam i troszkę mogłem sobie pomóc i przy okazji Wam.
Zmień na:
- Proporcje ekranu (Normalny 4:3)
- Rozdzielczość (1028x768)
- Opcja oszczędzania energii (Wyłączone)
- Ogólna jakość cieni (Bardzo niskie)
- Szczegóły modeli/tekstur (Niskie)
- Szczegóły efektów (Niskie)
- Detale Shadera (I tutaj polecam również dać na Niskie, ale podobno jeśli dacie Średnie lub Wysokie to zbytnio nic to nie obniża fpsów)
- Renderowanie wielordzeniowe (Włączone)
- Tryb antyaliasingu (Żaden)
- Tryb filtrowania tekstur (Dwuliniowe)
- Antyaliasing FXAA (Wyłączone)
- Czekaj na synchronizację pionową (Wyłączone)
- Rozmycie (Wyłączone)
Drugi sposób na zwiększenie fpsów to:

- Format komputera - Dawno nie robiłeś? Zgraj wszystko na Pendrive i zrób, bo możesz mieć wysypisko śmieci w komputerze. Komputer powinien nie być zamulony przez niepotrzebne aplikacje/gry.
- Sprawdź spójność plików w CS:GO. > Włącz program Steam, kliknij PPM na grę CS:GO > Właściwości > Pliki lokalne > Sprawdź spójność plików gry.
- Parametry Startowe:
+mat_queue_mode 2 (Pozwala nam na wykorzystanie wszystkich rdzeni w naszym komputerze)
cl_forcepreload 1 (Ta komenda odpowiada za wczytanie wszystkich obiektów na mapie podczas wchodzenia na każdy serwer (razem z MatchMaking)
Co do fpsów ostatnią rzeczą będzie przeczyszczenie komputera od środku wilgotną szmatką oraz skanowanie antywirusem oraz programi czyszczącymi takimi jak "CCleaner" - Polecam ten program

3. Potrenuj na botach przed zagraniem MM (MatchMaking)

To nie jest tak, że po przyjściu z dworu, odpalamy Cs'a z kolegami i wchodzimy do poczekalni aby zagrać mm'a z kolegami.
Gra Ci nie ucieknie a granie na botach polepszy Ci grę w ważnym Matchmakingu (bo w końcu gra się o rangę) :)
Spokojnie sobie odpal grę z botami - Polecam mapę "Fast Aim/Reflex Training Map" gdyż ma wbudowane boty i możemy na niej decydować sami, czy boty mają stać, biegać. > Link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=368026786
Zajrzyj na mape najlepiej codziennie (nawet jeśli dziś np nie grasz) to poświęć chociaż 15-20 minut na strzelanie headshotów, poprawisz tym sobie pamięć mięśniową.
4. Naucz się granatów dymnych oraz fleshbang'ów

Link do map z nauką do granatów: http://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=477197888 (Zjedź niżej i będą widoczne mapy)

Czym by była ta gra gdyby nie nasze granaty dymne i fleshe? Czasem fleshuje jedną miejscówkę, szybko po nim wychodzimy i bang! łatwy frag (frag: zabójstwo) dla Nas bo przeciwnik nic nie widzi i strzela po ścianach.

Macie również takie sytuacje jak wychodzicie z kolegami np. na De_Dust2 middem na bombsite B i bez rzuconego granatu dymnego nie jesteście w stanie przebić się do bramy/okna przy B? Przy nauczonych granatach dymnych oraz fleshy będzie o wiele lepiej dla Was i całej Waszej drużyny prześlizgnąć się na któryś BS. Przez smoke przeciwnik nie widzi, jedynie może Was scanować (ale to nie o tym dzisiaj). Przy wejściu na midda możecie rzucić bardzo fajny flesh, który wysłania się od razu za bramą po czym możecie sprawdzić czy ktoś był od razu za drzwiami czy też nie, jeszcze łatwiejszy kill.

Taka rada dla Was, na prawdę opłaca się uczyć "smołków", fleshy/mołotowów (ogólnie wszystkich granatów po troche - najważniejszę są Smoke i flesh według mnie) bo bardzo źle się wchodzi na bombsite bez rzuconych wcześniej fleshy i smołków, z każdej strony może przeciwnik nas bardzo zaskoczyć i wychylić się.
Powodzenia w nauce!
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Damianoovy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
3

CSGO Prime (B2P) Jak utrzymać się na swojej randze i piąć się wyżej? (sposoby)

Poradnik ladwan5
4

CSGO Prime (B2P) Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$.

Poradnik JestemKacper
5

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
6

Shakes & Fidget Poradnik do Shakes and Fidget- Zwiadowca

Poradnik JanuszB
7

Retro Sektor VI. Recenzja Celtic Kings: Rage of War

Recenzja Tybero
8

Gothic 3 - Krytycznym okiem fana serii cz.1

Recenzja Baldur
9

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
10

Trove Trove - Fajna gra czy nie?

Recenzja Cesere
Chat