Jak to działa
5.0 1 320 0
14.12.2017

Realm of the Mad God - Recenzja

Hej, cześć, witam - dzisiaj ocenię moim okiem szpiega grę niosącą tytuł "Realm of the Mad God", znajdującą się na platformie steam - zapraszam!

Realm of the Mad God jest grą typu RPG z widocznością z nieba. Sama w sobie jest w pełni oryginalna i trudno znaleźć choć trochę podobny do niej tytuł. Czym się wyróżnia owa gra? Po śmierci tracimy bezpowrotnie naszego bohatera, z którym mogliśmy przeżyć nawet setki godzin, więc właściwie jaka jest ta gra i czy nadal jest ona opłacalna i przyjazna dla nowego gracza? Tytuł jest jednocześnie łatwy przez swą mechanikę i trudny przez dynamikę i szybkość rozgrywki, wystarczą sekundy aby bez powrotu pożegnać naszą dotychczasową postać. Łatwo więc stwierdzić, iż gra jest miła i łatwa w obsłudze, zaś są momenty w których bez sensu denerwujemy się i rzucamy grę w róg.
Plusy:

- Dynamika, szybkość rozgrywki
- Niecodzienna grafika
- Wymagane umiejętności do rozegrania "czegoś więcej"
- Prostota w obsłudze

Minusy:

- Jednym z największych minusów są boty stojące w nexusie które spamią stronami z boostingiem kont.
- Możliwość kupienia wymaxowanego konta jak i najlepszych przedmiotów na stronach graczy
- W przypadku słabego łącza internetowego bądź słabego komputera mniejszy lag / ścinka wystarczy aby pożegnać naszego bohatera bez możliwości powrotu, niestety nie ma na to sposobu.
- Częste zawieszenia się serwera, przez co może nam nie zaliczyć teleportacji do nexusa, co może oznaczać to samo co śmierć we większości sytuacji.


Jak widzicie w tej grze nie ma samych plusów, zdarzają się również nieprzyjemne błędy czy sytuacje przez co tytuł nie należy do najlepszych.
Więc pojawia się standardowe pytanie - czy opłaca się w to jeszcze grać? Odpowiedź nie jest jednak jednoznaczna, to zależy indywidualnie od osoby. Jeżeli jesteście wytrwali i nie płaczecie po stracie postaci na którą poświęciliście kupę godzin, to tak - możecie spróbować. Gra na starcie wydaje się wyjątkowo nudna i monotonna, jednak w późniejszych etapach gry widać o co tak na prawdę chodzi, idealne omijanie pocisków, taktyki indywidualnie do bossa i wiele, wiele więcej. W moim przypadku zrezygnowałem już z gry, jednak w najbliższym czasie mam zamiar wrócić z powodu codziennych nagród, które dają niezłego kopa w odróżnieniu od sytuacji sprzed paru miesięcy, gdzie byliśmy zdani wyłącznie na siebie.


To na tyle ode mnie, dzięki za przeczytanie do końca. Zbliżają się święta i koniec roku, więc chciałbym życzyć wam wszelakich życzeń, abyście zdrowi wrócili do grania. :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
6

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
7

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
8

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
9

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
10

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
Discord