Jak to działa
0.0 0 341 0
04.07.2017

Recenzja Serii Hitman

Hitman jest to seria gier akcji dotychczas posiadająca osiem części.
Pierwsze cztery części zostały wydane przez firmę Eidos Interactive (większe gry firmy to między innymi Tomb Raider oraz Just Cause), natomiast kolejne cztery oraz prawdopodobnie jeszcze kilka które powstaną w przyszłości zostały wydane już przez Square Enix (najbardziej znane tytuły gier firmy to Tomb Raider, Life Is Strange oraz Final Fantasy).
Firma Square Enix jest to firma powstała z połączenia dwóch wielkich firm Enix Corporation oraz Square stąd wzięła się również nazwa.
Więc pora wrócić do Hitman'a.
Podczas grania w Hitman'a stajemy się zabójcą na zlecienie, naszym głównym zadaniem jest wyeliminować cel lub ich grupkę co możemy wykonywać na różnorakie pomysły oraz przy pomocy różnorakiej broni białej oraz palnej.
W grze wcielamy się w Agenta 47 jednego z klonów wyprodukowanych przez tajną organizację.
Agent 47 nie jest jedynym znanym nam Agentem wiemy również o Agencie 17 oraz serii Agentów 48.
Jaki był cel klonowania ludzi?
Celem organizacji na której czele stał Otto Wolfgang Ort-Meyer było produkowanie oraz szkolenie klonów na rasowych zabójców, bez strachu, bez emocji bezwzględny inteligentny pozbawiony uczuć zabójca miał być zdolny do wszystkiego by tylko wykonać swoje zadanie.
Pewnego dnia gdy Agent 47 nauczył się już wszystkiego co mu było potrzebne udało mu się uciec z organizacji/laboratorium i skontaktować się z agencją ICA która zatrudniła go jako płatnego zabójcę.
Przez kolejne dwa lata 47 świetnie sobie radził ze zleceniami w tym czasie zlikwidował 4 cele które najwyraźniej były ze sobą powiązane ponieważ można było znaleźć listy które między sobą wysyłali.
Po przeanalizowaniu listów okazało się że są w nich zawarte informacje o Agencji o klonach oraz o profesorze Ort-Meyerze. Okazało się również że wszystkie cztery zlecenia zostały wydane przez jedną osobę która po wykonanej pracy chciała głowy Agenta 47, 47 dostał sporo warte zlecenia na zabicie lekarza w pewnym szpitalu psychiatrycznym w Rumunii. Gdy 47 dotarł na miejsce okazało się że jest to zasadzka lekarza udaje mu się zabić oraz schodzi z jednym z agentów ICA (który jakiś czas temu wyjawił mu że jest klonem) tajnymi schodami do laboratorium w którym można spotkać niezadowolonego Ort-Meyer'a. 47 zostaje zaatakowany przez klony serii 48 udaje mu się wygrać przy pomocy znalezionego w laboratorium Miniguna. Po wygranym starciu Agent bada dalej laboratorium i napotyka miejsce z klonami jego poprzednich czterech celów oraz Ort-Meyer'a stworzonych z ich najlepszych genów oraz zmodyfikowanych. Gdy 47 odkrywa wszystkie plany postanawia się zemścić na twórcy, który w tym samym momencie ukrywa się w tajnym pokoju do którego ma dostęp tylko personel.
47 używa ciała martwego klona serii 48 by dotrzeć do profesora, gdy już mu się to udaje skręca mu kark.
Seria jest bardzo interesująca pod względem fabuły jak i rozgrywki tym bardziej jak ktoś lubi taki styl rozgrywki, seria bardzo mi się podoba i chętnie ją polecę każdemu.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Stager

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
5

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
6

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
7

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
8

Fortnite Mistyczna kostka Fortnite.

Recenzja BananXDHEHE
9

Diablo III (B2P) Diablo III: Reaper of Souls

Recenzja Cesere
10

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
Chat