Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.0 1 70 0
03.09.2023

Jak łatwo zarabiać w work at pizza place (roblox)

Cześć!

Jeśli grasz w work at pizza place ale masz mało pieniędzy to tutaj się dowiesz jak zarobić więcej. Dodatkowo w tym artykule możesz poznać kilka porad do każdej pracy w tej grze czyli: kasjer, kucharz, pakowacz, dostawca, supplier oraz menadżer aby zwiększyć efektywność pracy.


Po pierwsze jak w ogóle zarabiamy w tej grze?

W work at pizza place zarabia się za każdą dostarczoną pizzę, w zależności od rodzaju zamówienia możemy dostać więcej pieniędzy niż za zwykłą pizzę.


A więc za normalne zamówienie (białe) dostaniemy 10 monet za dostarczenie, gdzie za złote zamówienie (złote) dostaniemy dwa razy tyle czyli 20 monet. W grze rzadko ale występuje również tęczowe zamówienie (zmienia kolory) za którego dostarczenie dostaniemy aż 100 monet! Pamiętać trzeba że monet nie dostaniemy od razu po dostarczeniu lecz w chwili wypłaty. Dodatkowym sposobem jest wchodzenie na tą grę codziennie. Wtedy dostaniemy 200 monet.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

A więc jak już wiemy że sie zarabia za dostarczenie pizzy a nie godziny w grze albo za ilość podjętych prac to możemy się domyslic ze aby zarabiać więcej wystarczy sprawić aby serwer szybciej produkował pizze.


Oto kilka sposobów jak zwiększyć produktywność serwera:

Już na starcie przed dołączeniem do gry nalepiej wybrać serwer w którym jest już 11 graczy (12 graczy to max po którym nie można dołączyć) ponieważ wtedy jest wielka szansa że serwer będzie ogarnięty.

Następnie najlepiej wybrać zawód którym nikt nie gra lub mało osób gra na tym stanowisku.

Następnie jeśli na jakim innym stanowisku będzie mało osób, trzeba przejść na tamto. Stanowisko. Lecz jeśli na obydwu będzie mało graczy to najlepiej grać chwilę jednym a następnie tym drugim zawodem.

Jednak najlepszym sposobem na większy zarobek jest granie z znajomym, ponieważ wtedy lepiej współpracujecie, lepiej się komunikujecie oraz może wam dać tą gra więcej zabawy.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Tak jak obiecałem w wstępie dam wam porady jak grać każdym zawodem (Wymienię w kolejności jakiej się wybiera na początku gry)

Jako kasjer najlepiej jest stanąć na środku lady i chodzić do okienka, ponieważ wtedy będziecie mogli obsługiwać więcej klientów przez co będzie więcej zamówień.

Jako kucharz najlepiej przygotować sobie wcześniej ciasto z sosem i serem aby jak przyjdzie zamówienie to tylko dodać dodatek i wsadzić do pieca, przez co będziecie robić szybciej pizzę.

Jako pakowacz nie wiecie kiedy przyjdzie do was pizza a więc najlepiej przyszykować sobie na starcie dużo opakowań aby tylko wystarczyło włożyć tam pizzę i oddać.

Jako dostawca powinniście Brać wszystkie pizzę stając na nie zamiast na nie klikając, ponieważ tak będzie szybciej a następnie jechać od rzędu A przez Bbdo C an następnie wrócić po następne zamówienia.

Jako supplier przy guzikach macie wykaz ile czego jest w pizzeri, przez co wiecie czego więcej pakować.

Jako menadżer należy Pomagać innym w pracy oraz najlepiej dawac bonusy i tytuł pracownika miesiąca, przez co zachęcicie ludzi do grania.

4.0 (głosów: 1)
Art napisany przez keszy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
2

CSGO Prime (B2P) Wabik - Czy on w ogóle ma jakieś zastosowania?

Poradnik JestemKacper
3

Opera GX | Gaming Browser Darmowy VPN w Opera GX

Poradnik Mirta
4

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
5

MovieStarPlanet MSP Czego brakuje mi na MovieStarPlanet?

Recenzja Arines
6

League of Legends Senna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

League of Legends Viego - Poradnik jak grać [11.8]

Poradnik kayenek
8

Battlefield 4 (B2P) Recenzja-Battlefield 4

Recenzja Trykpiarz
9

The Sims™ 4 Star Wars™ Recenzja Zwiastunu

Recenzja Arines
10

War Thunder Recenzja gry War Thunder - czy warto w to grać?

Recenzja Janusz1234567890
Chat