Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.0 4 3153 0
02.04.2020

Jak zdobyć kartę w Roblox Jailbreak?

Jailbreak to gra, w której można się świetnie bawić, jeśli jeszcze w nią nie grałeś to polecam byś to zrobił.

Po co ci taka karta? No cóż, można powiedzieć, że to taki klucz, który otwiera drzwi i bramy, bez niej nie da się obrobić banku, gdyż do otwarcia jego jest ona potrzebna, poza tym dużo ułatwia ucieczkę z więzienia, bo wystarczy wyjść przez drzwi jak policja nie patrzy ( W jailbreak nie ma kamer).


Zaciekawiony?


W tym poradniku postaram się ci wytłumaczyć jak ją zdobyć....


Pewnie wiele osób na początku miały problem ze zdobyciem karty... Sam jak zaczynałem swoją przygodę z Roblox Jailbreak miałem z tym problem, na szczęście wszystkiego można się wyuczyć i po upływie czasu nauczyłem się to robić. Jest dużo sposobów aby to zrobić, ja omówię te podstawowe i mam nadzieję łatwe, oraz kilka trudniejszych i no trochę ciekawsze, niektóre z nich też nie zawszę działają nawet jak wykona się je poprawnie. Pamiętaj, że roblox to gra na rozluźnienie, nie denerwuj się, gdy nie będzie ci wychodzić.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


Sposobów jak już mówiłem jest wiele, a oto kilka z nich:

a) Na złodzieja. Najbardziej podstawowym sposobem jest chodzenie za policjantem i przytrzymywanie "E" kamerą skierowaną w jego plecy. Ten sposób jest szybki i prosty, niestety niesie za sobą ryzyko, bowiem policjant otrzymuje powiadomienie, że ukradłeś jego kartę, więc musisz zrobić to szybko i gdzieś się schować. Czasem może ci wylecieć coś innego niż karta, np. broń lub pączek.


b) Na zabójcę. Też podstawowy sposób, ale trochę trudniejszy, chodzi w nim abyś zabił policjanta z dowolnej broni i nie dał się złapać - niestety ta technika nie jest niezawodna, ponieważ zdarza się, że czasami może nie wypaść policjantowi karta i stracone, w przypadku pierwszego przykładu możesz kilka razy zabierać kartę, aż do skutku, a tutaj po prostu przeciwnik umiera. W skrócie zabij, a jak ci się poszczęści wyleci karta.


c) Na miłosierdzie. Ten sposób jest już trochę bardziej obmyślany, łączy się on ze sposobem "Na złodzieja". Pojedź do gunshopa obojętnie którego, weź strzelbę (nie jest wymagana, ale się przydaje), dobrze by było wziąć kolegę, ale przed wszystko mu wyjaśnij, żeby czegoś nie zepsuł. Jak zobaczysz policjanta, ostrzelaj go, aż będzie miał bardzo mało HP, napisz mu (jeśli jest anglikiem to po angielsku), że pozwolisz mu żyć jak da ci kartę. Nie czekaj na odpowiedź, podejdź od pleców i zacznij ją brać, kolega niech go pilnuje i w razie czego niech strzela, jeśli policjant da ci kartę, a potem będzie próbował cię złapać to go zabij.


d) Na znajomego. W tym sposobie, będzie ci potrzebny tylko dobry znajomy, poproś go, aby przeszedł do drużyny policjantów i dał ci kartę. Tak... To zdecydowanie najprostszy i najbezpieczniejszy sposób.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj


Może i to co opisałem wydaje się trudne i dla początkujących może i jest, ale to kwestia praktyki, każdy kiedyś zaczynał, nie jest to niczym nowym.

Gdy już trochę pograsz, te sposoby wydadzą ci się proste, no może trzeci nadal będzie trochę cięższy, ale nie przejmuj się... Czasami ten, do kogo piszesz o kartę jest "dzieckiem" i nie rozumie co się do niego pisze, albo po prostu nie rozumie twojego języka.

Oczywiście nie musisz mieć karty by dobrze się bawić, możesz zarabiać obrabowując lokacje, do których nie jest ci ona potrzebna. Nie zmienia to faktu, że przydaje się i to nie znaczy, że można ją olać, jak masz okazję to ją bierz. Mam nadzieję, że mój poradnik, choć trochę ułatwi ci to zadanie i przekona, że to nie takie trudne.

Liczę, że spodobał ci się mój poradnik, jeśli zauważysz jakiś błąd, proszę napisz mi o tym w komentarzu, jeśli coś będzie niezrozumiałe, także można się dopytać.

Dziękuję za uwagę, ja jestem KSNW i do następnego.... Czegoś.

4.0 (głosów: 4)
Art napisany przez KasaSamaNieWleci

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Luminosity Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Co oferuje nam aktualizacja 3.8 w Genshinie?

Recenzja alexia2224
3

Metin2 Metin 2: Przełomowy Świat MMORPG

Recenzja marcel121
4

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
5

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
6

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
7

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
8

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
9

Shakes & Fidget Od Zera do Bohatera - Shakes & Fidget w pigułce

Recenzja Milisia
10

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
Chat