Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.7 14 3568 0
31.03.2020

NALEPSZE TRYBY W ROBLOX

Cześć na wstępie chciałbym zachęcić was do przeczytania mojego pierwszego artykułu. Odnosi się on do strony internetowej ROBLOX. Na tej witrynie są różne gry oraz symulatory, w które warto zagrać. Gry te są aktualizowanie i ulepszane cały czas przez ich twórców. Teraz przedstawie ci wciągające gry, które moim zdaniem zasługują na bycie najlepszymi.


Najlepsze gry w ROLBOX to :

- Murder Mystery 2 - to gra, w której wybiera gra kto jest mordercą, szeryfem i cywilem. Jak trafisz, że jesteś mordercą musisz zabić wszystkich i dopilnować tego, aby nikt nie przeżył. Zabić mordercę może tylko Szeryf. Jeśli morderca zabije szeryfa to jego broń będzie nad nim lewitowała dopóki jakiś cywil jej nie podniesie i nie zabije Mordercy. Cywil ma za zadanie przetrwać na różnych mapach i przeżyć jako ostatni, aby morderca go nie znalazł. W grze mamy dostępnie różne skrzynki, które można kupić za monety (coinsy), które zdobywa się chodząc po mapie.

Ocena 9,5/10


- Royale High - to gra w której zdobywamy Diamenciki które zwiększają poziom i podważają twoją wiedzę i umiejętności. Za zdobyte diamenty możemy kupować specjalne przedmioty w sklepie w prawdziwych porach roku. Uczęszczając do szkoły na zajęcia podwyższać swój poziom. Im wyższe oceny dostajesz tym więcej nagród dostajesz.

Ocena 7/10Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

- Adopt me - to pierwsza gra, w której wcielamy się w role rodzica lub małego dziecka. Rozbudowywujemy oraz ulepszamy swój dom. Oczywiście nie musicie wydawać tam robuxów na swój outfit, ponieważ mamy tam sklepy w których można kupować ubrania ale także zabawki dziecku.

Ocena 9/10


- Jailbreak - to gra w której wcielamy się w policjanta, który ma za zadanie złapać wszystkich kriminalistów i wsadzić je za kratki oraz możesz się też wcielić w role kryminalisty, który rabuje banki, sklepy, muzeum oraz jubilera. Za otrzymane pieniądze z napaści możemy kupować różne bronie oraz mnóstwo super samochodów. Ocena 9/10


- Welcome to Bloxburg - to gra w którą nie każdy może zagrać, ponieważ kosztuje ona kilka robuxów. Ten tryb to tak naprawdę Real life w którym musimy chodzić do pracy i zarabiać pieniądze na nasze potrzeby np. głód, zmęczenie, radość oraz higiena. Nie zapomnijmy też o tym, że trzeba gdzieś mieszkać. Pieniądze musisz zagospodarować tak aby starczyło na potrzeby oraz na remont domu i opłacanie rachunków.

Ocena 10/10


- Mad City - to tak naprawdę ulepszona wersja Jailbreak. Jest w niej jest bardo ładna grafika oraz więcej możliwości rabowania różnych miejsc. W tej grze możesz wcielić się w Policjanta, Herosa i Kryminaliste. Zarobione pieniądze tak samo jak w Jailbreak kupujemy bronie oraz super samochody.

Ocena 9,5/10


- Piggy - to najświeższa gra w ROBLOX, która polega na przetrwaniu. Goni nas przerażający ''Prosiak'', a my musimy się przed nim chować lub uciekać, żeby być jak najdalej od niego. Kto przetrwa ostatni ten wygrywa.

Ocena 8/10


- Fishing Simulator - to symulator. Polega on na łowieniu ryb oraz ulepszania swojej wędki, aby łowić coraz lepsze ryby oraz robić to szybciej. Mamy też tam różne wyspy, które możemy odblokowac posiadając dany lvl w grze.

Ocena 9/10


- Build a Boat for Treasure - to gra polegająca na zbudowanie samodzielnie pojazdu lub statku, którym będziesz musiał przepłynąć na drugi koniec mapy. To nie jest takie proste jak się wydaje. Po drodze napotykasz na różne przeszkody, które musisz zwalczyć swoim dziełem.

Ocena 9/10

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

- Work at Pizza Place - to gra w której musimy albo dostarcza się pizze lub się ją robi. Mamy tam do wyboru różne prace np. kasjer, kucharz, manager, ten co pakuje pizze, dostawca pizzy oraz dostawca produktów. Oczywiście za te wszystkie prace dostajemy odpowiednią ilość pieniędzy oprócz zwykłego obywatela, który mieszka w swoim domu oraz urządza różne imprezy. Możemy tam urządzać swój dom oraz powiększać go za odpowiednią sumę pieniędzy.


Powyższy artykuł przedstawił najlepsze gry w roblox jakie narazie istnieją do tej pory i które nigdy się nie znudzą nikomu a na pewno nie mi. Większość z nich jest bardzo dobrych, ale we wszystkich są też małe lub duże minusy. Niektóre są w wersji ALPHA jak ,,PIGGY'' i cały czas jest coraz bardziej dopracowywana i ulepszana. Dziękuje bardzo za przeczytanie mojego pierwszego artykułu. Myślę, że był bardzo dobry jak na pierwszy raz.


P.S.

Wszystkie gry były pisane na bazie mojej indywidualnej rozgrywki oraz moich przeżyć w tych trybach.


4.7 (głosów: 14)
Art napisany przez Mati 11

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
2

Metin2 Metin 2. Klasyk. Czy nadal jest godny uwagi?

Poradnik PolPos13Studio
3

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
4

World of Tanks E50M - Nie kompletny ideał

Poradnik ChUcKxPoMpA
5

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
6

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
7

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody kradzieży w CS:GO, czyli nie daj się oszukać!

Poradnik JestemKacper
8

Sleeping Dogs - krótka recenzja

Recenzja wzarek
9

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
10

Minecraft Czemu Minecraft to gra w pewien sposób nieśmiertelna i czemu moim zdaniem jest tak popularny

Recenzja CRIPI2
Chat