Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
3.6 7 778 0
07.05.2020

Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Na platformie Roblox znajduje się wiele gier: symulatory, gry akcji, lub tycoony, w których zarabiamy pieniądze z budowli które konstruujemy. Dzisiaj przedstawię wam 10 najlepszych według mnie, w które zdecydowanie powinniście zagrać.
10. Airport Tycoon.

to gra w której budujesz lotnisko. Pozwala ona przenieść się do świata samolotów, w którym możesz zapoznać się z działaniem współczesnego lotniska. W grze można kupić własne samoloty którymi można latać.
9. Theme Park Tycoon 2.

jest grą w której wcielasz się w budowniczego parków rozrywki. Zarabiasz dzięki odwiedzającym cię klientów. Dostępne są różne budowle - od atrakcji, przez dekoracje, do stoisk z jedzeniem.

8. Super Hero Tycoon

w tej grze najpierw wybierasz jakim super bohaterem chcesz zostać. Następnie budujesz swojego tycoona i walczysz z innymi graczami.

7. Super Mansion Tycoon 2.

to gra w której budujesz swoją własną posiadłość. Dostępnych jest wiele przedmiotów np: pojazdy i bronie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

6. 2 Player Youtuber Tycoon

w tej grze budujesz swojego tycoona razem z innym graczem. Wygląda to trochę dziwnie gdy gracz buduje sam jedną połowę budynku. W grze jest wiele broni i funkcji np: miecze, szable, zmiana wyglądu, super moce. Uważam jednak, że rozgrywka jest nieco nudna.

5. Military Warfare Tycoon

jest świetną grą w której budujesz swojego tycoona jako bazę wojskową. Pozwala ona przenieść się do świata militariów. W grze dostępnych jest wiele broni jak np: nóż, pistolet, rewolwer, shootgun, AK-47, minigun, miotacz ognia, broń snajperską, jak i pojazdy: czołg, helikopter, działa przeciwpancerne. Niestety gra nie ma możliwości zapisu informacji, więc nie można odtworzyć postępu z innych rozgrywek.

6. Car Dealership Tycoon

jest grą w której wcielasz się w rolę dealera samochodowego. W tej grze można również jeździć wieloma samochodami jak: Toyota, Alfa Romeo, Tesla. Gra jest idealna do urządzania wyścigów z przyjaciółmi.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

A teraz trzy najlepsze (według mnie) gry.

3. Pizza Factory Tycoon

to gra w której budujesz swoją pizzerię. Za zdobyte od obsłużonych klientów gemy kupować wiele różnych składników, i tworzyć własne szalone pizze. Można także zmieniać styl pizzerii na klasyczną lub kosmiczną. W grze jest również możliwość przemieszczania się pojazdami, takimi jak UFO czy motor.

2. Bank Tycoon

w tej grze możesz wcielić się w jednego z dyrektorów wielu banków, lub złodzieja który kradnie z banków pieniądze. W dobrze rozwiniętej placówce jest wiele zabezpieczeń, więc złodziej ma trudne zadanie.

1. Restaurant tycoon 2

to naprawdę świetna i dobrze napisana gra, w której zaczynasz jako nierozwinięty kierownik małej restauracji. Następnie się rozwijasz i zdobywasz coraz więcej pieniędzy. W tej grze sam według własnego pomysłu budujesz swoją restaurację. Do budowy masz materiały które możesz zakupić w sklepie EKEA:

  • ściany,
  • stoły i krzesła,
  • dekoracje,
  • rzeczy niezbędne w kuchni.


Naprawdę polecam zagrać we wszystkie z nich.

3.6 (głosów: 7)
Art napisany przez Mivi51

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
3

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
6

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
7

Roblox Podranik do Build a boat for a Treasure

Poradnik Dziadek_Wiesia
8

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
9

CSGO Prime (B2P) CELOWNIK NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W GRZE!!! JAKI WYBRAĆ?

Poradnik Czarny_YT
10

Najlepsza gwiezdna opera. Recenzja StarCrafta II

Recenzja Tybero
Chat