Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
2.0 1 159 0
06.07.2023

TOP 4 gier roleplay na roblox

Cześć! Jestem Karol. W czasie wakacji wielu z nas wyjeżdża, ale są też osoby, które zostają w domu i odczuwają samotność. Może niektórzy nie mają na tyle odwagi, by porozmawiać lub spotkać się z kimś na żywo? Gry role-play'owe są świetnym sposobem na nudę i osamotnienie. Z pomocą innych możemy tworzyć scenariusze z prawdziwego życia, świata fantastycznego, który sami stworzymy, a nawet odgrywać rolę swojej ulubionej postaci z gry. Dziś przedstawię wam 4 najlepsze gry role-play'owe, które znajdziecie na darmowym serwisie roblox.

  • 1. Brookhaven 🏡RP
  • W ostatnim czasie gra zyskała znów na popularności. Średnio gra w nią 400 tysięcy osób. Jest to naprawdę duża liczba. Gra posiada wiele różnych opcji customizacji (dostosowania) swojego awatara. Od edycji naszego wyglądu, (ubrania, czapki, animacje, twarze oraz kolor skóry) do ustawienia imienia, a nawet wybrania swojego zawodu. Dzięki dużej liczbie graczy łatwo znajdziemy osoby do naszego role-playu, a nawet możemy nawiązać nowe znajomości.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


  • 2. Livetopia 🏡

Gra ze zdecydowanie mniejszą liczbą graczy. Jest to bowiem średnio 50 tysięcy graczy. Trudno jednak dorównać gigantowi, który na serwisie znajduje się zdecydowanie dłużej. Livetopia posiada możliwość edycji naszego awatara, z bardzo schludnym menu. Wszystko jest posegregowane i czytelne. Mamy możliwość nazwania swojej postaci, wybrania jej roli, ale również napisania jej biografii, co może być pomocne. W grze znajduje się mnóstwo lokacji, do których możemy udać się pieszo, teleportując się, bądź jadąc tam dostępnymi pojazdami. Ta gra zapewnia nie tylko wielu graczy do role-play'u, ale też rozrywkę podczas indywidualnej gry.

  • 3. Berry Avenue 🏠 RP
  • W porównaniu liczby graczy, Berry Avenue wypada najgorzej. Średnio gra tam około 40 tysięcy osób. Jednakże gra o wiele bardziej przyciąga oko pod względem graficznym. Kolory są zdecydowanie łagodne, dzięki czemu wszystko wygląda schludnie, niechaotycznie. W tej grze również możemy edytować swój wygląd, wybrać zawód oraz nawet wynająć mieszkanie. Społeczność tej gry jest miła i pomocna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
  • 4. Adopt me

Dla osób, które znają tę grę jej niska pozycja może wydawać się zaskoczeniem. Jest to spowodowane jej aktualizacjami, które weszły na przestrzeni lat. Mówię mianowicie o wymienianiu się z graczami różnymi przedmiotami lub zwierzakami. Gra stała się przez to bardziej taką, w której liczy się posiadanie coraz lepszych i bardziej wartościowych przedmiotów. Mało kto pamięta już o pierwotnym celu Adopt me, którym było utworzenie nietoksycznego środowiska dla młodszych graczy. Jednakże wciąż zdarzają się przypadki osób, które prowadzą role-play na serwerach adopt me. Gra nie jest już aż tak rozwinięta pod kątem urozmaicenia rozgrywki.


To już wszystkie gry, które chciałem wam dziś przedstawić. Jaka jest wasza ulubiona gra role-play? Jakie były wasze wrażenia, jeśli graliście w te wymienione przeze mnie? Mam nadzieję, że gry przypadną wam do gustu i rozwiejecie nudę, która wam towarzyszy. Dobrej zabawy!

2.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DevinKarol

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
2

SUPERHOT! SUPERHOT!- recenzja

Recenzja Boomboxpl
3

Team Fortress 2 Najgorsze bronie w TF2

Poradnik PogromcaTrolli
4

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
5

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
6

Shakes & Fidget Shakes & Fidget krótka opinia.

Recenzja Szejmut
7

Minecraft Minecraft - kiedyś, a dziś!

Recenzja Norateron
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Poradnik Arines
9

League of Legends Jinx-runy, build i nie tylko!

Poradnik Lolz1232
10

Roblox ROBLOX - recenzja różnych gier (moje TOP 5)

Recenzja LooLxD
Chat