Jak to działa
Przejdź do gry Rust (B2P)
Rust (B2P)
5.0 1 1334 0
26.01.2018

Rust - jak rozpocząć grę.

Rust - Jak najlepiej rozpocząć rozgrywkę. Aktualnie w Rust spotykamy trzy tryby gry: PVP, BR, oraz survival. Poradnik jest skierowany do osób grających na serwerach typu survival, tryby PVP i BR polegają jedynie na zabiciu swoich przeciwników. W zależności od serwera początki mogą być różne, zależy to od tego czy serwer posiada pluginy czy nie. Zapewniają one takie wygody jak kity czyli zestawy przedmiotów które możemy odbierać co określony czas, szybkie lub błyskawiczne przepalanie w piecu, możliwość teleportacji do innego gracza, wyższy drop kamienia, siarki, metalu, drewna itp. W nazwie serwera zwykle podane są wygody których możemy użyć to od nas zależy jaką konfigurację wybierzemy. Aktualnie istnieją setki serwerów więc na pewno znajdziesz coś dla siebie pamiętaj aby zwracać uwagę na PING który informuje o jakości twojego połączenia z serwerem im niższy ping tym lepiej dla ciebie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na początku należy zająć się zebraniem podstawowych materiałów: drewna, kamienia i płótna. Drewno i kamień pozyskiwać możemy z leżących na ziemi "kawałków" lub łupiąc je przy pomocy narzędzi. Gdy zdobędziemy wystarczającą ilość każdego materiału należy wykonać: buty, spodnie, koszulkę i kominiarkę oraz włócznię albo łuk i strzały oraz siekierę i kilof. Z podstawowymi narzędziami możemy o wiele szybciej zdobywać materiały. Podczas zbierania drewna na drzewie będą pojawiać się czerwone "X" gdy uderzymy wszystkie przy pomocy siekiery drzewo spadnie ,a my otrzymamy bonus, sprawa wygląda trochę inaczej w przypadku kamienia, siarki i żelaza tutaj na skale pojawi się iskrzący punkt dzięki uderzaniu w niego szybciej i efektywniej wydobędziemy surowiec.

UWAGA: We wczesnym stadium gry nie zapuszczaj się na tak zwane loot zone'y zwykle jest tam dużo graczy i możesz zginąć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Budowa bazy: kiedy zbierzesz już większą sumę materiałów wykonaj młotek oraz kartkę papieru ,a następnie plan budowy. Teraz znajdź miejsce w którym chcesz się osiedlić. Po wybraniu dogodnej miejscówki wybierz plan i przytrzymaj prawy przycisk myszki zobaczysz menu w którym możesz wybrać strukturę którą chcesz zbudować. Z własnego doświadczenia polecam w bazie zrobić dwie pary drzwi, często ludzie czają się pod drzwiami i zabiją cię kiedy wyjdziesz co umożliwi im wejście do bazy, gdy jednak zastosujesz tę taktykę zamiast skrzynek spotkają kolejne drzwi. Po wybudowaniu szkieletu bazy trzeba jak najszybciej zdobyć: szafkę na narzędzia i śpiwór umożliwi ci on odrodzenie w bazie ,a szafka zabezpieczy działkę na której masz bazę (nikt inny się nie wybuduje) pamiętaj: do szafki trzeba dokładać itemy aby ochrona była aktywna. Teraz ulepsz ściany. sufit, podłogę itp. za pomocą młotka (na początek polecam kamień) zrób drzwi i zamki. Możesz cieszyć się swoją pierwszą bazą w grze RUST.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Wojtek2363

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
3

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
4

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
8

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
9

World of Tanks Pershing, zapomniany przez wszystkich czołg

Recenzja ChUcKxPoMpA
10

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
Chat