Jak to działa
S.K.I.L.L. - Special Force 2
5.0 1 2761 0
14.01.2018

Recenzja gry SKILL od studia Gameforge

Witam,
Po kilku latach grania w tą grę, jestem w stanie napisać uczciwą i szczerą recenzje na jej temat. Zero blefowania, nie jest to gra idealna, ma swoje niedociągnięcia ale jest też na swój sposób bardzo ciekawa.
Grafika - Bardzo schludna, wiadomo co się dzieje, zmieniony ostatnio HUD w lobby jest wprawdzie bardzo niewygodny ale ujdzie w tłumie :)
- skiny: Dobrze wykonane, opcja łączenia skinów 2 w 1 jest bardzo fajna i można uzyskać bardzo ładne komponenty.
- skiny postaci: Również dobrze wykonane, schludne, pojawiają się również wersje kobiece.
Playstyle - w tej grze jest bardzo nijaki, wielu osobom się nie spodoba na początku, dla starszych graczy, takich jak ja, też jest często denerwujący.
Bardzo często spotkamy się z akcją, i momentem kiedy dostajemy obrażenia przez ścianę, kiedy już będziemy nie widoczni, przynajmniej w naszym odczuciu.
Osoba która pierwsza się wychyla, wybiega na przeciwnika, ma przewagę nad osobą campiącą !
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Community - W tej grze community jest podzielone, jest dużo osób pozytywnych jak i negatywnych. Plusem tej gry pod względem community jest tworzenie własnych 100-osobowych klanów, z którymi gramy CW- clan wars/bitwy klanowe.
Wybór w polskich klanach jest bardzo wielki.
W grze można spotkać przedstawicieli wielu krajów, Polaków, Niemców,Czechów,Turków i wiele innych.
W grze panuje system tygodniowy, co tydzień ranking resetuje się a punkty wliczają się w nasz ogólny wynik. Obecnie w punktach przoduje Włoski klan ArmataItaliana, drudzy są Polacy, BraterstwoBroni z wynikiem 25 milionów punktów. Średnio klany z top10 tygodnia zgarniają około 200 tysięcy punktów.
Uwaga! W grze można spotkać wielu hackerów, pod wieloma twarzami, wielu jest oczywistych, niektórzy starają się kryć. Każde przewinienie jest karane !
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mapy są dobrze wykonane z wieloma nadespotami, specyficznymi miejscami z których rzucamy granaty. Co ciekawe, na wielu mapach pojawiają się glitche, dzięki którym możemy wyjść np. poza mapę, oczywiście jest to karane tak samo jak używanie niedozwolonych programów.
Twórcy są wstanie zbanować wasze konta na zawsze !
Gra jest połączona ze stroną ESL. Oznacza to że lepsi gracze mogą stawić czoło lepszym graczom na tzw. VS- versusie. Jeżeli dołączymy do jakiejś drużyny możemy brać udział w co tygodniowych GO4 - Tam poziom jest naprawdę wysoki, większość graczy zna granaty na każde miejsce na mapie w jakim stoimy.
Myślę że i tak wielu nowych graczy skusi się na tą grę gdyż jest darmowa, i jest fajnym odpoczynkiem od cs:go. Miejcie się na baczności, gra też jest wymagającą, zaczynajcie stopniowo od kanałów Nowicjusz po kanały Alfa.
Dziękuje za przeczytany artykuł !
Strzałeczka - Worlej
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Worlej123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
2

World of Tanks World of Tanks - Czyli gra, dzięki której poczujesz się jak w prawdziwej bitwie pancernej!

Recenzja pashtet
3

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
4

God of Gods God of Gods. Warto grać?

Recenzja ShadowPicoxd
5

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
6

Amnesia: Mroczny Obłęd - Sztuczne napięcie

Recenzja LiquidSnake
7

Roblox Podranik do Build a boat for a Treasure

Poradnik Dziadek_Wiesia
8

Animal Jam Animal Jam - ogólna recenzja

Recenzja Duman1222
9

Wizard101 Wizard101 – magiczna przygoda z kartami i czarami w tle

Recenzja kpi06m
10

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
Chat