Jak to działa

S.K.I.L.L. - Special Force 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis S.K.I.L.L. - Special Force 2

Nie chcesz wiecznie grać w CS: GO i szukasz gry, która mogłaby Cię skutecznie oderwać od niej? W takim razie warto, abyś sprawdził SKILL: Special Force 2 – strzelaninę z perspektywy FPP, która działa na zasadzie free-to-play.

Ten drużynowy FPS przeznaczony jest dla maksymalnej liczby szesnastu graczy. Wasze drużyny zmierzą się ze sobą w kilku rozbudowanych trybach gry. Przede wszystkim, w SKILL staniesz do walki w standardowym Deathmatchu bez żadnych skomplikowanych zasad – tylko Ty, Twoja drużyna i wróg, którego trup ma się słać gęsto. Survival z kolei przeniesie Cię w sytuację, w której będziecie musieli bronić się przed trzydziestoma falami przeciwników wraz z pozostałymi graczami. Jest wreszcie Seizure i Escape, w których chodzi o aktywowanie radiostacji i dostanie się do punktu ewakuacyjnego oraz o przechwyt tajnych danych. Nie wszystkie tryby są jednak przeznaczone dla szesnastu graczy – niektóre z nich dostępne są maksymalnie dla czterech graczy.

W tej wciągającej strzelaninie zostały odwzorowane elementy współczesnego ekwipunku jednostek specjalnych, więc jeśli jesteś pasjonatem militariów, na pewno rozpoznasz dostępne w grze bronie, czy elementy wyposażenia ochronnego. SKILL to także eSport, więc są tu też funkcje specjalnie dostosowane do tego typu rozgrywek.

Jeśli chodzi o silnik graficzny, to ten FPS operuje na trzeciej generacji silnika Unreal Engine, dzięki czemu gra wygląda apetycznie dla oka, biorąc pod uwagę, że jest to produkcja darmowa.

Wciel się w jednostki specjalne z różnych stron świata i dołącz do reszty graczy w emocjonujących potyczkach zbrojnych!

pełny opis gry
Screeny
S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot1 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot2 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot3 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot4 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot5 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot6 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot7 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot8 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot9 S.K.I.L.L. - Special Force 2 screenshot10
Video

S.K.I.L.L. - Special Force 2 wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Core2 Duo E6600
 • 1 GB
 • Geforce 6600
 • 4 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat