Jak to działa
5.0 5 685 0
16.01.2018

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

W gry zacząłem grać w wieku 8 lat, a pierwszą grą w jaką grałem była CYWILIZACJA III i jej CONQUEST. Jaka to była świetna gra! Potrafię do tej pory usiąść i przez 4 godziny pod rząd tworzyć swoje państwo. Przegrałem w tę grę ponad pół tysiąca godzin. Nieźle jak na 8 latka. Biorę pod uwagę jedynie lata 8-10 (tylko w tych latach moją główną grą była cywilizacja), ale do teraz mam już ponad półtora tysiąca godzin. Nadal pamiętam wszystkie jednostki, ich animacje, ich dźwięki walki czy porusznia się. Mówiąc szczerze to jedyna gra z przed lat, w którą gram do dzisiaj. Potem FIFA 12 mam 10 lat, dobrze pamiętam to jak grałem sobie kariery. Jednakże to nie było TO. W serię FIFA gram do dzisiaj i jestem posiadaczem wszystkich fif od fify 12. Lubiłem w nie grać jednak były one raczej tłem do moich ulubionych gier.
W latach 10-12 tą grą był MINECRAFT, o którym napisałem recenzję. Jednak nadmienię tylko, że kto nie grał w minecraft nie zrozumie fenomenu tej gry.Potem w moim życiu nadszedł czas Counter Strike'a Global Offensive to gra, w którą gram niezmiennie do dziś. Świetne godziny gry z przyjaciółmi śmianie się z tych wszystkich ludzi, którzy nie mieli z nami szans lub z kolegi, który wyprzedza mnie w tabeli, mimo że ma 7 fragów (zabójstw), a ja mam 14. tylko dlatego, że ciągle plantuje pakę. To są wspomnienia, których nie zapomnę ze względu na ich pozytywny wydźwięk, ale także dlatego, że łączą się z ludźmi, z którymi spędzam dużo czasu. W counter strike'a graliśmy zawsze w stałym teamie, a mianowicie grały ze mną takie gwiazdami (KAPPA) jak: FREEZE, YOLOMAYOLO, ICD, MERRON (to ja) i DZIKI MACIEJ.
Teraz gram w cs'a i w EVE ONLINE gram w nią od niedawna i tylko w jeden dzień w tygodniu, ale robi kolosalne wrażenie wystarczy włączyć trailer i już wiesz, że nie porzucisz jej jak inne tytuły. W co jeszcze gram otóż.... gram w gry na banankach. Cóż za zaskocznie. Moimi ulubionymi grami z bananków są WARFACE, goodgame empire oraz HEAVY METAL MACHINS. Jednakże nie są one moimi ulubionymi grami ogólnie, ponieważ za moja ulubioną grę wszechczasów (moich wszechczasów xd) uważam COUNTER STRIKE-GLOBAL OFFENSIVE.
Podsumowując gram w gry od 8 roku życia. Grałem w takie gry jak: CYWILIZACJA III, MINECRAFT, FIFA 12-18, COUNTER STRIKE-GLOBAL OFFENSIVE i w EVE ONLINE. Moją przygoda z grami nie jest długa. Natomiast jest już bardzo miła i pełna wspomnień. Na koniec dodam jeszcze, że ktoś dociekliwy może wyliczyć z tego artykułu ile mam lat.
5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez Seb0L03

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

Minecraft Jak nauczyć się grać? Poradnik dla początkujących minecrafterów

Poradnik ni.colaa
3

Roblox 5 nieznanych, a świetnych gier

Poradnik Mivi51
4

Agar io ,,Jedz i rośnij", czyli Agar.io

Recenzja Julcia1
5

World of Tanks AMX 40 - Po prostu Kaczka

Recenzja HansOmen
6

Minecraft Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#1] (1.10.2)

Poradnik Gerluk
7

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Thef Auto 5 - Czy warto kupować?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
8

Gry na które czekam !

Recenzja Osa1020
9

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
10

RETRO: Castlevania: Bloodlines (1994)

Recenzja LiquidSnake
Chat