Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 27845 0
21.12.2017

Najlepsze taktyki w Shakes & Fidget #3 - Klaser i twierdza

Od 10 poziomu w Gabinecie Magii pojawić się może klaser, który możemy kupić za 25 golda. Co on daje? Tyle ile mamy wypełniony klaser tyle % więcej expa otrzymujemy w karczmie. Warto jest go jak najszybciej wypełnić i dzisiaj pokażę wam najlepszy i legalny sposób jak go łatwo uzupełnić bez wydawania grzybków. Potrzeba do tego sporo czasu ale jest to przydatne! :) Na samym początku musimy co 10 minut atakować graczy, nie ważne jakich ale musimy wygrać. Atakujcie najlepiej tych co mają najwięcej przedmiotów w ekwipunku i łatwo z nimi wygramy. Po osiągnięciu około 25% musimy przejść już do kompletowania klasera po kolei, ponieważ ataki nie będą przynosiły więcej niż 4-5 przedmiotów do klasera. Wchodzimy na stronke http://www.4m7.de/sammelalbum/ która tylko pomaga nam rozpoznać jaki przedmiot nam brakuje. Jeśli grasz zwiadowcą to zacznij od zwiadowcy. Wejdź na pierwszą stronę i szukaj przeciwnika który ma na sobie tę broń której ty nie masz. Musisz też pamiętać o tym, że gracz na 30lvl nie będzie miał pierwszych broni które dostępne są od 1lvl. Klaser pomoże nam też znaleźć lepszą gildie, gdyż wiele z nich oczekuje np. 50% klasera.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną ważną sprawą jest twierdza, którą odblokujemy od 25lvl. Pierwszą rzecz jaką musimy wybudować jest twierdza na samym środku - to ona jest najważniejszym budynkiem. Poziomy innych budynków nie mogą przekraczać poziomy twierdzy. Jeśli mamy ją na 10lvl to skarbiec nie może być na 11 tylko maksymalnie na 10lvl. Twierdzę możemy rozbudować na maks. 20lvl. Dzięki niej również możemy rozbudowywać sale rycerską zgodnie z poziomem twierdzy. Im więcej rycerzy w gildii tym lepsze klejnoty będziemy dostawać. Kolejne ważne budowle to Chata drwala i Kamieniołom. Dzięki nim otrzymujemy surowce. Potem musimy rozbudować kwaterę robotników co da nam skrócony czas budowy. Kolejność budowy jaką polecam to Twierdza -> Kwatera robotników -> Chata drwala i kamieniołom, potem skarbiec, kopalnia, akademia itd. Ważna jest też kuźnia, dzięki nim nasi wojownicy będą mieli większe levele i łatwiej nam będzie grabić surowce innych graczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jest wiele taktyk na twierdze. Ja polecam nie ulepszać za dużo obrony, czyli fortyfikacji, wieży magów i łuczników. Przy twierdzy 10lvl, te budynki niech stoją sobie na 5lvl, a ważnymi rzeczami są tu surowce, kwatera, akademia, skarbiec oraz koszary i kuźnia. Nie ulepszajcie też do około 70-80lvl kopalni klejnotów, gdyż jeśli masz dużo rycerzy w gildii i tak będziesz dostawał dobre klejmoty, a będziesz krótko czekał za wydobyciem. Kolejną poradą jest atakowanie graczy tylko 1 wojownikiem nie ważne czy przegramy czy wygramy. Atakujecie cały czas tylko 1 wojownikiem i będziecie szybko zdobywali surowce :)
Co do gildii, polecam znaleźć ją jak najszybciej. Daje nam ona % do expa i golda w karczmie oraz dodatkowo ilość rycerzy pomoże nam w wydobyciu lepszych klejnotów.
W następnym artykule trochę o eventach w grze.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FRACKOWIAK

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
2

Jak urozmaicić rozgrywkę w The Sims

Poradnik Tekka
3

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
4

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
5

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
6

Margonem Moja przygoda w Margonem

Recenzja Flughe
7

Vikings: War of Clans Vikings: War of clans - przyjemna strategia

Recenzja Kalamondin
8

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
9

Agar io Agar.io - najpopularniejsza gra ".io"

Recenzja Montezuma0987
10

8 Ball Master Magiczna Przepowiednia: Recenzja 8 Ball Master

Recenzja Noelle001
Chat