Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 2 1810 0
20.09.2017

Shakes & Fidget krótka opinia.

Czym jest Shakes & Fidget?

Shakes & Fidget jest gra przeglądarkowa wyprodukowana w roku 2009 dnia 22 czerwca. Producentem jak i wydawcą jest Playa Games. Jest ona darmowa jednak występuję mini płatność w postaci grzybków.

Na czym polega zamysł gry?

Gra ta polega na rozwijaniu swojej postaci. Przed zarejestrowaniem wyświetla nam się kreator postaci do wyboru mamy: człowieka, orka ,elfa, mrocznego elfa, krasnoluda, trolla, demona lub gnoma. Możemy również wybrać płeć. Klasy natomiast są tylko trzy: wojownik, mag, łowca. Z wszystkich klas najbardziej rozchwytywany jest mag.

Czy można jakoś zagrać ze znajomymi?

Jasne, jest opcja stworzenia klanu za nieliczną opłatą waluty z gry. Tworzysz wtedy swoje logo, rozwijasz skarb klanu oraz bierzesz udział wraz ze sprzymierzeńcami w różnego rodzaju walkach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jakie są plusy gry?

1. Plusem gry jest na pewno dostępność. Gra polega na wykonywaniu misji które trwają określony czas. Zazwyczaj gdy już kończymy misje to musimy gdzieś wyjść, po to właśnie powstała aplikacja na androida oraz ios'a.

2. Innym atutem jest uaktualnianie gry. Wiele gier przeglądarkowych nie dba o nowości, ta jednak charakteryzuje się dodatkami. Oprócz zwykłych misji powstała ostatnio tawerna. Umożliwia ona rozbudowę swojego miasteczka i walkę z innymi graczami. Co jakiś czas są tez dodawane nowe światy.

3. Gra ta posiada specyficzną mechanikę do której można się łatwo przyzwyczaić. Nie trzeba wiele robić aby być przeciętnym graczem. Jeśli dbasz o prestiż ważne jest dołączenie do klanu. Solowy gracz ma o wiele trudniej i nie korzysta z benefitów. Taki klan łączy ludzi co jest kolejnym plusem. Można poznać nowe ciekawe osoby i dobrze się z nimi bawić.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dobrze, w takim razie jakie są minusy?

1. Znacznym minusem jest długi czas oczekiwania na koniec misji. Czasem trwa to godzinami a aby przyspieszyć postęp potrzebujesz grzybków. Jest to szczególnie denerwujące gdy chcesz szybko się rozwijać.

2. Kolejną sporą wadą są słabe itemy. By zdobyć jakiś porządny item musisz albo dużo oszczędzać albo kupować grzybki za prawdziwe pieniądze.

3. Innym minusem jest często powtarzająca grafika. Np. item dodaje nam inne umiejętności a wygląda tak samo jak ten sprzed pięciu leveli lub tacy sami przeciwnicy. Ogólnie interface gry jest w porządku ale jednak zawsze znajdą się jakieś minusy.

Podsumowując gra jest w porządku i warto na niej spędzić trochę czasu. Ciężko jednak grać w nią na dłuższą metę gdyż szybko może się znudzić chyba, że się naprawdę wczujesz i przywiążesz do swojej postaci.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Szejmut

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
3

Najlepsze gry z serii " Dragon ball "

Recenzja marcin072
4

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - recenzja i krótki opis.

Recenzja Marek1928
5

World of Warships Recenzja Aoby czyli japońskiego krążownika poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
6

Don't Starve - Jak przetrwać zimę?

Poradnik Paulina91
7

Margonem Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Poradnik Fragorski
8

CSGO Prime (B2P) Crouch Jump Bug i afera podczas Majora.

Poradnik lynnSSky
9

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
10

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat