Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 1969 0
16.11.2017

SMITE: Krok po kroku – Ra

Drodzy Gracze!
Tym artykułem chciałbym rozpocząć serię tutoriali dla początkujących o postaciach ze świata SMITE. Na sam początek wybrałem Maga. Egipski Bóg Słońca to postać którą początkujący gracz otrzymuje na samym początku swojej przygody z grą. Mimo to można zrobić nim dobry wynik nie tylko na niskich poziomach. Wzięcie Ra na Mida (przeważnie maga znajdującego się na środkowej lini) to nie wstyd, nawet jeśli aktualnie nie jest on pierwszym wyborem. Nie mam zamiaru podawać Wam moich dokładnych buildów, ponieważ częste aktualizacje zmieniają mocno przedmioty. Powiem Wam początkującym w skrócie jak odnaleźć się na tej ciekawej postaci. Jeśli jednak nie umiecie jeszcze robić własnych buildów warto skorzystać ze strony smite.guru, na której zobaczycie jakie przedmioty są najcześciej preferowane przez graczy. Warto od tego zacząć.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mój tutorial nie jest przeznaczony dla wytrawnych graczy. Sam nie jestem graczem rankingowym, zwyczajnie nie poszukuje takich doświadczeń. Porady dedykuje początkującym. Ra, jak na przyzwoitego Mida przystało swoją umiejętnością Niebiański Promień (1) dobrze czyści linię. Na samym początku meczu dobrze jest ją ulepszać oraz korzystać z rozsądkiem. Promień mocno bije wrogów, ale w early game nie stać Was na marnotrawienie many. Jeśli kupicie Naszyjnik Chronosa wasze umiejętności będą znacznie częściej, a problem z maną będzie Wam mniej doskwierał. Boskie Światło (2) nie jest szczególnie mocne i nie powinniście używać go cały czas. Jeśli atakuje Was wróg i jest bardzo blisko za jej pomocą możecie go odrobinę spowolnić i oślepić. UWAGA! Na szturmie (assault) Ra uznawany jest za Healera. Zwłaszcza w tym trybie rozgrywki za sprawą umiejętności Błogosławieństwo Słońca (3) powinniście leczyć swoich sojuszników.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
To nie wszystko. Widoczna na zdjęciu ponad tekstem umiejętność nr. 3 (niebieski krąg obok Odyna) zadaje do tego niewielkie obrażenia twoim wrogom. Warto o tym wiedzieć. Będąc na szturmie nie zapominajcie zabrać ze sobą Laski Leczenia :) Leczenie osiągane za pomocą Błogosławieństwo Słońca wzrośnie. Bardzo ważne, Ra to solidny mag, ale żeby zrobić nim duży dmg musimy mieć dużo mocy magicznej i penetracji. Przykładowy build znajduje się na screenie. Dobrze dobrane przedmioty wraz z talentem snajperskim na umiejętności ostatecznej (4) potrafią wykończyć wroga jednym strzałem. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby być dostatecznie blisko... no i trafić :) Ra, tak samo jak duża ilość magów nie najlepiej radzi sobie przeciwko zabójcom. Nie ma odskoku. Jeśli poczujecie na ile agresji pozwala Wam przeciwnik i nie dacie zapędzić się w kozi róg to wyniki na koniec meczu powinny być okazałe :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dark Orbit Godziny niezapomnianych wrażeń !

Poradnik krywlo123
2

CSGO Prime (B2P) CS:GO-Najpopularniejszy sieciowy fps ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
3

Roblox Fenomen gry Roblox - czy z pozoru prosta gra ma głębsze znaczenie?

Recenzja kittyeutanazja3
4

Roblox Krótko o menu w build a boat for treasure

Tutorial ASAEMA1
5

Star Stable Star strable - ogólne informacje

Tutorial Golden1772
6

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
7

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
8

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
9

League of Legends Leona - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Wystrój Marzeń - Hit The Sims 4?

Recenzja Arines
Chat