Jak to działa
Przejdź do gry Soul Calibur
Soul Calibur
5.0 2 217 0
25.05.2018

Soul Calibur - prostota w najlepszym wydaniu.

Początkowo jako gracz zafascynowany typowymi MMORPG'ami byłem do tej gry nastawiony dość sceptycznie. Wraz z upływem czasu i kolejnymi godzinami spędzonymi przy grze moje podejście do Soul Calibura całkowicie się zmieniło. Okazało się, że ta niepozorna gra w kapitalny sposób przeniosła mnie do klimatu dobrze znanego mi z kultowego MU Online. Soul Calibur to naprawdę świetny "umilacz" wolnego czasu, dodatkowo niezwykle prosty w obsłudze, przejrzysty oraz pozwalający zdobywać kolejne bananki w bardzo przyjemny i przystępny sposób. Gra jest również dość dobrze zoptymalizowana, mimo tego iż jest to gra przeglądarkowa. Mamy do dyspozycji ładną grafikę, gra działa płynnie i nie obciąża zbytnio naszego komputera i internetu. Grze towarzyszy również przyjemna dla ucha muzyka. Czego chcieć więcej?
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Wspomniana przeze mnie wyżej prostota jest ogromną zaletą tej gry. W trakcie rozgrywki dostajemy dokładne instrukcje co mamy zrobić, gdzie kliknąć i czym się zająć w następnej kolejności. Rozgrywka zatem jest bardzo przystępna nawet dla początkujących graczy. Mamy dostępny tryb automatycznej walki, w którym pozostaje nam obserwować poczynania naszego bohatera. Obserwacja ta jest również bardzo przyjemna, gdyż Soul Calibur pod względem graficznym stoi na bardzo wysokim poziomie (pamiętajmy, że jest to gra przeglądarkowa). Kolejnym plusem tej produkcji jest ogrom możliwości jakie dostaje gracz. Rozwój bohatera, jego umiejętności czy ekwipunku jest przedstawiony w bardzo smaczny, lecz nadal prosty i przystępny sposób. Brakuje mi tutaj jedynie ciekawszej fabuły oraz nieco bardziej rozbudowanych questów ( zabijanie wyznaczonej ilości przeciwników w każdym zadaniu bywa nużące).
W grze występują oczywiście mikropłatności ale absolutnie nie są one potrzebne do tego by się dobrze bawić, co w dzisiejszych czasach jest już rzadkością.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Zaletą tej gry jest również fakt, że nasza postać zdobywa doświadczenie nawet gdy nie jesteśmy zalogowani. Szczegół, ale bardzo istotny dla rozgrywki i rozwoju naszej postaci nawet jeśli nie są to jakieś powalające ilości expa. Gra daje nam do dyspozycji system wierzchowców oraz bohaterów, którzy pomagają nam w walce. Te elementy również możemy ulepszać, co pozwala na jeszcze lepszy i ciekawszy rozwój naszej postaci.
Jedynym problemem jaki napotkałem w trakcie swojej rozgrywki była niestabilność serwera. Kilkukrotnie zostałem rozłączony z grą i poinformowany o przerwie technicznej w godzinach 5:00 - 5:30 rano, podczas gdy była godzina 14..
Mimo wszystko ten problem nie wpłynął na moją ogólną opinię na temat tej gry. Naprawdę spędziłem przy niej kilka godzin, świetnie się przy tym bawiąc.
Soul Calibur to gra godna polecenia każdemu fanowi gier MMORPG oraz hack'n'slashy.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez veritasek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
2

Jak zrobić Jewelery Store na najtrudniejszym poziomie ? - tutorial | Payday 2

Video Kowalski03
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
5

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
6

Star Stable Zarabianie szylingów jorvik i star coins w Star Stable.

Poradnik xxTusiaa
7

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
8

War Robots War Robots - bronie waga średnia

Poradnik BananekEw
9

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
10

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
Chat