Jak to działa

Sparta: War of Empire

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Sparta: War of Empire

Lubisz strategie przeglądarkowe, w które możesz grać nawet z poziomu Facebooka? Wejdź do świata Sparta: War of Empires i przenieś się do świata starożytnej Grecji w okresie najazdów perskich. Ciesz się wciągającą strategią czasu rzeczywistego i obroń Grecję przed agresywnym najeźdźcą!

Wciel się w jednego z greckich wodzów i wróć w rodzinne strony po jednej z epickich bitew z imperium perskim. Odbuduj dawną potęgę swojego imperium i zawiązuj sojusze z innymi graczami – tylko wtedy uda Wam się odeprzeć ataki niezliczonych hord wroga.

Pamiętaj, że militaria to nie wszystko. Choć potęga Twoich wojsk jest jednym z głównych środków do osiągania celu, jego realizacja nie będzie możliwa bez prawidłowo funkcjonującej ekonomii – to w końcu nieodłączny element gier RTS. Najpierw zapewnisz swojemu ludowi przetrwanie poprzez zbieranie różnych dostępnych na mapie surowców, a następnie razem wzniesiecie pierwsze fortyfikacje i budynki użytkowe. Wśród surowców znajduje się między innymi brąz, kamień, drewno, no i oczywiście jedzenie.

Każda z budowli posiada odpowiednie funkcje, za które jest odpowiedzialna. W strategii Sparta: War of Empires znajdziesz więc budynki militarne, struktury obronne, a także elementy dekoracyjne. Ponieważ Twój przeciwnik ciągle rośnie w siłę, możesz zapomnieć o walce w pojedynkę – tutaj liczą się potężne sojusze, dzięki którym przechytrzysz wroga.

Sparta War of Empires jest grą strategiczną, która łączy typowe elementy produkcji RTS ze współczesnymi grami społecznościowymi. Podczas swojej przygody ze światem starożytnej Grecji możesz wymieniać się nie tylko surowcami, ale także cennymi informacjami z tymi graczami, z którymi zawarłeś sojusz.

Złap za tarczę, bo dzisiaj to Persowie będą na niej wracać!

pełny opis gry
Screeny
Sparta: War of Empire screenshot1 Sparta: War of Empire screenshot2 Sparta: War of Empire screenshot3 Sparta: War of Empire screenshot4 Sparta: War of Empire screenshot5 Sparta: War of Empire screenshot6 Sparta: War of Empire screenshot7 Sparta: War of Empire screenshot8 Sparta: War of Empire screenshot9 Sparta: War of Empire screenshot10
Video

Sparta: War of Empire wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat