Jak to działa
Przejdź do gry Speedway Manager
Speedway Manager
5.0 1 1550 0
19.04.2019

Speedway przez duże S

Bardzo czekałem na premierę Speedway Manager, gdyż grałem ładnych parę sezonów w poprzednią wersję gry czyli SM2, która dla mnie była niesamowicie wciągająca i oferowała super emocje.
W nowej grze szybko się odnalazłem, gdyż szata graficzna i interfejs jest łudząco podobny do poprzedniczki.
Każdy nowy gracz, który dołącza do gry dostaje konto premium (nie jestem pewny, chyba na miesiąc) i trochę kredytów, które pozwalają cieszyć się pełną ofertą gry.
Całkiem za darmo (tzn bez kredytów) możemy rozgrywać spotkania ligowe, jeżeli komuś to nie wystarcza, może rozgrywać mecze towarzyskie płatne w kredytach (po jednym kredycie za każde spotkanie).

Plusem jest to, że kredyty można łatwo zdobyć za darmo w konkursach i akcjach promocyjnych, lub zakupić w okazyjnej cenie z kodem rabatowym.

Ostatnim czasem została dodana możliwość logowania się przez niektóre portale społecznościowe takie jak Nasza Klasa i Facebook.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Rozgrywki ligowe odbywają się 3 razy w tygodniu, wkrótce ma ruszyć liga młodzieżowa (bodajze od 4 sezonu) i turnieje indywidualne.

Do tej pory została rozegrana jedna edycja zawodów z cyklu IMP, ZK,SK,BK, niestety nie miałem tam swojego zawodnika więc nie wiem do końca jakie panowały tam zasady.

Gra to nie tylko zawody, ale wszystko co związane z prowadzeniem klubu żużlowego, dbanie o finanse, serwis motocykli, infrastrukturę, sztab oraz wcielenie się w rolę trenera dla swoich zawodników.

Moim zdaniem często wynik sportowy to jest tak naprawdę drugi plan. Najpierw trzeba swój klub dobrze zorganizować, a potem skupiać się na wynikach. Zdarzają się przypadki że kluby po prostu bankrutują, co pokazuje że do gry trzeba podejść z głową i planować ruchy. Na plus jest to, że gra posiada swoje profile na portalach społecznosciowych, co znacznie ułatwia kontakt z administracją , innymi użytkownikami i pozwala na bieżąco śledzić wydarzenia i nowości .


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Do gry ostatnio dołącza sporo „świeżych” graczy, prowadzone są akcje promocyjne na różnych platformach. Gra nadal nie jest ukończona, ciągle się rozwija, dochodzą nowe rozgrywki i możliwości. Wiele z wdrażanych nowości do gry,to pomysły podsuwane przez samych graczy.


Finalnie, uważam że każdy z zainteresowanych powinien sam sprawdzić się w roli managera, bo każdy ma swoj gust i oczekiwania.Jak dla mnie to idealna alternatywa na zimę, gdzie nie rozgrywają się mecze w prawdziwych ligach. Mnie ta produkcja odpowiada, ciekawi i bawi po prostu. Jest wielu graczy, którzy grają już w kolejną odsłonę, czyli poprostu gra ma to “coś”. Ze swojej strony grę oceniam pozytywnie i polecam ją tym, którzy jeszcze nie dołączyli.

Będąc obiektywnym, na twórców czeka jednak sporo pracy, żeby wykorzystać pełen potencjał gry.

Myśle że już w tym momencie, gra jest liderem wśród gier przegladarkowych tego typu.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Speedwayzks

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
2

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
3

World of Tanks World of Tanks - Samolubna gra..

Recenzja Cesere
4

Hero Zero Słów kilka na temat Hero Zero (recenzja)

Recenzja NibyFajna
5

World of Tanks World of Tanks - szybki sposób na wykonanie zadań

Poradnik Bananek2012
6

Biblioteka Modów - Gothic - 2. Potępieni

Recenzja Tybero
7

Akinator Akinator - wszystko co musisz wiedzieć!

Recenzja _Kimka_
8

War Thunder Krótka moja recenzja na temat gry War Thunder.

Recenzja jasnoton
9

Roblox poznaj roblox i wszystko o roblox

Poradnik klomboks
10

Blankos Blankos Block Party - co to za gra?

Recenzja Tu sekretariat!!!
Chat