Jak to działa
Przejdź do gry Speedway Manager
Speedway Manager
5.0 1 1172 0
19.04.2019

Speedway przez duże S

Bardzo czekałem na premierę Speedway Manager, gdyż grałem ładnych parę sezonów w poprzednią wersję gry czyli SM2, która dla mnie była niesamowicie wciągająca i oferowała super emocje.
W nowej grze szybko się odnalazłem, gdyż szata graficzna i interfejs jest łudząco podobny do poprzedniczki.
Każdy nowy gracz, który dołącza do gry dostaje konto premium (nie jestem pewny, chyba na miesiąc) i trochę kredytów, które pozwalają cieszyć się pełną ofertą gry.
Całkiem za darmo (tzn bez kredytów) możemy rozgrywać spotkania ligowe, jeżeli komuś to nie wystarcza, może rozgrywać mecze towarzyskie płatne w kredytach (po jednym kredycie za każde spotkanie).

Plusem jest to, że kredyty można łatwo zdobyć za darmo w konkursach i akcjach promocyjnych, lub zakupić w okazyjnej cenie z kodem rabatowym.

Ostatnim czasem została dodana możliwość logowania się przez niektóre portale społecznościowe takie jak Nasza Klasa i Facebook.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Rozgrywki ligowe odbywają się 3 razy w tygodniu, wkrótce ma ruszyć liga młodzieżowa (bodajze od 4 sezonu) i turnieje indywidualne.

Do tej pory została rozegrana jedna edycja zawodów z cyklu IMP, ZK,SK,BK, niestety nie miałem tam swojego zawodnika więc nie wiem do końca jakie panowały tam zasady.

Gra to nie tylko zawody, ale wszystko co związane z prowadzeniem klubu żużlowego, dbanie o finanse, serwis motocykli, infrastrukturę, sztab oraz wcielenie się w rolę trenera dla swoich zawodników.

Moim zdaniem często wynik sportowy to jest tak naprawdę drugi plan. Najpierw trzeba swój klub dobrze zorganizować, a potem skupiać się na wynikach. Zdarzają się przypadki że kluby po prostu bankrutują, co pokazuje że do gry trzeba podejść z głową i planować ruchy. Na plus jest to, że gra posiada swoje profile na portalach społecznosciowych, co znacznie ułatwia kontakt z administracją , innymi użytkownikami i pozwala na bieżąco śledzić wydarzenia i nowości .


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Do gry ostatnio dołącza sporo „świeżych” graczy, prowadzone są akcje promocyjne na różnych platformach. Gra nadal nie jest ukończona, ciągle się rozwija, dochodzą nowe rozgrywki i możliwości. Wiele z wdrażanych nowości do gry,to pomysły podsuwane przez samych graczy.


Finalnie, uważam że każdy z zainteresowanych powinien sam sprawdzić się w roli managera, bo każdy ma swoj gust i oczekiwania.Jak dla mnie to idealna alternatywa na zimę, gdzie nie rozgrywają się mecze w prawdziwych ligach. Mnie ta produkcja odpowiada, ciekawi i bawi po prostu. Jest wielu graczy, którzy grają już w kolejną odsłonę, czyli poprostu gra ma to “coś”. Ze swojej strony grę oceniam pozytywnie i polecam ją tym, którzy jeszcze nie dołączyli.

Będąc obiektywnym, na twórców czeka jednak sporo pracy, żeby wykorzystać pełen potencjał gry.

Myśle że już w tym momencie, gra jest liderem wśród gier przegladarkowych tego typu.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Speedwayzks

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite - podsumowanie Sezonu 13.

Recenzja Filiq343
2

League of Legends Malzahar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

wot replays - opis stronki

Recenzja Banankowiec2453
4

Jak zdobyć najlepszy miecz w grze - Zenith

Poradnik Janux
5

Recenzja strony giercownia.pl

Recenzja LiquidSnake
6

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
7

Hero Zero Od Zera do Bohatera Czyli jak osiągnąć wysoki poziom w krótkim czasię?| Hero Zero

Poradnik Burixt0n
8

CSGO Prime (B2P) CS:GO i status Prime

Recenzja MartinezGaming
9

Recenzja strony ŁowcyGier

Poradnik Typowypolak nr 1
10

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
Chat