Jak to działa
Przejdź do gry Speedway Manager
Speedway Manager
5.0 1 297 0
19.04.2019

Speedwaymanager.pl recenzja gracza

Grałem w wiele gier, gdzie naszym zadaniem jest kierować drużyną żużlową.

Jednak speedwaymanager.pl zdecydowanie wyróżnia się na tle innych "managerów". Rzeczą, która wyróżnia speedwaymanager.pl zdecydowanie jest przyznawanie licencji na sezon - kiedy gracz nie loguje się przez dłuższy czas jego drużyna nie dostaje licencji, co powoduje, że w lidze są tylko aktywni gracze.

Rozbudowa stadionu, treningi, zarządzanie sztabem klubu, transfery, ustalanie taktyk to tylko niektóre z możliwości jakie daje nam gra.

Trzeba kontrolować sprawy finansowe, z rozwagą dysponować pieniędzmi, aby nasz klub nie zbankrutował. Ustalamy ceny biletów, ceny za pamiątki czy też jedzenie na stadionie.

Cały czas musimy szukać optymalnych obciążeń treningowych, i innych ustawień.

Mamy dostęp do rozbudowanych statystyk zawodników, średnie biegopunktowe, zajmowane miejsca w biegach, średnie meczowe a także wiele innych, a także wpływów i wydatków w danym tygodniu czy też sezonie.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Droga do mistrzostwa

W grze prowadzimy drużynę żużlową, zaczynamy od niskiej ligi i naszym zadaniem jest doprowadzić naszą drużynę do pierwszej ligi a następnie do drużynowego mistrzostwa Polski. Przez cały sezon, który trwa 5 tygodni rozgrywamy 14 meczy, które wyłonią zwycięzce ligi. Aby zdobyć mistrzostwo ligi trzeba kontrolować zdrowie, zmęczenie i kondycje zawodników, oraz stan motorów.

Mecze rozgrywają się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy śledzić wynik meczu, oraz zastępować słabiej spisujących się zawodników lepszymi.

W grze tak jak w realnym speedwayu występuje pewna losowość, defekty, wykluczenia, upadki a co się z tym wiąże kontuzje. Zawodnicy mają ulubione rodzaje torów. Śledząc mecz w speedway manager.pl możemy się poczuć jak przy prawdziwym meczu żużlowym.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Twórca gry, wykazał się pełnym profesjonalizmem przy tworzeniu gry. Mamy wiele możliwości taktycznych, a gra jest ciągle udoskonalana i cały czas się rozwija. Wprowadzane są nowe tryby oraz udoskonalenia. Gracze mogą wyrazić swoją opinię, oraz zaproponować zmiany na ogólnodostępnym czacie.


Gra wzbudza wiele emocji, oraz bardzo wciąga swoim realizmem - możemy się poczuć jak menadżer prawdziwej drużyny żużlowej.

Zawodnicy rozwijają się przez cały sezon, co powoduje, że zawodnik słabiej dysponowany na początku sezonu może okazać się najmocniejszym ogniwem w końcówce.

Jeśli jesteś fanem czarnego sportu, gwarantuję, że zakochasz się w speedwaymanager.pl!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xKamileK3

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
2

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
6

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
7

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
8

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
9

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
10

My Little Farmies Jak szybko nabić lv w My Little Farmies

Poradnik Bananek2012
Chat