Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 224 0
31.01.2020

Star Stable - Giercza od konikach!

Na początek może kilka słów o samej grze...

Tak więc, tak. Star stable oferuje nam przyjemnego MMO z drobnymi elementami RPG. Skierowana jest ona głównie dla osobników płci żeńskiej/pięknej, a świadczyć może o tym chociażby to, że gra umożliwia stworzenie i granie tylko i wyłącznie dziewczęcą postacią. Sam wydawca podkreślał, że jest ona przeznaczona bardziej dla młodych nastolatek w przedziale od ośmiu do szesnastu lat, które pasjonują się konikami. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że można w nią grać ZA DARMO do uzyskania piątego poziomu, ma to być swoista próbka i dzięki temu demo możemy zadecydować o tym, czy rzeczywiście zechcemy wydać pieniążki i cieszyć się zabawą, czy może jednak sobie odpuścić. Niestety po zdobyciu tego o to levelu nie możemy już wykonywać żadnych innych misji, a reszta interakcji automatycznie jest blokowana i nie pozostaje nam nic innego jak dokonać wyboru.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gra Star Stable jest ładnie i dbale wykonaną, przyjemną dla oka, pozbawią wszelkich niewłaściwych treści i zachowań grą dla młodych graczek. Wcielamy się tutaj w postać, która przemierza tereny malowniczej krainy, wykonując na niej różne zadania i wyzwania, a ich samych jest na prawdę bardzo spooro. Oczywiście najważniejszym zadaniem naszej postaci jest opieka nad naszym towarzyszem, z którym spędzamy 100% czasu. Mowa tutaj o koniu - naszym głównym środkiem transportu po pięknej krainie i najważniejszym przyjacielem w życiu tytułowej bohaterki. Gra jest świetna, sama w sobie i zapewnia spełnienie marzeń dziewczynek, które zawsze marzyły o posiadaniu własnego wierzchowca, na którym mogłyby podróżować po milutkiej wyspie Jorvik.

W czasie zabawy dane nam będzie podziwiać piękne widoki i krajobrazy, przez co chwilami dosłownie można się poczuć, jakbyśmy się przenieśli do wnętrza gry. Zdecydowana alternatywa dla osób, które nieubłaganie od zawsze o tym śniły.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gra ze względu na swój charakter stara się oferować graczom dość dużą ilość najróżniejszych zadań i motywów, które pozwalają nam poszerzyć więź pomiędzy graczem, a posiadanym koniem. Twórcy sandboxu za wszelką cenę chcieli nauczyć gracza konkretnych zachowań i czynności, które są niezbędne, jeśli faktycznie chcielibyśmy prowadzić swoje własne mało Ranczo. Rodzai koni jest w tej grze mnóstwo, a każdy z nich posiada swój własny, unikalny charakter, a co za tym idzie mają swoje potrzeby i wymagania do posiadacza.

Star Stable jest ciekawą grą pozwalającą dziewczynkom tworzenie swojej własnej wirtualnej - Ja, w świecie gry. Ponadto gra dodaje intrygującą opcję tworzenia swoich klubów jeździeckich, dzięki czemu można się z kimś bardzo zaprzyjaźnić, a jak wiadomo przyjaciół w internecie posiada się zawsze o wiele więcej, aniżeli w realu.

Niemniej gra warta jest uwagi każdego, niezależnie od tego, czy się tym interesujesz, czy jakieś jesteś płci... Po prostu to sprawdź i zobacz, czy Ci się spodoba!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mheetu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Football Manager 2018

Recenzja Musik
2

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
5

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
6

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
7

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
8

Kowboje na atomie. Recenzja Fallout New Vegas

Recenzja Tybero
9

League of Legends Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

Recenzja menelica123
10

League of Legends Poro league of legends

Poradnik TurboBagiety
Chat