Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 4406 0
15.10.2018

Star Stable - Zaczynamy!

Star Stable Online (w skrócie SSO) to piękna gra o koniach. Przeglądając strony z grami często natrafiałam na reklamy wspomnianej gry, ale nigdy nie chciało mi się kliknąć. W końcu któregoś dnia, kiedy miałam już dość grania w gry online weszłam, założyłam konto i pobrałam grę. I tak zaczęła się moja przygoda z magicznym światem Star Stable. Dzisiaj mam dla Was tutorial dla początkujących m.in. o tym, jak dbać o konia i zarabiać. Zanim przejdę do wypisania poszczególnych punktów i porad, wspomnę jeszcze, że gra z tego co pamiętam jest darmowa do piątego poziomu, ale nie martwcie się, bo po upłynięciu tego czasu nadal możemy, tylko że mamy mniej opcji i nie przechodzimy do nowych poziomów. Możemy też kupić tzw. StraRider (w skrócie SR). Opcje i ceny tego zakupu macie na screenie poniżej. Czasami ceny zmieniają się np. niedawno lifetime (trzecia opcja) kosztował jakieś 99zł.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przejdźmy wreszcie do tutorialu.
Jak dbać o konia?
1. Aby koń był szczęśliwy musimy spełniać jego potrzeby codziennie. W zależności od naszej systematyczności, uczucia konia będą spadać lub podnosić się, a o wszystkim poinformują nas minki, które zobaczymy obok imienia naszego konia. Jeśli nie możemy przez jakiś czas tego robić wystarczy za tzw. StarCoins, które dostajemy gdy mamy SR wynająć stajenną, która zrobi to za nas.
2. Karmienie - aby nakarmić konia trzeba obok niego stanąć, otworzyć inwentarz za pomocą ikony na ekranie lub klikając ,,i" na klawiaturze. Z inwentarza bierzemy siano lub inne pożywienie i naciągamy je na konia. Pożywienie można kupić na stoiskach , które można spotkać m.in. w Moorland lub Forcie Pinta.
3. Pojenie - Tu postępujemy tak samo jak w poprzednim punkcie punkcie, ale zanim przeciągniemy wiaderko na konia, najpierw przeciągamy je na studnie.
4. Skrobanie kopyt i szczotkowanie - tak samo jak w punkcie o karmieniu używamy szczotki i kopystki.
(wybaczcie, ale ten screen poniżej jest trochę stary, ponieważ już dawno nie grałam w SSO)
ABY WYKONYWAĆ TE CZYNNOŚCI MUSIMY BYĆ W STAJNI!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zarabianie
1.Szylingi Jorvik są potrzebne m.in do zakupu jedzenia dla konia lub zapewnienia przyjemności naszej postaci np.kawiarni. Możemy taż za zakupy płacić StraCoins jeśli je posiadamy. Za Szylingi Jorvik i SC możemy też kupić zwierzątko lub wybrać się autobusem na zakupy do galerii. Aby to zrobić wystarczy mieć bilet, który zyskujemy w jakimś zadaniu i udać się na przystanek w pobliżu FortuPinta.
2. Szylingi Jorvik możemy zdobyć wykonując zadania.
3. Możemy je zarobić pracując w stajniach (Moorland, FortPinta...). Aby to zrobić podjeżdżamy/podchodzimy do tablicy ogłoszeń w pobliżu stajni i klikamy. dostajemy wtedy widły i musimy posprzątać oraz dać wody i siana obecnym tam koniom.

I to tyle na dziś. Mam nadzieję, że pomogłam, bo sama jako początkujący gracz miałam z tym problem. Myślę, że napiszę jeszcze jakieś artykuły, a tymczasem życzę Wam wspaniałych przygód w Star Stable.

PS: Fajną opcją jest jeżdżenie na plaże fortu Pinta gdzie możemy popływać z koniem lub poleżeć na plaży, czy też zamówić coś do picia/jedzenia.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Wiki2018nr2

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

MovieStarPlanet MSP Jak zacząć w msp? Poradnik dla początkujących

Poradnik AnitovaBanankova
3

FIFA Online CZY WARTO ZAGRAĆ W FIFA ONLINE?

Recenzja Buriq
4

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
5

POU Pou - przedstawienie gry

Poradnik yeonrie
6

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
7

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
8

League of Legends Taric - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

League of Legends Viego - Poradnik jak grać [11.8]

Poradnik kayenek
10

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
Chat