Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
5.0 1 966 0
15.11.2017

Stronghold Kingdoms recenzja

Stronghold Kingdoms od Firefly Studios to gra strategiczna oparta na starej, dobrze znanej już starszemu grona graczom gry Twierdza Deluxe. Wydana 17 października 2012 na PC Windows oraz na macOS 9 stycznia 2015 jest ciągle wspierana przez twórców. Dzięki czemu możemy doświadczyć miłej rozgrywki jak i ciągłego wsparcia twórców gry. Od tego roku jest też dostępna na smartfony i tablety działające pod systemami takimi jak Android i iOS. Jest to strategiczna gra czasu rzeczywistego MMO bazująca na modelu free-to-play.Co warto mikrotrasakcje nie wpływają na rozgrywkę co można zaliczyć na duży plus. Bez wydaniania pięniędzy możemy stać sie jednymi z najlepszych graczy! Szeroka oferta typów serwerów umożliwia dopasowanie naszej rozgrywki, dzięki czemu zauważalne są różne style w gameplay'u na poszecgólnych serwerach. Zapewniam nam to zróżnicowaną rozgrywkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gracz pojawiając się na mapie ma za zadanie podbić jak największe tereny. W tym celu buduje liczne wioski, a w nich kamieniołomy, tartaki, kopalnie żelaza, farmy. Ważnym elementem każdej wioski jest jego fortyfikacja. Dostajemy pełny wachlarz możliwośći ufortyfikowania naszej osady od drewnianych palisad po kamienne mury. Dodatkowo otrzymujemy możliwość wzbogacenia naszej fortyfikacji przez liczne wilcze doły czy kotły z olejem. Każda wioska ma jakieś cechy charakterystyczne, które wpływają na cały gamplay. Przykładowo górzysta wioska, obszerna w złoża kamienia posiada utrudnienia w postaci licznych gór które uniemożliwiają płynne poruszanie się, wręcz blokują ruchy przeciwnika nacierającego na naszą fortyfikacje, zamek. Warto zaznaczyć że mamy do dyspozycji jednostki wojskowe takie jak łucznicy,pikinierzy, rycerze, katapulty czu kapitana.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Został dodany do gry oczywiście moduł multiplayer dzięki czemu możemy konkurować z innymi graczami. Jest to świetnie zaprojektowana, obmyślona strategia w czasach średniowiecza! W zdobyciu przewagi nad innymi graczami mamy możliwość posiłkowania się różnymi mechanizmami gry takimi jak dyplomacja, handel. Dyplomacja ma wielki wpływ na losy serwera.20 domów podzielonych na frakcje ściera się na mapach takich jak Niemcy, Polska, Anglia, Stany Zjednoczony itp. Dzięki możliwosći dyplomacji można dołączać do różnych ugrupowań czyli konkretniej wspomnianych frakcji, w którycg możemy zawierać sojuszez innymi jak także je zrywać. Jest to napewno pozycja obowiązkowa dla fanów strategii. Swoimi nawiązaniami do poprzednich gier tej serii dodaje niemały smaczek dla nerdów Twierdzy. MetaCritic (słynna strona recenzencka) przyznała grze 75pkt./100pkt.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheBartmuz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
4

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
5

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
6

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
7

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
8

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
9

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
10

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
Chat