Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1808 0
21.08.2017

Demoman - jak grać? [ Team Fortress 2 ]

Demoman, czyli postać strzelająca bombami.. Aby wystrzelić bombą musimy naładować nasze działko, wycelować oraz strzelić..
Postać posiada 175 punktów życia. Jeśli chcemy rozpocząć swoją przygodę z Demomanem to zalecam poćwiczyć najpierw jego grę na botach. Jest to postać ciężka do opanowania, ale trening czyni mistrza!

Jego podstawową bronią jest Granatnik.. Im dłużej przytrzymamy lewy przycisk myszy tym granat czy tam bomba poleci dalej. Żeby zlikwidować wroga zazwyczaj potrzebne jest wystrzelenie dwóch bomb.
Jego bronią pomocniczą jest wyrzutnik bomb samoprzylepnych. Sprawa wygląda tak samo jak z granatnikiem. Im dłużej przytrzymamy tym bomba dalej poleci. Bombę możemy strzelić w przeciwnika, nacisnąć prawy przycisk myszy (PPM) i rozsadzić przeciwnika na kawałki.
Bronią do walki wręcz jest potrzaskana butelka. Potocznie zwana jest "Butelką Whiskey". Butelka potrafi zabić wroga na trzy/cztery hity.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Porady dotyczące grania tą postacią:
Grając demomanem powinieneś trzymać się z daleka od środka walki. Najlepiej bądź w drugiej linii jako taki support. W końcu posiadasz mało punktów życia, przez co jesteś łatwym celem dla żołnierza jak i dla działka wrogiego inżyniera.
Bombami samoprzylepnymi możesz się wystrzelić w powietrze i atakować wrogów z góry.. Pamiętaj, że sam wybuch zabierze Ci życie a co dopiero upadek + jeszcze do tego ataki wrogich przeciwników. Jeśli chcesz się wybijać w powietrze to nie możesz dać pod siebie cały magazynek bomb samoprzylepnych bo zginiesz od samego wybuchu.. Wystrzeliwując się postaw jedną bombę lub dwie, na logikę.. Chcesz się wybić, ale nie za daleko to daj jedną bombę, chcesz się wybić dalej to wystrzel dwie bomby. Im więcej bomb tym więcej życia trafisz także pamiętaj o tym!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Chroniąc jakiegoś punktu kontrolnego wykorzystaj do obrony bomby samoprzylepne. Możesz nimi wysadzić punkt kontrolny jeśli pojawi się wróg na nim. Pamiętaj, że bomby samoprzylepne po jakimś czasie wybuchają z automatu, więc nie możesz ich trzymać w nieskończoność na tym punkcie.
Jeśli trafisz centralnie w ciało wroga to masz dużą szansę zabić go nawet na 2 hity, jeśli jest to Skaut to masz szansę wyeliminować go na raz.

Uważaj na:
Grając demomanem uważaj na działka wrogich inżynierów. Są one zabójcze dla Ciebie.
Nigdy nie pchaj się na sam środek walki, od tego są żołnierze. Jeśli jednak zdecydujecie się wejść teamowo w jakieś miejsce to trzymaj się bardziej z tyłu i staraj się eliminować wrogie działka.

Jeśli w jakimś stopniu pomogłem CI wytłumaczyć grę demomanem to napisz jakiś ciekawy komentarz na temat tego artykułu!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
4

League of Legends Kilka porad dla SUPPortów i nie tylko.

Poradnik Saphirkka
5

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
7

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
8

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
9

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
10

SUPERHOT! SUPERHOT!- recenzja

Recenzja Boomboxpl
Chat