Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
0.0 0 606 0
20.08.2017

Jak grać żołnierzem w TF 2?

Jeśli grałeś w Team Fortressa to na pewno ciekawiło Cię to, jak grać żołnierzem.. Na samym wstępie chciałbym powiedzieć, że gra żołnierzem jest trudna.. Może wydawać się łatwa, w końcu żołnierz, 200 punktów doświadczenia,
super uzbrojenie w które skład wchodzi: wyrzutnia rakiet, strzelba, łopata.

Wyposażenie:
Podstawową bronią żołnierza jest wyrzutnia rakiet. Jego rakiety mają taką silną moc, że działko najlepiej rozbudowane rozwalą na 3-4 strzały. Pamiętajmy, że działko inżyniera posiada dużo HP.
Pomocniczą bronią jest strzelba. Strzelba zabiera mało życia przeciwnikowi. Jest dobra na bliski dystans, strzelając na daleko mamy zapewnione to, że nie trafimy i też nie zabierzemy dużo HP.
Bronią do walki wręcz jest saperka. Jeśli zabraknie nam amunicji, wyciągamy naszą saperkę, uderzamy parę razy i zabijamy przeciwnika.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak grać żołnierzem?
Jeśli zdecydujemy się na grę żołnierzem to musimy pamiętać o wrogich szpiegach.. Czemu? Szpieg, uderzając nas w plecy nożem zabija nas na jeden hit. Nieważne czy mamy 100 HP czy 200 HP, dla niego to nie ma różnicy.
Ale szpieg to nie tylko postać, której mamy się bać.. Zabójczą postacią dla nas będzie snajper.. Pewnie też spytacie czemu.. Snajper jak naładuje swoją moc w snajperce może zabrać nam nawet 350 HP z krytyka, strzelając w głowę, dlatego grając żołnierzem nie powinniśmy stać w miejscu, tylko na okrągło być w ruchu, żeby uniknąć pewnej śmierci.
Nasza wyrzutnia rakiet nie służy tylko do ostrzeliwania przeciwnych działek, ale też możemy się wybijać w powietrze rakietami.. Strzelając pod siebie wyrzucamy się do góry, i możemy atakować przeciwników z powietrza. W ten sposób możemy uniknąć szpiega oraz trafienia w głowę snajpera...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przed szpiegiem schowamy się w 100% ale przed snajperem nie.. Nasz wróg może mieć szczęście i w locie nam trafić headshota..
W Team Fortressie możemy tworzyć sobie różne sety, składające się z różnych broni, które możemy zdobyć grając ale też możemy je kupić.
Jak jesteśmy w jakimś mniejszym pomieszczeniu to powinniśmy wiedzieć, że wybuch rakiety zada nam obrażenia a do tego możemy spotkać przeciwnika, który także nas może obić, przez co możemy zdedać..
Jest na to jedna rada, jeśli nie chcesz takiego czegoś spotkać, to staraj unikać się takich klaustrofobicznych miejsc, jeśli jednak będziemy zmuszeni przejść przez takie pomieszczenia to musimy liczyć na szczęście.

Porady:
Z daleka ciężko będzie trafić nam przeciwnika rakietą.. Aby do niego się dostać wystrzelmy się w górę i z powietrza strzelajmy do naszego wroga.
Jeśli widzimy przeciwnika to nie strzelajmy centralnie w jego postać, tylko w ziemię, czemu? Strzelając w ziemię i tak zadamy mu dużo obrażeń, jednak rakieta też może nas dosięgnąć jeśli jesteśmy blisko wroga.
Unikaj wrogich szpiegów oraz snajperów - te postacie są dla nas zabójcze.. Potrafią nas zlikwidować na jednego strzała.
Atakując przeciwnika nie stój w miejscu tylko bądź w ruchu, stojąc możesz być łatwym celem dla szpiega jak i snajpera.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
7

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
8

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
9

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
10

CSGO Prime (B2P) mousesports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Discord